Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Mililė @ 2011 04 14, 18:13)
aš filtro nesiūliau smile.gif



sorry testa siūlėt, aš kažkaip apie filtrą nemuose pagalvojau, tad nesamonę ir parašiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 14, 17:02)
jei ir išleis keikį, tai greičiausiai iš tos vietos, kur skrotelė buvo, o ne ant žiedstiebio.. jei nėra puvinio, tai gal karštą dušą pritaikyt, kad pabustų mastau.gif bet gal kas ką kitą parekomenduos smile.gif

o kodel negali is ziedstiebio??gi pilnas internetas tokiu pvz. g.gif tai gi as visad laistau/perliejineju po karstu dusu, saknys auga graziausiai dabar, bet daugiau niekas doh.gif
Papildyta:
pridedu foto skroteles ir saknu mirksiukas.gif atleiskit uz kokybe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduter @ 2011 04 14, 18:42)
o kodel negali is ziedstiebio??gi pilnas internetas tokiu pvz. g.gif


o ar aš sakiau, kad negali? smile.gif parašiau "greičiausiai"
ant žiedstiebio dažniausiai sveikų augalų keikiai auga, o supuvę leidžia iš skrotelės.. dažniausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 14, 20:24)
o ar aš sakiau, kad negali? smile.gif parašiau "greičiausiai"
ant žiedstiebio dažniausiai sveikų augalų keikiai auga, o supuvę leidžia iš skrotelės.. dažniausiai smile.gif

aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduter @ 2011 04 14, 14:56)
Laba diena 4u.gif  esu myletoja orchigdeju, kaip ir jus turiu ja ne viena wub.gif  tik va turiu problemele su phaleanopsiu... vienas ju "numete" visus lapus blink.gif po truputi dziuvo jie po viena ir nebeliko nei vieno doh.gif  as kiek pamenu, viskas prasidejo nuo to, kad belaistant (visad karstu dusu) uzsistovejo vanduo lapu skroteleje ir papuvo virsunele, taciau as tai pastebejusi greit isvaliau ta puvinuka ir graziai tada nudziuvo ta zaizdele, bet veliau pstebejau, kad pradejo nykt lapai, nors tikrai toliau gele nepuvo schmoll.gif kas svarbiausia, saknys jos kuo puikiausios ir dar is paskutunio zydejimo ziedkotis yra nenudziuves 4u.gif  taip ji stovi, gal pusmeti, jei ne ilgiau g.gif kazin mergaites, ar besitiket is jos ko gero? na as nusprendusi dar sia vasara palaikyt ja, sakau gal isleis koki keiki ant ziedstiebio ar bereikalo tikiuosi blush2.gif gal kuriai irgi panasiai buvo?

pas mane kažkas panašaus yra, tiek kad likęs vienas lapas ir žiedynkotis, ant kurio yra keikis, bet jis niekaip šaknų neleidžia, Orchės šaknys gana sveikos ir matosi jų nemažai.Laukiu kol šaknis išleis.
Maniškė atrodo taip:(tik žiedą tai nuskabiau)
user posted image
Norėjau profių paklausti aš aš ja galiu tręšti ar po karštu vandeniu kišti?Nežinau ką su ja daryti g.gif Lyg ir kalasi jau viena šaknelė, buvau kiminais aprišus, bet nuėmiau dabar pabijojau kad nupus g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagma: 14 balandžio 2011 - 20:52
QUOTE(Dagma @ 2011 04 14, 22:51)
pas mane kažkas panašaus yra, tiek kad likęs vienas lapas ir žiedynkotis, ant kurio yra keikis, bet jis niekaip šaknų neleidžia, Orchės šaknys gana sveikos ir matosi jų nemažai.Laukiu kol šaknis išleis.
Maniškė atrodo taip:(tik žiedą tai nuskabiau)
user posted image
Norėjau profių paklausti aš aš ja galiu tręšti ar po karštu vandeniu kišti?Nežinau ką su ja daryti g.gif Lyg ir kalasi jau viena šaknelė, buvau kiminais aprišus, bet nuėmiau dabar pabijojau kad nupus  g.gif ax.gif

bigsmile.gif va va as ir isivaizduoju, kad kazkas tokio ir pas mane turetu ivykt biggrin.gif

o kiek laiko uztruko, kol pradejo augint si keiki? nes maniske , kaip minejau ilgokai stovi vietoj doh.gif

mergaites, laaaabai atsiprasau, kad tokio dydzio fotkes ikeliau, visa puslapi sugadinau unsure.gif bet nemoku pakoreguot dydzio blush2.gif
Papildyta:
o del tavo problemeles, tai gal vel uzdek kiminais, jei su jais bunant pradejo kaltis saknyte mirksiukas.gif kazin ar nuo kiminu nuputi gali? gi daugelis orchidejas jais apdeda visas saknis 4u.gif na bet palauk ir kitu nuomoniu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Dagma,2011 04 14, 21:51]

JOKIU būdu netręšti. apvynioti keikio apačią drėgnu vatos padeliu pvz, laukti kada pasirodys šaknys, kai šaknys bus kelios ir 3- 5 cm ilgio, kirpti su dalim žiedstiebio, kaip pirmame puslapy parodyta ir sodinti atskirai.



Šiaip ,merginos,jei turit galimybę,atvažiuokit į Mega, į orchidėjų parodą. Ji vyks šį savaitgalį, bus paskaitos apie orchidėjų auginimą.
Papildyta:
QUOTE(vaiduter @ 2011 04 14, 18:42)

o kodėl ji turėtų žydėt, jei jūs jos energijos rezervus išnaudojat karštu dušu - na ir daro augalas kas pagal jos galimybes augina šaknis. O žydėjimui per silpnas. Įsivaizduokit save kasdien geriančią - Red bull. Ar ilgai pavežtumėt? Karštas dušas tik adaptacijai ir reanimacijai - kitu atveju jūs tiesiog alinat augalą.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 15, 08:40)
o kodėl ji turėtų žydėt, jei jūs jos energijos rezervus išnaudojat karštu dušu - na ir daro augalas kas pagal jos galimybes augina šaknis. O žydėjimui per silpnas. Įsivaizduokit save kasdien geriančią - Red bull. Ar ilgai pavežtumėt? Karštas dušas tik adaptacijai ir reanimacijai - kitu atveju jūs tiesiog alinat augalą.

tai kaip tada priziuret? laistyt? ir is vis ka su manaja belape daryt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 14, 16:17)
Merkiu tiesiai is po krano ir padarau vandenuka prilygstanti saltinio vandeniui  ax.gif
Stai su siuo prietaisu  mirksiukas.gif .
http://coral-club.co...97/vitastic.png

Visos turincios ziedstiebius ir zydincios pradejo augintis ziedstiebiu pratesimus. thumbup.gif



Labai dėkoju visoms atsakiusioms 4u.gif
O šis prietaisas kiek kainuoja ir kur įsigijote ?
Atsakyti
prisidedu prie klausimo, kas čia per prietaisas?
Atsakyti
O pas mane va toks jau thumbup.gif Galvoju gal jau laikas ji atskirti? g.gif
user posted image
Atsakyti
Aš tai su tokiu klausimu: ant kurio lango geriausia statyt orchidėjas? 4u.gif Turiu pietinį, kur nuo dabar spigina saulutė rolleyes.gif iki kokios 15-16 val. Poto apsisuka i vakarinį langą rolleyes.gif ir tos saulutės lieka vos kelios valandos...
Kur man jas geriau statyt? 4u.gif
Atsakyti