Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(eliss @ 2011 05 01, 15:44)
Jei atvirai,tai ir mano mini markas kažkoks ligotas unsure.gif Nupurškiau aš jį,žiūrėsiu kaip čia bus...

o kas jam yra unsure.gif ar nebus jie linke i ligas, o gal tokia partija pasitaike unsure.gif
Atsakyti
Aš šitą nelaimėlį pirkau žiemą, kai maksimose užvežta buvo (tai gal ir gruodį). Bet ir perkant baisus galiūnas neatrodė smile.gif O va tas minimarkas, kurį pirkau iš orchidejos.lt, puikiausiai auga. Gal maksimos kokių nekondicinių užpirkę buvo smile.gif
Atsakyti
Maniskis tai graziai atrode, isskyrus slapta puvini. Kogero viskas ten pasale buvo unsure.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Reikia jusu nuomones 4u.gif del kokios priezasties dendrobium kingianum vienas stiebas(pats storiausias , didziausias) pradejo staiga rauksletis unsure.gif prieziuros nepakeiciau, tikriausiai prieziura irgi tinkama, nes uzaugino grazuoli nauja stieba. Kame reikalas tada? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
ant mano orchidejos lapu ir stiebo atsirado lipniu lasiuku, tokiu kaip saku. Ar tureciau susirupinti ir kazka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Isla Bonita @ 2011 05 01, 23:33)
Sveikos smile.gif
ant mano orchidejos lapu ir stiebo atsirado lipniu lasiuku, tokiu kaip saku. Ar tureciau susirupinti ir kazka daryti?


kažkas man forume sakė, kad taip augalas atsivėsina, sako nieko tokio 4u.gif
na šiaip gamtoje jie privilioja arba atbaido taip vabzdius 4u.gif skaičiau literatūroje 4u.gif
na tad nežinau ką pritaikyti namų sąlygomis:4u:
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 05 01, 14:19)
pasiskaityk čia,man labai geras šis pusl. smile.gif

geras puslapis, aš jį prieš užduodant klausimą skaičiau, bet va atitikmens neradau.

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 05 01, 16:28)
Aš šitą nelaimėlį pirkau žiemą, kai maksimose užvežta buvo (tai gal ir gruodį). Bet ir perkant baisus galiūnas neatrodė smile.gif O va tas minimarkas, kurį pirkau iš orchidejos.lt, puikiausiai auga. Gal maksimos kokių nekondicinių užpirkę buvo smile.gif

mano maksiminis viskas ok, tfu tfu tfu
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 05 01, 12:11)
Mano minimarkui įsimetė puvinys, viršutinis lapas iškrito  unsure.gif Šaknys sveikos. Gal kas norit užsiimti gaivinimu? Galiu atiduoti...

norėčiau minimarko jei dar turite 4u.gif
Atsakyti
Laba!
Nuzydejo mano Cymbidium(2,5men.zydejo).Dabar didziule baime kaip issaugot ji,kad nenumirtu.Auginukai jau nurudavo.Laistau tikrai ne per daug.Bet dar nei sykio nepavyko issaugot. verysad.gif Vyrui liepiau nedovanot daugiau,bet per Valentino diena ir vel padovanojo.
Ka darau netaip? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 05 02, 19:09)
Laistau tikrai ne per daug


kiek ir kaip tas "ne per daug"?
Atsakyti
Sveikos,

tikriausiai perlaisciau savo gelyte,nes lapeliai va kokie,o ir saknys rudi,prie pat gelytes yra biski geru saknu verysad.gif ka daryti,kad gelyte nenumirtu?

user posted image

Tikiuosi atsigaus,o gal galite parasyti kokia cia gelyte? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 02 gegužės 2011 - 19:57
QUOTE(zuzla @ 2011 05 02, 19:43)
kiek ir kaip tas "ne per daug"?

Turiu ismeigus pagaliuka,ziuriu kada jau sausas-tada mirkau vandeny koki 10-15min(pilu per virsu).Bet gal perdaug vandens per karta gauna. g.gif Gal reiktu persodint g.gif ,bet,kad neturiu as arklio meslo(skaiciau,kad reiktu),o ir per velu gal persodinet. g.gif Kai gavau ta gele-kaiptik leido nauja auginuka,bet po menesio jis nurudavo.Dabar buvau isvykus savaitei-tai grizus radau visus likusius(kurie buvo is seniau,bet neaugo)nurudavusius. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Alacka @ 2011 05 02, 20:37)
Sveikos,

tikriausiai perlaisciau savo gelyte,nes lapeliai va kokie  verysad.gif


Man tai panasu,kad lapeliai nudeginti saules.Bet profesonales gal nesutiks.Jos geriau zino,parasys.
Atsakyti