Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Kinda @ 2011 04 28, 20:30)
Va va, pas mane lapai tokie kaip desineje apatineje nuotraukoje...  blink.gif Taip ir maniau, kad tikrai turiu reikala su grybeliu.
Aciu labai uz glaustai pateikta ir labai naudinga info.  4u.gif
Vienas tik klaustukas, o substrato nereiktu pakeisti? T.y. persodinti i nauja substrata pries tai isdezinfekavus vazoneli?  g.gif


as manau,kad reiktu,bent pati tai keisciau..
Atsakyti
QUOTE(Kinda @ 2011 04 28, 20:30)
Va va, pas mane lapai tokie kaip desineje apatineje nuotraukoje...  blink.gif Taip ir maniau, kad tikrai turiu reikala su grybeliu.

Jūsų vietoje, įtartino augalo nelaikyčiau, maža kas rolleyes.gif
Atsakyti
Visa tiesa apie orchidėjų tręšimą
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 29, 08:35)


aciukas labai idomus straipsnis 4u.gif
Atsakyti
sakykit, ka daryti, jei saknys islipe is vazono ir kaip prilipusios. norint atkabinti- luzta doh.gif
ziuriu kad zut but reikia mamos orchideja persodint, bet va nezinau ka su tom saknim daryti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(tatosyte @ 2011 04 29, 16:04)
sakykit, ka daryti, jei saknys islipe is vazono ir kaip prilipusios. norint atkabinti- luzta  doh.gif
ziuriu kad zut but reikia mamos orchideja persodint, bet va nezinau ka su tom saknim daryti..  g.gif

pamirkyti su visu vazonu, o po to, jei nepadeda, plasmasinį vazonėlį sukarpyti 4u.gif
Atsakyti
o jei kokia saknis nuluztu?

skaiciau kad reikia kazkuo patepti, lyg pelenai tinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tatosyte @ 2011 04 29, 19:36)
o jei kokia saknis nuluztu?

skaiciau kad reikia kazkuo patepti, lyg pelenai tinka? g.gif

žaizdoms dezinfekuoti tinka medžio anglis, pelenai arba maltas cinamonas.
Sodinama į sausas žieves.
Atsakyti
Sveikos, kadangi tai mano pirma orchidėja tai nežianau kaip ką daryti. Po ilgos pertraukos pradėjo leisti žiedkotį, aš manau, kad tai žiedkotis, bet jis nukreiptas į apačią. Kadangi niekad nesu susidūrusi, tai nežinau kaip turi būri. Įkeliu foto, kad būtų aiškiau ir dėkui už paaiškinimus ir patarimus kaip man su tais žiedkočiais elgtis, kad jie į viršų stiebtųsi blush2.gif
user posted imageuser posted image

Prieš porą metų žydėjo va šitaip

user posted image
Atsakyti
čia šaknys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 04 30, 19:19)
čia šaknys smile.gif

Mmmm tada liūdna verysad.gif ne bet džiugu, kad bent šaknis leidžia smile.gif Reikės persodinti, gal ir stiebelį išleis, nes jau porą metų neleidžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Arėa @ 2011 04 30, 20:23)
Mmmm tada liūdna  verysad.gif  ne bet džiugu, kad  bent šaknis leidžia  smile.gif  Reikės persodinti, gal ir stiebelį išleis, nes jau porą metų neleidžia  verysad.gif

o kam persodinti?lyg neblogai atrodo nuotraukoj
Atsakyti