Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(*coliukeee* @ 2011 04 17, 12:18)
Aš tai su tokiu klausimu: ant kurio lango geriausia statyt orchidėjas?  4u.gif Turiu pietinį, kur nuo dabar spigina saulutė  rolleyes.gif iki kokios 15-16 val. Poto apsisuka i vakarinį langą  rolleyes.gif ir tos saulutės lieka vos kelios valandos...
Kur man jas geriau statyt?  4u.gif


o kokios pas jus orchidėjos? jei falenopsiai, tai aš statyčiau ant vakarinės palangės, juk jiems svarbu ne saulė, o šviesa
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 17, 11:33)
o kokios pas jus orchidėjos? jei falenopsiai, tai aš statyčiau ant vakarinės palangės, juk jiems svarbu ne saulė, o šviesa

Falenopsiai smile.gif tai ten ir laikysiu. ačiū

Gelbėkit dar 4u.gif Va ką radau išvertus savo 2 metus nežydinčias verysad.gif

user posted image
toks nemažas puvinys centre buvo, nuėmiau cool.gif O tos gelsvos jos jau irgi negeros? 4u.gif

Iš kitos pusės labai gražiai sakyčiau leidžia naujas šaknis unsure.gif

user posted image

Ar užteks tik persodint? Kaip toliau ją prižiūrėt, laistyt kaip dažnai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 04 15, 22:25)
prisidedu prie klausimo, kas čia per prietaisas?

Nenoriu tersti temos,tad atsakiau jums i a.z
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
rašau jum, gal pagelbėsite kas 4u.gif praitą savaitgalį įsigijau 3 orchidėjas phalaenopsis tai pirmos mano gėlytės ir šiandiena žiuriu jog ant žiedo miltuotasis skydamaris tupi cry.gif pradėjau atidžiau žiurėti ogi žiedo viduriuke kur yra skylutė ten ju pilna prilindusiu.. net nupurtė ir pasimečiau ką dabar daryti.. baisu jog neužsikrėstu kitos gėles.. gal ka patarsite? 4u.gif busiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaimi: 17 balandžio 2011 - 14:46
QUOTE(Vaimi @ 2011 04 17, 14:39)
Sveikos 4u.gif
rašau jum, gal pagelbėsite kas 4u.gif  praitą savaitgalį įsigijau  3 orchidėjas phalaenopsis tai pirmos mano gėlytės ir šiandiena žiuriu jog ant žiedo miltuotasis skydamaris tupi cry.gif pradėjau atidžiau žiurėti ogi žiedo viduriuke kur yra skylutė ten ju pilna prilindusiu.. net nupurtė ir pasimečiau ką dabar daryti.. baisu jog neužsikrėstu kitos gėles.. gal ka patarsite? 4u.gif  busiu labai dėkinga 4u.gif


ar brangiai mokejot? jei nukainota kokia po pigiai tai mesciau lauk g.gif na jei brangi, tai izoliuoti ir kovoti....
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 04 17, 16:58)
ar brangiai mokejot? jei nukainota kokia po pigiai tai mesciau lauk  g.gif na jei brangi, tai izoliuoti ir kovoti....

Na nebrangiai tiesiog Vilniuje pamačiau tas mini orchidėjas ir susigundžiau nes mano mieste dar neteko tokių matyti smile.gif o persodinimo nelb užtektu? gal kokių priemonių žinote? nesu susidurusi su jais 4u.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2011 04 17, 15:04)
Na nebrangiai tiesiog Vilniuje pamačiau tas mini orchidėjas ir susigundžiau nes mano mieste dar neteko tokių matyti smile.gif  o persodinimo nelb užtektu? gal kokių priemonių žinote? nesu susidurusi su jais 4u.gif ..


http://www.rojaussod...opic.php?t=1782 yra tu priemoniu visokiu, bet sitas labai bjaurus kenkejas...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 04 17, 17:25)
http://www.rojaussod...opic.php?t=1782 yra tu priemoniu visokiu, bet sitas labai bjaurus kenkejas...

Labai ačiū už informacija, o jeigu gėlės visas šaknis nupurkšti Actara ir poto pasodinti i naują substratą? na ir panaikinti žiedus? ar ne perdidelis steras būtų gėlei? gal taip didesne tikimybė jog pasinaikino? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaimi: 17 balandžio 2011 - 15:33
QUOTE(Vaimi @ 2011 04 17, 15:32)
Labai ačiū už informacija, o jeigu gėlės visas šaknis nupurkšti Actara ir poto pasodinti i naują substratą? na ir panaikinti žiedus? ar ne perdidelis steras būtų gėlei? gal taip didesne tikimybė jog pasinaikino? g.gif


kartais geriau stersas negu kenkejai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 04 17, 17:34)
kartais geriau stersas negu kenkejai  doh.gif

na bandysiu tuomet 4u.gif tikiuosi per savaitę kitos gėlės neužsikretė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2011 04 17, 17:04)
Na nebrangiai tiesiog Vilniuje pamačiau tas mini orchidėjas ir susigundžiau nes mano mieste dar neteko tokių matyti smile.gif  o persodinimo nelb užtektu? gal kokių priemonių žinote? nesu susidurusi su jais 4u.gif ..


as su actara kelis kartus kas kiek laiko nupurskiau, kol kas nemaciau nauju, laukiu kol prazys ar neislis ant ziedeliu vel ir turiu izolevusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2011 04 17, 13:28)
Falenopsiai  smile.gif tai ten ir laikysiu. ačiū
Gelbėkit dar  4u.gif Va ką radau išvertus savo 2 metus nežydinčias  verysad.gif

viskas čia gražu,šviesios dėl to,kad vidury šviesos nemato smile.gif
Atsakyti