Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(eliss @ 2011 04 30, 19:27)
o kam persodinti?lyg neblogai atrodo nuotraukoj

Šiaip lapai neblogi, dideli, šaknys lyg ir, bet matau, kad yra daug ir apdžiūvusių šaknų, kurias nežinau ar reikia pašalinti ar ne g.gif

O kame gali būti priežastis, kad neleidžia žiedkočio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arėa: 30 balandžio 2011 - 19:38
QUOTE(Arėa @ 2011 04 30, 20:31)
Šiaip lapai neblogi, dideli, šaknys lyg ir, bet matau, kad yra daug ir apdžiūvusių šaknų, kurias nežinau ar reikia pažalinti ar ne  g.gif

O kame gali būti priežastis, kad neleidžia žiedkočio?

pirmame pusl.pasiskaitykit,yra visa info mirksiukas.gif
Atsakyti
Pastebejau, kad mano vienos orchidejos apatines saknys lyg ir papuvusios, taciau ji ka tik pradejo zydeti. Ar laukti kol nuzydes ar is kart persodint?
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2011 04 30, 21:43)
Pastebejau, kad mano vienos orchidejos apatines saknys lyg ir papuvusios, taciau ji ka tik pradejo zydeti. Ar laukti kol nuzydes ar is kart persodint?


jeigu šaknys papuvusios vertėtų persodinti rolleyes.gif
Atsakyti
Patarkite ką reikės daryt kai feleonopsis nužydės - dabar yra labai aukštas stiebas su žiedais - didžiežiedė orchidėja, o kai ims nužydėt... g.gif Buvau lyg ir girdėjus, kad stiebo negalima pjaut, ar tai tiesa? Beje, ant stiebo matau tarsi kokias besikalančias akutes, ar tai gali būt naujos žiedų šakos?
Atsakyti
na tai ir nepjaukit,nebent džiūt pradėtų,arba nukirpkit iki miegančių akučių smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
na tarp ligų nuotraukų neradau nieko panašaus, gal žinosit, ką daryt? Šaknys sveikos, persodinta prieš porą mėnesių. Lapo viduryje toks išdžiūvimas, aplink jį šviesesnė dalis, tokia pageltusi, lyg gendanti. Ar dar laukti, ar kirpti šį lapą?

user posted image

user posted image

user posted image

ten šalia storosios šaknies yra substrato plaušelis, ne šaknis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 01 gegužės 2011 - 09:45
Partizanė jeigu minkšta ir genda, tai nieko nelaukčiau ir kirpčiau g.gif jeigu tik padžiūve, tai dar gali pakentėti, pasekti situacija 4u.gif
na čia mano nuomonė, gal kas ką geriau patars 4u.gif
Atsakyti
Mano minimarkui įsimetė puvinys, viršutinis lapas iškrito unsure.gif Šaknys sveikos. Gal kas norit užsiimti gaivinimu? Galiu atiduoti...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 05 01, 10:43)
Sveikos,
na tarp ligų nuotraukų neradau nieko panašaus, gal žinosit, ką daryt? Šaknys sveikos, persodinta prieš porą mėnesių. Lapo viduryje toks išdžiūvimas, aplink jį šviesesnė dalis, tokia pageltusi, lyg gendanti. Ar dar laukti, ar kirpti šį lapą?

pasiskaityk čia,man labai geras šis pusl. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 05 01, 12:11)
Mano minimarkui įsimetė puvinys, viršutinis lapas iškrito  unsure.gif Šaknys sveikos. Gal kas norit užsiimti gaivinimu? Galiu atiduoti...

As pasiimciau, bet i Klaipeda kazi ar verta siusti unsure.gif Mano Mini markui ta pati istorija buvo unsure.gif Gal ir jusiskis gruodi pirktas?
Atsakyti
Jei atvirai,tai ir mano mini markas kažkoks ligotas unsure.gif Nupurškiau aš jį,žiūrėsiu kaip čia bus...
Atsakyti