Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

gal palaukti ilgesnių šaknelių ir tada nuo motininio augalo bandyt nupjaut mastau.gif motininis dar gali žydėt ir žydėt, tai gal neverta jo galabyt smile.gif kas dėl sodinimo kartu ar atskirai, tai jei norisi didesnio krūmo, galima ir kartu
Atsakyti
Atejau ir as pagalbos smile.gif kazkada jau buvau prasiusi patarimu, tai sitai gelytei buvo papuvosios saknys, padariau viska kaip patare nukirpau stiebus, supuvusias saknis ir tt, Bet kad is jos man nieko gero nebeliko, ar jau man ja cia mesti ar dar gal ko tiketis? 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2011 04 11, 18:38)
ar jau man ja cia mesti ar dar gal ko tiketis? 4u.gif


aš mesčiau..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 11, 18:48)
aš mesčiau..


As ir taip paalvojau, kad jau is jos nieko gero smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 11, 17:49)
gal palaukti ilgesnių šaknelių ir tada nuo motininio augalo bandyt nupjaut mastau.gif motininis dar gali žydėt ir žydėt, tai gal neverta jo galabyt smile.gif kas dėl sodinimo kartu ar atskirai, tai jei norisi didesnio krūmo, galima ir kartu

Na, lauksim tada ilgesnių šaknelių smile.gif
čia dendrobium bigibbum - iš viršūnių žydi, tai tas senas stiebas žydėjęs jau ir kaip suprantu šie žydi tik iš naujų. Todėl ir sakau, kad kartu kirpčiau.

Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 04 11, 19:14)

čia dendrobium bigibbum - iš viršūnių žydi, tai tas senas stiebas žydėjęs jau ir kaip suprantu šie žydi tik iš naujų. Todėl ir sakau, kad kartu kirpčiau.


žydi ne tik viršūnių smile.gif paskaičiuok smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 04 11, 17:42)
Sveikos, norėjau paklausti, ką patarsit daryti su šituo dendrobiu. Užsiaugino keikį jis. Man atrodo, kad jau pakankamai didelį. Mano akim žiūrint, tai ir šaknų pakankamai jau tas keikis turi.
Kaip suprantu reikia kirpti kartu su visa viršūne seno auginio. Bet va nežinau, ar ji sodint į mažą vazonėlį atskirai, ar kartu prie seno augalo įkišti?

O tai kiek cm tos saknytes?As saviski atskyriau nuo "mamos",bet"mamos"lapai jau buvo pradeje negraziai nykti.O taviske super graziai atrodo.As dar laukciau.O mano keikio saknytes gal kokiu 3cm buvo,o pats keikis virs 20cm ilgio.


As tai nezinau kaip prazydint sios rusies Dendrobius.Nezydi man jie jau keli metai.Kiek skaitau-tai ju nereik lakyt vesiai ir sausai ,kad prazydint? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 11 balandžio 2011 - 19:50
QUOTE(Liutukeee @ 2011 04 11, 20:43)


Na ilgiausios apie 3cm, bet daug ir trumpesnių yra. O pats keikis tai gal 8cm kokie.
Man tai atrodo, kad tas stiebas, ant kurio auga keikis jau nykti pradėjęs - nelabai gražus jis - viršutiniai lapeliai kaip ir nuo pagrindo džiūna. Turbūt todėl ir auginasi "vaikutį".
Dėl pražydinimo tai nežinau rolleyes.gif Čia mamos gėlė, aš ja nelabai rūpinuosi. Žydėjo ji gal lapkritį, bet skurdžiai taip. vienas žiedstiebis buvo su keliais žiedeliais.

Kiek skaičiau apie dendrobius, tai dar truputį neperpratau tų laistymo/poilsio periodų.
Dabar auginasi naujus auginukus. Esu pasižymėjus, kad jiems užaugus reikia apmažint laistymą ir tada turėtų pradėti krauti žiedus. Bandysim ax.gif

Zuzla, ačiū už nuotrauką thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 04 11, 21:20)
Esu pasižymėjus, kad jiems užaugus reikia apmažint laistymą ir tada turėtų pradėti krauti žiedus. Bandysim ax.gif


tai apie dendrobium nobile smile.gif o čia apie taviškį
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 11, 19:24)
žydi ne tik viršūnių smile.gif paskaičiuok smile.gif

user posted image

šitas tavo tai fenomenas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 11, 21:59)
šitas tavo tai fenomenas biggrin.gif


gera mokomoji medžiaga laugh.gif
Atsakyti
Ar galima po persodinimo praejus savaitei ar dviem, ne laistyt normaliai, o prausti karstu dusu?
Atsakyti