Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

ar kas auginat zygopetalum? kaip jį prižiūrėti? blush2.gif maniškis dar visai naujokėlis, dabar su žiedukais. galvoju, reikia persodinti ar ne? toks įspūdis, kad jis kažkokiuose šiauduose įsodintas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 04 13, 19:23)
ar kas auginat zygopetalum? kaip jį prižiūrėti?  blush2.gif  maniškis dar visai naujokėlis, dabar su žiedukais. galvoju, reikia persodinti ar ne? toks įspūdis, kad jis kažkokiuose šiauduose įsodintas  ax.gif


auginu nesenai, laistau, kai pradeda raukšlėtis bulbos, žydi iš tik pradedančių augti auginių.. kol kas tiek žinių..
nužydėjusį persodinčiau, gali būti, kad tie "šiaudai" - kiminų gniūžulas, kas yra nelabai gerai
Atsakyti
Patarkit ką daryt rolleyes.gif Ant vieno falenopsio šaknų yra toks kaip pelėsiukas. Niekaip neina nufotografuot per vazonėlį unsure.gif Peržiūrėjau nuotraukas, kur grybelinis pelėsis - tai man atrodo, kad pas mane ne taip. Nu jis nėra šlapias tos kaip burbuliukais. tiesiog "pūkeliai" kai kur. Aš gavau jau ją tokią. Vasario mėnesį. Atrodė pakankamai silpna. Persodindama nuploviau karštoku vandeniu šaknis, pamirkiau permanganate. Galvojau pakaks to. Bet ji va iki dabar su tuo pelesiuku. Aš kas kartą laistydama ją keliom minutėm į permanganato tirpalą įmerkiu. Bet žiūriu, kad pokyčių nėra ax.gif Gal jau kokią rimtesnę priemonę pirkt?
Šiaip gėlytė labai atsigavus, lapai standūs, leidžia naujų šaknelių ir senas pratęsinėja.
Suprantu, kad be nuotraukos sunku. Bet gal vistiek pasakysit savo nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 04 14, 09:45)
Suprantu, kad be nuotraukos sunku. Bet gal vistiek pasakysit savo nuomonę.


pelėsis atsiranda, kai blogas vėdinimas... padaryk papildomas skylutes šonuose
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 14, 09:53)
pelėsis atsiranda, kai blogas vėdinimas... padaryk papildomas skylutes šonuose


O atrodo, kad puikiai pradžiūna tas substratas ax.gif Tai siūlai tik padaryti skylutes? Nepilt jokiais chemikalais? O gal tam permanganate ilgiau pamirkyt?
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 04 14, 09:59)
O atrodo, kad puikiai pradžiūna tas substratas ax.gif  Tai siūlai tik padaryti skylutes? Nepilt jokiais chemikalais? O gal tam permanganate ilgiau pamirkyt?


aš kol kas nenaudočiau chemijos.. bet gali palaukti ir kitų komentarų smile.gif
Atsakyti
Reikia patarimo ax.gif , kokiame vandenyje laistote orches, kad išvengti to šaknų nudeginimo, pas mane jos viršuje pajuodusios, kaip ir pas daugelį, laistau 2-3 d. nusistovėjusiu vandeniu, tiesiog merkiu vazonus, gal pradėti virinti vandenį? Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
sako, lietaus reikia naudot, jis minkštas... bet kur mieste galima gauti gero lietaus... pabandykite šaldyti vandenį į ledą, paskui atšildyti - irgi gaunasi minkštas vanduo
Atsakyti
sveikos ir man ikiso orchideja, anyta gavo dovanu pries kelis men, ir atnese man , nes pas ja salta , nes pati kurena, tai ant vieno stiebo ziedas nukrito , o ant kito dar po siol yra, ir lyg matosi tokie zalios atzalos turbut, ziuriu , kad reikia persodint i permatoma vazona. Nieko nedariau nuo to laiko kaip atnese, nes galvojau toms gelems kurioms daugiau reikia demesio pas mane neisgyvens.na bet dar zydi , tai pamaniau kad reik pasidomet. o saknys baltos , tokios sausos , ar jos turi but tokios ar ne , paziurejau kitu tai zalios buna.
Atsakyti
QUOTE(editag @ 2011 04 14, 12:39)
tai pamaniau kad reik pasidomet. o saknys baltos , tokios sausos , ar jos turi but tokios ar ne , paziurejau kitu tai zalios buna.


"pradinukams" labai daug informacijos pirmame puslapyje smile.gif jo gale įdėjau ir Dažniausiai Užduodamų Klausimų nuorodą
Atsakyti
Sveikos, esu žalia orchidėjų auginime, bet vis atrodo, o gal pavyks? štai ir šiandien, nusipirkau nukainuotą orchidėją. ji atrodo štai taip.
šaknys kai kurios minkštos, labai žali.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li: 14 balandžio 2011 - 12:16
is bendradarbes gavau juvelyrine orchideja,bet tokia gerokai pavargusi.gal yra cia kur apie ju prieziura?tik ant greicio neradau blush2.gif
Atsakyti