Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos turiu tokį prašymą padėti. Nesu aš orhidėjų mylėtoja, bet kai vyras gavo dovanų gi nemesi lauk biggrin.gif emė tokia, kad gėlytė jau nužydėjo ir reikia ją persoddinti:
1 uošvienė man pasakoja kad būtinai reikia pirkti spec žemę, ar labai padarysiu didelį nusikaltimą jei pasodinsiu tiesiog į miško žemę kurią parsivežu kitioms gėlėms.
2. kaip su tais permatomais vazonais, manoji buvo paprastame vazoonėlyje, beto nežinau ar tokio dydžio būtų permatoma?
user posted image
Atsakyti
Cia juk cimbidis, jam permatono vazono nereikia ir uosviene tiesa sako, reikia specialios zemes.Siaip paskaityk pirmam puslapi apie ju auginima. O gele tai superine bigsmile.gif
Papildyta:
O sodint jos dar net nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 04 23, 08:39)


Teisingai sako, persodinti tikrai dar nereikia, cimbidžiai mėgsta gyventi suspaustame vazone ir kol iš jo rimtai taip nevirsta persodinėti nereikia. O kol persodinti nereikia apie žemes ir vazonus galit negalvot mirksiukas.gif bet apie priežiūrą būtinai paskaitykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2011 04 17, 16:32)
Labai ačiū už informacija, o jeigu gėlės visas šaknis nupurkšti Actara ir poto pasodinti i naują substratą? na ir panaikinti žiedus? ar ne perdidelis steras būtų gėlei? gal taip didesne tikimybė jog pasinaikino? g.gif



pamerkit vazonėlį iki viršutinio krašto Actaros tirpale 15-ai minučių, ir pakartokit procedūrą po 7-10 dienų. Persodinėjimas nepadės atsikratyt miltuotojo.

Visas kitas namie esančias gėles irgi reikia profilaktiškai palaistyt Actara tirpalu, nes per savaitę visko galėjo atsitikti..
Atsakyti
Kas galejo nutikti phalenopsio lapukui?Gal nepatiko,kad apvaliau parugstintu citrina vandenuku,bet tai dariau ne tik siai g.gif
Tikriausiai reikia ji pjaut?Ka patartumet?

user posted image user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 23 balandžio 2011 - 21:47
Laba diena smile.gif

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų, tikiuosi sužinoti daug naujesnio ir nebūtinai, nes tikrai auginant orchidejas man jų kyla...Tai jei nebūtų sunku atsakykite prašau....
Turiu vieną orchidėja kurios šaknys išorėje padžiuvusios,viduje dar yra šviežių...Tai ar galima būtų bandyti ją atgaivinti kaip nos?Ir beje ji viršuje man užsiauginusi "vaikutį" kuris turi kelias šaknis,tai man reikėtų palaukti kol tos šaknys labiau išdygs ar jau galima sodinti,nes šaknys dar visai nedidelės... blush2.gif

Va kiek klausimų, bet labai tikiuosi sulaukti atsakymo ir pataimų... blush2.gif Atsiprašau labai jeigu kartais kartosiuos.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky Cloud @ 2011 04 24, 17:35)
Turiu vieną orchidėja kurios šaknys išorėje padžiuvusios,viduje dar yra šviežių...Tai ar galima būtų bandyti ją atgaivinti kaip nos?Ir beje ji viršuje man užsiauginusi "vaikutį" kuris turi kelias šaknis,tai man reikėtų palaukti kol tos šaknys labiau išdygs ar jau galima sodinti,nes šaknys dar visai nedidelės... blush2.gif


visi atsakymai į jūsų klausimus yra pirmame puslapyje (kodėl visi taip jo nemėgsta? mastau.gif)
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 23, 22:43)
Kas galejo nutikti phalenopsio lapukui?Gal nepatiko,kad apvaliau parugstintu citrina vandenuku,bet tai dariau ne tik siai g.gif
  Tikriausiai reikia ji pjaut?Ka patartumet?

user posted image  user posted image

Uploaded with ImageShack.us

cia gal nuo saules padege lapukai g.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausimą apie savo vienintelį cimbidį phaleanopsių gaujoj lotuliukas.gif
Sakykit, o kada jau jam laikas apsigyventi balkone? Ankstoka dar? (balkonas pietvakarių pusėje, įstiklintas)
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 04 24, 20:52)
cia gal nuo saules padege lapukai g.gif

manau, kad rimčiau. Tokį falenopsį izoliuočiau nuo kitų augalų g.gif

Snaudale, savo cimbidžius nuo +8C laikau lauko sąlygomis. Stebėkit temperatūrą.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 25, 09:22)
Snaudale, savo cimbidžius nuo +8C laikau lauko sąlygomis. Stebėkit temperatūrą.


O gal jau reikia jį pratint prie lauko? Ryte išnešt laukan, nakčiai parnešt į vidų?
Atsakyti