Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(liberty666 @ 2011 05 07, 16:57)
zodziu ant saknu atsirado baltas pelesis, ka reiktu daryt?


joo.. reikėtų šitą klausimą įdėt prie DUK laugh.gif kiek kartu rašyta..

išimti, gerai išplauti šaknis, pamirkyti kalio permanganato arba fungicido tirpale, vazonėlį dezinfekuoti ir pasodinti į naują "ekstra" substratą.. jei mėgstate gėles perlaistyti, rinkites stambų
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 07, 17:14)
joo.. reikėtų šitą klausimą įdėt prie DUK laugh.gif kiek kartu rašyta..

išimti, gerai išplauti šaknis, pamirkyti kalio permanganato arba fungicido tirpale, vazonėlį dezinfekuoti ir pasodinti į naują "ekstra" substratą.. jei mėgstate gėles perlaistyti, rinkites stambų

aciu, bandysiu gelbet
Atsakyti
Sveikos merginos,

Turiu cimbidi, jam ant lapu yra tokios juodos demeles, toki jau gavau dovanu, galvojau gal po kiek laiko pranyks, bet tie lapai kur tu demeliu yra tokie nuleipe, o kur demeliumaziau grazus ir stati, gal zinote kas gali buti? g.gif Idedu kelias nuotraukas
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skgreta: 07 gegužės 2011 - 18:18
user posted image
šiandien lb fainą šiltnamiuką Prismoje nusipirkau, ~23Lt, bet ko nepadarysi dėl savo "grožių" smile.gif
31x20x22cm , yra reguliuojamos vėdinimo angos. lb tinkamas "reanimacijai" 4u.gif
Atsakyti
Geras lb daiktas, gaila kad pas mus nera nei akropolio, nei prismos, nei ermitazo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 05 07, 18:44)
Geras lb daiktas, gaila kad pas mus nera nei akropolio, nei prismos, nei ermitazo unsure.gif

tai gal šiaip kur užmatysit, čia kaip pavyzdį įdėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 07, 19:30)
šiandien lb fainą šiltnamiuką Prismoje nusipirkau, ~23Lt, bet ko nepadarysi dėl savo "grožių"  smile.gif
31x20x22cm , yra reguliuojamos vėdinimo angos. lb tinkamas "reanimacijai"  4u.gif

visai neblogas,aš turiu didelę plastmasinę dėžę reanimacijai,kaip tik dabar viena vargšelė pradėjo šaknytes leist smile.gif bet va kaip priverst keikius šaknis leist g.gif pastoviai dedu drėgą vatą,nu niekaip nenori lįst,nors tu ką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 05 07, 19:28)
visai neblogas,aš turiu didelę plastmasinę dėžę reanimacijai,kaip tik dabar viena vargšelė pradėjo šaknytes leist smile.gif bet va kaip priverst keikius šaknis leist g.gif pastoviai dedu drėgą vatą,nu niekaip nenori lįst,nors tu ką rolleyes.gif

lb gerai švieži miško kiminai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 07, 20:30)
lb gerai švieži miško kiminai  4u.gif

ir juos dėjau,atsibodo purškaliot,greit išdžiūna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 05 07, 19:34)
ir juos dėjau,atsibodo purškaliot,greit išdžiūna rolleyes.gif

aš tai gerai vandeniu aplieju kiminus ir juos pakeliu, kad bala nebūtų apačioje. Dar galima drenažo akmenėlių sluoksnį dėti apačioje. Turi būti šilta.
Jei reanimuojat raibuoles, tai galiu pasakyti, sunkus variantas, bet įmanoma.

skgreta, kai naktimis pasidarys +10C, neškit cimbidį į gryną orą. Nieko jam nėra, jų lapai dažnai taškuojasi nuo purškimo, nuo saulės... Šiaip jie mėgsta būt tręšiami, galit prikišt trąšų lazdelių.
Atsakyti
sveikos, gal patarsit, ką su mano šia vargše daryt. Priaugo miškas šaknų, viršūnė su visais lapais kaip ir dar trijų mano orchidėjų nudžiuvo ar nupuvo (lieka tik plikos šakos, be lapų, mažum perlaisčiau blink.gif). O šios iš šono kažkas išaugo, ar čia koks keikis ar nauji lapai mastau.gif Ką man su juo daryt? Vieną lapą mažasis apgnaibė doh.gif

http://public.fotki....rlote/orchideja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 07 gegužės 2011 - 20:49
šarlote pas jūsų gėlytę išaugo nauja skrotelė, nes senoji tikriausiai išpuvo. Neatskyrinėkite, nes ji dar maitinasi iš senų šaknų. Tiesiog pasodinkite augaliuką į substratą ir laukite kol pradžiugins žiedais (tik tai gali dar užtrukti )
Atsakyti