Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 04 25, 09:31)
O gal jau reikia jį pratint prie lauko? Ryte išnešt laukan, nakčiai parnešt į vidų?


jis ir taip pripras, jei nusistovėjus tinkamai temperatūrai išneši į balkoną ir paliksi iki rudens
nežinau, kokiai gėlei patinka toks dažnas vietos kaitaliojimas..

kas dėl Liepos B. falenopsio lapo, tai panašu į bakterinį pūvinį.. lapą pašalinčiau, pjūvio vietą dezinfekuočiau peroksidu... taip pat reikėtų dezinfekuoti ir pjovimo įrankius iki ir po "operacijos"..

bet čia tik mano nuomonė wink.gif ką daryti, spręsti jums
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 25, 10:03)
kas dėl Liepos B. falenopsio lapo, tai panašu į bakterinį pūvinį.. lapą pašalinčiau, pjūvio vietą dezinfekuočiau peroksidu... taip pat reikėtų dezinfekuoti ir pjovimo įrankius iki ir po "operacijos"..

bet čia tik mano nuomonė wink.gif ką daryti, spręsti jums


Isoperavau ta lapuka,tiksliau nupjoviau ir pjuvio vieta apibarsciau cinamonu.Va tik irankiu nedezinfekavau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 25 balandžio 2011 - 11:39
mano cimbidziai jau antra savaite gyvena balkone, ir puikiai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 24, 18:05)
visi atsakymai į jūsų klausimus yra pirmame puslapyje (kodėl visi taip jo nemėgsta? mastau.gif)


blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 04 25, 08:06)
Ankstoka dar?


Mano vici cymbai jau balkone gyvena turbūt kokios trys paros, neseniai išnešiau. Nenešioju pirmyn atgal, jei būtų šalnos gal ir įneščiau, balkonas pas mane įstiklintas, pietų pusėj ax.gif
Atsakyti
sveikos, aš grįšiu prie phalenopsių.
nusipirkau šiandien phalenopsį ir aiškiai matau,kad jis perlaistytas gan stipriai. sakykit ar man dabar laukti kol substratas išdžius, ar persodint iš naujo gėlytę? tiesa gėlytė žydi dabar
Atsakyti
sveikos,merginos,as vel su klausimuku ax.gif liejau savo visas orches ir apsidziaugiau,nes daug ziedstiebiu leidzia,bet ir susinervinau.su mano senbuvem,tai viskas gerai,ale tos naujokes,kur kazkada rasiau,kad is pazystamos gavau palikima lotuliukas.gif tai visos jos kazkokios ne zalios...ta prasme lapai ne ryskus kazkoki,o kai kuriu,tai visai lyg geltonuoti pradeje...ne paskutiniai,bet viso krumo lyg geltonuoti pradeje....as jas kaip pasiemiau,palaisciau(pamirkiau ta prasme)ir lapus su citrinos sultimis nuvaliau,nes labai pavarge atrode...saknys is vazono atrodo grazios,bet gal tas citrinos sulciu tirpalas buvo per stiprus???siandien vel perliejau visas,nuvaliau lapus su dregna skepeta,ir lauksiu kas bus toliau...tai jei ten buvo per stipru,tai jos man atsigaus????nes daugiau priezasciu nesugalvoju,kodel taip galejo atsitikti...
Atsakyti
Na, o as paklausiu,kodel lapus valot su citrinu sulciu tirpaliuku? g.gif , arba as kazko nesupratau, arba ka praleidau g.gif , jau juk kazkuriai lapelis pasieide su ta rugstele valant lapus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 04 25, 19:43)
Na, o as paklausiu,kodel lapus valot su citrinu sulciu tirpaliuku? g.gif , arba as kazko nesupratau, arba ka praleidau g.gif , jau juk kazkuriai lapelis pasieide su ta rugstele valant lapus g.gif

tai buvo lapu nublizginimas pries paroda.Valesi su praskiestom citrinos sultim puse stiklines vandens ir arbat.saukstelis citrinos sulciu.
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Mano falenopsis leido ziedstiebi ir siandien netycia nulauzo virsunele verysad.gif nezinau ka toliau daryti ar dar yra tikimybe kad jis isleis ziedelius ar jau ji nukirpti, ar jis gali dar toliau augti?
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2011 04 25, 18:34)
Sveikos, 4u.gif

Mano falenopsis leido ziedstiebi ir siandien netycia nulauzo virsunele verysad.gif  nezinau ka toliau daryti ar dar yra tikimybe kad jis isleis ziedelius ar jau ji nukirpti, ar jis gali dar toliau augti?

pas mane irgi taip buvo.tai pradejo augti is sono toliau.jau greit turesiu ziedelius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 04 25, 18:43)
sveikos, aš grįšiu prie phalenopsių.
nusipirkau šiandien phalenopsį ir aiškiai matau,kad jis perlaistytas gan stipriai. sakykit ar man dabar laukti kol substratas išdžius, ar persodint iš naujo gėlytę? tiesa gėlytė žydi dabar


kaip norit, taip ir darykit, čia taisyklės nėra
Atsakyti