Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2011 04 20, 13:48)
galima ir vandeny iš krano, tik vėliau pastebėsit, ar ne per kietas tas vanduo falenopsio šaknims...

Šita vieta mane sudomino. Kas darosi šaknims, jei vanduo per kietas t.y. kokie požymiai g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2011 04 20, 15:30)
Šita vieta mane sudomino. Kas darosi šaknims, jei vanduo per kietas t.y. kokie požymiai  g.gif ?


pradeda ruduoti (ne pūti) šaknys, pasidaro tokios lyg būtų nudegintos.. tokie pat požymiai nudeginus trąšomis
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2011 04 20, 16:30)
Šita vieta mane sudomino. Kas darosi šaknims, jei vanduo per kietas t.y. kokie požymiai  g.gif ?


na iš tikro kalbėta apie tai temoje yra 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, kas atsakė 4u.gif ... ir kas neatsakė tongue.gif .

Dabar žinosiu ir kitiems pasakysiu, jeigu kam iškils toks pat klausimas mirksiukas.gif .
Atsakyti
Gal kuri ieškote smile.gif Petrašiūnų žalioje stotelėje užvežta Schultz insect spray- tiems , kurie bijo actaros ( prieš įvairius kenkėjus) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 20 balandžio 2011 - 16:51
QUOTE(rrine @ 2011 04 20, 17:48)
Gal kuri ieškote smile.gif  Petrašiūnų žalioje stotelėje užvežta Schultz insect spray-  tiems , kurie bijo actaros ( prieš įvairius kenkėjus) 4u.gif


bigsmile.gif reiks ir man vilniuje užsukt thumbup.gif
Atsakyti
gal kuri bandet sodint orchidejas i kokoso cipsus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 04 20, 23:26)
gal kuri bandet sodint orchidejas i kokoso cipsus? g.gif

Kokoso čipsus naudoju smulkiašaknėms - maišau su žieve, kamščiais, anglimi, kai kuriems augalams ir su kiminais šiek tiek.
Atsakyti
sveikos, orchidėjų augintojos, jau pusmetį turiu orchidėją (fenelopsį), na ne auga pas mane ji kaip ant mielių, bet žieduką vieną po kito pražydina ir lvis į ilgį eidžia žiedstiebį. problema ta, kad pastebėjau, jog labai suaktyvėjo šaknų augimas - pro vazono apačią lenda daug daug šaknelių... Kiek domėjau si priežiūra, tai sakoma, kad žydinčio ar besiruošiančio žydėti augalo persodinti nerekomenduojama, bet galbūt čia jau kritinis atvejis? g.gif
laukiu, kad baigtų žydėti jau pora mėnesių, bet žiedynstiebis vis ilgėja ir krauna pumpurėlius...
Atsakyti
QUOTE(pūkuotukė87 @ 2011 04 21, 12:38)
sveikos, orchidėjų augintojos, jau pusmetį turiu orchidėją (fenelopsį), na ne auga pas mane ji kaip ant mielių, bet žieduką vieną po kito pražydina ir lvis į ilgį eidžia žiedstiebį. problema ta, kad pastebėjau, jog labai suaktyvėjo šaknų augimas - pro vazono apačią lenda daug daug šaknelių... Kiek domėjau si priežiūra, tai sakoma, kad žydinčio ar besiruošiančio žydėti augalo persodinti nerekomenduojama, bet galbūt čia jau kritinis atvejis?  g.gif
laukiu, kad baigtų žydėti jau pora mėnesių, bet žiedynstiebis vis ilgėja ir krauna pumpurėlius...


kaip neauga, jeigu ir žiedstiebis ilgėja ir žydi ir šaknys lenda lauku thumbup.gif o kokio jūs rezultato tikėjotės biggrin.gif tiksliau norėtumėt biggrin.gif
aš iš savo patirties sakau, jau n kartų sakiau smile.gif bet jokiu būdu nesakau, kad taip ir darykit 4u.gif
aš daugumą savo žydinčių persodinau ir viskas tvarkoje.
Bet jeigu jokių puvinių viskas tvarkoje, tai gali manau ir palaukti, nors pavasakis lengiau augalas atsigautų po persodinimo.
Na gal kas ką patars geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2011 04 21, 10:55)
Kokoso čipsus naudoju smulkiašaknėms - maišau su žieve, kamščiais, anglimi, kai kuriems augalams ir su kiminais šiek tiek.

o kur tu cipsu galima isigyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 04 21, 12:37)
o kur tu cipsu galima isigyti? smile.gif

Būna zooparduotuvėse, roplių terariumams skirtas gruntas.
Atsakyti