Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

jetau doh.gif negi teks kirpti žiedkotį, o taip gražiai žydi, krauna naujus pumpurus g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2011 04 05, 14:36)
jetau doh.gif negi teks kirpti žiedkotį, o taip gražiai žydi, krauna naujus pumpurus g.gif


o kas jusu augaliukui atsitiko?
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2011 04 04, 14:29)
sveiki, noreciau patarimo  ax.gif auginu PHALAENOPSIS ir siuo metu jos zydi, bet matau, kad yra supuvusiu saknu  verysad.gif ar galiu zydincias persodinti  g.gif aciu


gali persodinti ir zydinti jei matai, kad tikrai yra papuvusiu saknu, ir ne viena...o del ziedkocio, tai jei siaip augalas atrodo gerai tai nekirpciau. nebet paaisketu, kad saknu padetis liudna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 04 04, 20:52)
O kur perkat kalio permanganata, nes as buvau vaistinej, tai nepardave be recepto doh.gif

As tai nezinau.Persodinau vakar be jokio chemikalu,tik nudziovinau nukarpytas saknis,plius cinamonu pabarsciau.Na galgi nebebus to pelesio.

QUOTE(Medeilė @ 2011 04 05, 10:46)
Mergaitės, patarkite, naikinau musytes, kurias pamačiau skraidant virš mano mylimo oncidium, naikinau - nupurčiau seną substratą, pamirkiau kalio permanganato tirpale ir sodinau į naują substratą, galvojau padėjo, šiandien vėl pamačiau musytes, bijau apkrės kitus augalus, gal mesti, girdėjau, kad jos sunkiai išnaikinamos verysad.gif

Budavo ir man,kad atsiranda,bet isnykdavo savaime.As lipdukus klijuoju ant lango,dabar zadu atsivezt tu kur spec.berods bananu kvapo-tai visos suskris tiesiu taikymu ant to lipduko. blush2.gif Tikiuosi nebespes pridet kiausiniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 05 balandžio 2011 - 16:57
QUOTE(Liutukeee @ 2011 04 05, 18:56)
As tai nezinau.Persodinau vakar be jokio chemikalu,tik nudziovinau nukarpytas saknis,plius cinamonu pabarsciau.Na galgi nebebus to pelesio.
Budavo ir man,kad atsiranda,bet isnykdavo savaime.As lipdukus klijuoju ant lango,dabar zadu atsivezt tu kur spec.berods bananu kvapo-tai visos suskris tiesiu taikymu ant to lipduko. blush2.gif Tikiuosi nebespes pridet kiausiniu.

ačiū už patarimą smile.gif
Atsakyti

user posted image

parodos metu bus galima konsultuotis su augintojais visais Jums rūpimais orchidėjų priežiūros klausimais. Demonstruosime persodinimą ir papasakosim įdomybių. Sekite informaciją apie parodą, atvykite pabendrauti ir pačios DALYVAUKITE biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 04 05, 16:56)
As tai nezinau.Persodinau vakar be jokio chemikalu,tik nudziovinau nukarpytas saknis,plius cinamonu pabarsciau.Na galgi nebebus to pelesio.
Budavo ir man,kad atsiranda,bet isnykdavo savaime.As lipdukus klijuoju ant lango,dabar zadu atsivezt tu kur spec.berods bananu kvapo-tai visos suskris tiesiu taikymu ant to lipduko. blush2.gif Tikiuosi nebespes pridet kiausiniu.


o kur gauti tų lipdukų? blush2.gif
Atsakyti
as tai bauhof pirkau juosteles,bet jos statosi i zeme toje geleje kurioje yra musyciu,ir jos ant tos juosteles uzskrenda ir prilimpa smile.gif
Atsakyti
Mano miniukus irgi museliukai apipuole, tai kazkuri mamyte (aciu jai 4u.gif )patare taip pat limpanciom juostelem apdet, bet as ju niekur neradau, tai nusipirkau is bouhofo toki ritineli juosteles limpancios kur kaimuose klijuoja didelem musėm, nu vaizdas nebuvo labai grazus bet as i viduri tarp geliu pakabinau ir man po 2 dienu beveik visos museles jau buvo prikibusios thumbup.gif , o bauhofe sake nu gal viena kokia muse netycia skrisdama ir prilips lotuliukas.gif Dar laikau del viso pikto ta ritineli tarp geliu, nes vis viena kita matau skraidancia, bet tikrai padeda thumbup.gif
Atsakyti
Gavau stai toki Vandos augaliuka 10 cm dydzio. Ir nezinau ar sodint i stambia zeme ar det i stiklini inda ir nuolat drekint saknis? Gal kas nors galetu patarti?
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka: 06 balandžio 2011 - 20:35
QUOTE(jolitka @ 2011 04 06, 21:29)
Gavau stai toki Vandos augaliuka 10 cm dydzio. Ir nezinau ar sodint i stambia zeme ar det i stiklini inda ir nuolat drekint saknis? Gal kas nors galetu patarti?


galima sodinti į žievę, tik tas apdžiuvusias šaknis reikia nukirpti..
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 04 05, 20:13)
o kur gauti tų lipdukų?  blush2.gif

Oi,as net nezinau kur siuo metu ju butu.Jei kam reiktu-rasykit man i az.Gal galeciau ir kitiems paimt,bet nezinau nei kainos-gal apie 2lt.uz 1lapeli(jis ant lango arba sienos arba betkur klijuojasi),nes siaip tai ten urmu imama.Na,bet aisku tik vilnietems,tikrai nesiusciau i kitus miestus. blush2.gif
O siaip jei merginos neranda pirkt ir tu paprastu juosteliu(be spec.viliojancio kvapo)-tai situ turbut irgi niekur negausit,turbut dar ne sezonas. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*joka* @ 2011 04 06, 14:25)
: Dar laikau del viso pikto ta ritineli tarp geliu, nes vis viena kita matau skraidancia, bet tikrai padeda thumbup.gif

Tai ir laikykit dar keleta sav.,nes dar gali buti,kad bus pridejusios kiausiniu ir "vaikiuku-musiuku"issiris. blush2.gif
Atsakyti