Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

Klausimas: persodinau orchidėja, šaknys vos gyvos verysad.gif Kaip ją dabar laistyt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2011 04 12, 09:05)
Ar galima po persodinimo praejus savaitei ar dviem, ne laistyt normaliai, o prausti karstu dusu?


jei persodinant nebuvo puvinio šaknyse, galima

QUOTE(*coliukeee* @ 2011 04 12, 09:53)
Klausimas: persodinau orchidėja, šaknys vos gyvos  verysad.gif Kaip ją dabar laistyt?  4u.gif


o nuo ko jos vos gyvos? nuo perlaistymo ar nedalaistymo? čia ir atsakymas...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 11, 21:56)
tai apie dendrobium nobile smile.gif o čia apie taviškį

Labai ačiū 4u.gif notworthy.gif

Parašyta, kad persodinti, kol nauji auginiai nepradėjo augintis šaknyčių. jos pas maniškį jau auga. Bet gal nebus labai blogai, jei keikiui užaugus visą gėlę ištrauksiu iš vazono ir labai ten nieko nekrapščius vėl atgal įkišiu jau ir su keikiu. Nenoriu jo vieno į atskirą vazoną sodint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 04 12, 10:35)
Parašyta, kad persodinti, kol nauji auginiai nepradėjo augintis šaknyčių. jos pas maniškį jau auga. Bet gal nebus labai blogai, jei keikiui užaugus visą gėlę ištrauksiu iš vazono ir labai ten nieko nekrapščius vėl atgal įkišiu jau ir su keikiu. Nenoriu jo vieno į atskirą vazoną sodint ax.gif


viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 12, 09:59)
jei persodinant nebuvo puvinio šaknyse, galima


Na keleta saknu negraziu nukirpau ir tiek. O puvinio nebuvo.
Papildyta:
QUOTE(Emukas21 @ 2011 04 11, 18:38)
Atejau ir as pagalbos smile.gif
user posted image


Mano vienos orchidejos lapai labai panasus, tokie pat susitrauke tik kad ne geltoni o grazios zalios sspalvos, persodinau, apkarpiau blogas saknis. Maciau kitas saknis pradejus leist. Dabar ja toliau augint iprastai ar kazka specialaus daryt?
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2011 04 12, 11:54)
Na keleta saknu negraziu nukirpau ir tiek. O puvinio nebuvo.
Papildyta:

Mano vienos orchidejos lapai labai panasus, tokie pat susitrauke tik kad ne geltoni o grazios zalios sspalvos, persodinau, apkarpiau blogas saknis. Maciau kitas saknis pradejus leist.  Dabar ja toliau augint iprastai ar kazka specialaus daryt?


nebandžiau, bet jei nebuvo puvinio gali bandyti taip- reikia jau karštesniu dušu, kad karštą biški rankai būt vanduo palieti kelias minutes ir įkišti į maišelį keliom valandom g.gif
karštą dušą naudoju, bet taip su maišiuku ,kad būčiau dariusi tai nesu 4u.gif
mažoms nerekomenduoja daryti, nes lapai gležnesni 4u.gif
rašė, kad lapai pagerėja g.gif
pas rusaičių skaičiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 12, 08:59)
jei persodinant nebuvo puvinio šaknyse, galima
o nuo ko jos vos gyvos? nuo perlaistymo ar nedalaistymo? čia ir atsakymas...

Buvo, rodziau kazkada ta grybelini vazona 4u.gif Kai isverciau ten vos kelios saknys buvo, persodinau, ale jauciu, kad neisgelbesiu as jos blush2.gif
Atsakyti


QUOTE(zuzla @ 2011 04 11, 21:56)
tai apie dendrobium nobile smile.gif o čia apie taviškį

As irgi buvau susimaisius,saviskems bandziau daryt nelaistymo perioda,laikiau ant vesaus lango.Aisku nepadejo,kaip nezydi-taip nezydi.Ir kaip man jas prazydint?Viena nera zydejusi nuopat isigijimo.Pirkau nuzydejusia(bet matesi,kad labai idomus ziedeliai)pries kokius 5m.T.p.nera isleidusi nei vieno naujo auginio.Persodinau pries menesi,gal pades. g.gif O gal patarsit ka?
Atsakyti
o dar blogiau, kai nezinai koki dendrobium turi doh.gif vyras padovanojo pernai vasara zydinti, bet ta etikete turbut iseciau doh.gif tundra o dabar pati nezinau koks ten dendrobis verysad.gif ar galima indentifikuoti pagal lapus ne is ziedu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 04 12, 20:49)
o dar blogiau, kai nezinai koki dendrobium turi  doh.gif  vyras padovanojo pernai vasara zydinti, bet ta etikete turbut iseciau  doh.gif tundra o dabar pati nezinau koks ten dendrobis  verysad.gif ar galima indentifikuoti pagal lapus ne is ziedu? g.gif

Galima.O ziedu neatsimenat?Imeskit foto,manau merginos identifikuos greitai.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 04 12, 20:49)
o dar blogiau, kai nezinai koki dendrobium turi  doh.gif  vyras padovanojo pernai vasara zydinti, bet ta etikete turbut iseciau  doh.gif tundra o dabar pati nezinau koks ten dendrobis  verysad.gif ar galima indentifikuoti pagal lapus ne is ziedu? g.gif


nobile nuo biggibum arba nuo kingianum tikrai skiriasi lapais, stiebu, dėkit nuotrauką, pabandysim identifikuoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Liutukeee @ 2011 04 12, 18:51)
T.p.nera isleidusi nei vieno naujo auginio.Persodinau pries menesi,gal pades. g.gif O gal patarsit ka?


kad per 5 metus auginio neišleido, labai įdomu mastau.gif o tręšiat kuo nors?
kas dėl žydėjimo, tai galima pabandyti temperatūrų skirtumą, kas bus labai realu, kai jau galima bus nešti augalus į lauką.. ar laikėt savo dendrobium lauke vasarą?
Atsakyti
Labas rytas,
Ateinu su panašia problema. Vakar mama įbruko orchidėja, su mintim kad pas mane ji geriau augs g.gif
Sakė gavo dovanų prieš metus, tik parnešta namo neužilgo numetė žiedelius, o jie buvo nedideli, balti.
Taip daugiau ir nežydėjo.
Kaip matau, išleidus naują ūglį.
Kas ji? ir kaip man dabar toliau su ja elgtis, kad ir jai būtų gerai ir aš sulaukčiau žiedų 4u.gif
Atsakyti