Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2011 04 09, 22:41)
visu mano turimu orchideju labai tokie pasirauksleje ir paglebe-laistau kazkur kas 2savaites,turbut truksta dregmes orinems saknis?o gal kas negerai su saknimis?nors puviaku nematyti

pats lapas toks kai kuriose vietose su mazais rudais taskeliais ir per viduri isilgai iplyses net verysad.gif


jei šaknys tvarkoj, tai gal tikrai tie lapai vysta dėl oro drėgmės trūkumo ir dėl to, kad laistymas kartą į dvi sav joms per retai.. pabandykit įkišti į vazono vidurį pagaliuką, tokį, kuris žiedstiebius laiko, ir pagal jį tikrinti drėgmę viduje.. beje, kaip laistote savo orchidėjas?

net nežinau.. čia yra labai daug nuotraukų su įvairiomis orhidėjų ligomis, gal surasit savo mastau.gif spausti reikia Заболевания орхидей, paskui ПРОБЛЕМЫ С ЛИСТЬЯМИ; jei visai sunku su rusų, išverskit puslapį google pagalba
Atsakyti
[quote=gintare0704,2011 04 09, 20:29]
[quote=Kkunigunda,2011 04 09, 11:23]
Sveiki, sakykit, kas čia per gyviai, viduje lapo doh.gif yra 2 augaliukai krūvoje, ant senojo nėra, ant naujojo lapai nusėti taip unsure.gif bandžiau purkšti su actara, bet rezultato nepastebėjau, na nebent gal nedaugėja g.gif
kas čia per padaras ir kaip jį naikinti g.gif nukarpiau lapus, sakau gal to užteks g.gif
kiek esu mačiusi phalaenopsiams irgi taip būna, tik mačiau ne tiek daug, o kelias dėmeles g.gif
Ant mano lapu visiškai taspats, aš taip pat nežinau kas čia. Man atrodo kad čia ne gyviai va manieji.
[/IMG]user posted image
[/quote]

ne ne ne tas pats schmoll.gif schmoll.gif
tuose taškeliuose, kai kur matosi juodi taškiukai, kaip vabaliukai, kad būtų ir ten kaip išėsta dėbelė atrodo, persišviečia šviesoje, o pas jus tik dėmės g.gif
phalaenopsiams mačiau kažkur rodos pas pažystamą, antroj pusėj lapo g.gif
taip pat tokia dėmelė ir viduje taškiukai buvo, kaip kiaušinėlei ar kažkokie padarai g.gif žadėjo išpjauti tą vietą, nes vis didėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 10, 10:00)
jei šaknys tvarkoj, tai gal tikrai tie lapai vysta dėl oro drėgmės trūkumo ir dėl to, kad laistymas kartą į dvi sav joms per retai.. pabandykit įkišti į vazono vidurį pagaliuką, tokį, kuris žiedstiebius laiko, ir pagal jį tikrinti drėgmę viduje.. beje, kaip laistote savo orchidėjas?

net nežinau.. čia yra labai daug nuotraukų su įvairiomis orhidėjų ligomis, gal surasit savo mastau.gif spausti reikia Заболевания орхидей, paskui ПРОБЛЕМЫ С ЛИСТЬЯМИ; jei visai sunku su rusų, išverskit puslapį google pagalba



labai dekui uz puslapiuka 4u.gif kaip supratau tai turbut mano gelytei sugadina saknu sistema doh.gif ir turbut nebeilgai man ja dziaugtis teks verysad.gif nupurskiau vakar vakare ir siandien dar lapus su siltu vandenuku-gal pades g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ateinu pas jus patarimo ax.gif
Ar reikia nupjauti nuzydejusios orchidejos ugli? Jau kelinta karta ant to paties uglio sukrauna ziedus, tai jis jau gan ilgas ir nekaip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2011 04 10, 12:39)
Ar reikia nupjauti nuzydejusios orchidejos ugli? Jau kelinta karta ant to paties uglio sukrauna ziedus, tai jis jau gan ilgas ir nekaip atrodo.


man atrodo pati atsakėt į savo klausimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 10, 13:14)
man atrodo pati atsakėt į savo klausimą smile.gif

Tai kaip suprantu drasiai galiu pjaut ir nepakenksiu savo grazuolei rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2011 04 10, 14:28)
Tai kaip suprantu drasiai galiu pjaut ir nepakenksiu savo grazuolei rolleyes.gif  4u.gif


užaugs naujas gražus žiedstiebis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 09, 08:15)
sakyčiau, natūralu, nes dabar seni auginiai maistines medžiagas atiduoda naujų auginimui, su laiku jie nunyks, tokie tie dendrobiai



oi, ačiū, kad atsakėt 4u.gif nes jau būčiau supanikavusi, kad ir dendrobiuką nugalabijau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos orchideju myletojos! Gal galetumete kuri patarti kaip prazydinti mini orchideja phalaenopsi? Ar galima jai taikyti karsta dusa? Ar trasu tirpalas neturetu buti silpnesnis nei dideliems phalaenopsiams?
Dekoju uz pagalba aciuks.gif
Atsakyti
mini falenopsiai prižiūrimi taip pat kaip ir normalaus dydžio
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 10, 13:30)
užaugs naujas gražus žiedstiebis smile.gif

thumbup.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti, ką patarsit daryti su šituo dendrobiu. Užsiaugino keikį jis. Man atrodo, kad jau pakankamai didelį. Mano akim žiūrint, tai ir šaknų pakankamai jau tas keikis turi.
Kaip suprantu reikia kirpti kartu su visa viršūne seno auginio. Bet va nežinau, ar ji sodint į mažą vazonėlį atskirai, ar kartu prie seno augalo įkišti?
user posted image
Atsakyti