Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(jurakkk @ 2011 04 04, 15:29)
sveiki, noreciau patarimo  ax.gif auginu PHALAENOPSIS ir siuo metu jos zydi, bet matau, kad yra supuvusiu saknu  verysad.gif ar galiu zydincias persodinti  g.gif aciu

Idomu ar jos paveiktos puvinio ar siaip tik atrodo,kad keletas nupuvusiu?Pas mano visas buna kazkiek nupuvusiu-tai persodinu tik po zydejimo.
Bet jei nupuve vos ne visos-tai reik persodint,ir kaip rekomenduoja-kirpt ziedkocius.

As vat irgi istraukiau lauk orchideja(kur neseniai rodziau,kad dideliu apdziuvusiu stiebu),nes saknyse pelesio pilna.Buvau nusipirkusi fungicido,bet atrodo busiu neatsivezus is kito miesto-tai dabar galvoju siust vyra pirkt kalio permanganato.Ar visgi geriau tegu iesko fungicido pirkt?Gal patartumet"ant greituju"?O gal tik palaikyt keleta valandu sausai(nukirpus pazeistas saknis)?Kaiptik laikau jau pora valandu.Tiesa,tu saknu nieko nelike,vien tik orines(ju tai daug).
Atsakyti
O kur perkat kalio permanganata, nes as buvau vaistinej, tai nepardave be recepto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 04 04, 20:52)
O kur perkat kalio permanganata, nes as buvau vaistinej, tai nepardave be recepto doh.gif

kas čia dabar,o kam jam receptas doh.gif ot laikai...
Atsakyti
Manau yra iseitis, jei vaistinej neparduoda,reik eit ieskot pas tuos kur prekiauja rusiskais vaistais g.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 04 04, 21:52)
O kur perkat kalio permanganata, nes as buvau vaistinej, tai nepardave be recepto doh.gif


bandyk keliose vaistinėse mirksiukas.gif nes kai kuriuose neparduoda, o kitur tai tikrai parduoti gali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 04 04, 11:56)
Patarkite prašau:

as viena lygiai tokia pacia irgi bandziau atgaivinti,bet man nepavyko.vaizdas buvo lygiai toks pats.tikuosi jums pavyks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prieš kokį mėn. MB man lengvai nupirko kalio permaganato mirksiukas.gif Tikrai bandykite kitoje vaistinėje.

QUOTE(Laura81r @ 2011 04 05, 09:22)
as viena lygiai tokia pacia irgi bandziau atgaivinti,bet man nepavyko.vaizdas buvo lygiai toks pats.tikuosi jums pavyks 

ax.gif ax.gif Tikėkimės....
Atsakyti
Mergaitės, patarkite, naikinau musytes, kurias pamačiau skraidant virš mano mylimo oncidium, naikinau - nupurčiau seną substratą, pamirkiau kalio permanganato tirpale ir sodinau į naują substratą, galvojau padėjo, šiandien vėl pamačiau musytes, bijau apkrės kitus augalus, gal mesti, girdėjau, kad jos sunkiai išnaikinamos verysad.gif
Atsakyti
hm..o idomu tos musytes kenkia augalui? gal tik siaip nervina, tai koki musgaudi pakabinti lotuliukas.gif neisisivaizduoju ka jom sten eveikti, jeigu jokiu puveku nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 04 05, 13:53)
hm..o idomu tos musytes kenkia augalui? gal tik siaip nervina, tai koki musgaudi pakabinti  lotuliukas.gif neisisivaizduoju ka jom sten eveikti, jeigu jokiu puveku nera  g.gif

Na yra tokios juostelės lipnios, bet juk jos prideda kiaušinėlių ir dauginasi, gal dar nupurkšti bandysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 04 05, 10:46)
Mergaitės, patarkite, naikinau musytes, kurias pamačiau skraidant virš mano mylimo oncidium, naikinau - nupurčiau seną substratą, pamirkiau kalio permanganato tirpale ir sodinau į naują substratą, galvojau padėjo, šiandien vėl pamačiau musytes, bijau apkrės kitus augalus, gal mesti, girdėjau, kad jos sunkiai išnaikinamos verysad.gif

Tai pas mane ta pati problema doh.gif Persodinau orhidėjas ir pas visas atsirado tokios mažos musytės. Šiandien žalioje stotelėje nusipirkau tiems parazitams naikinti, man pasiule NeemAzal insekto-akaricida. Sakė kad turi padėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 04 05, 15:39)
Tai pas mane ta pati problema doh.gif Persodinau orhidėjas ir pas visas atsirado tokios mažos musytės. Šiandien žalioje stotelėje nusipirkau  tiems parazitams naikinti, man pasiule NeemAzal insekto-akaricida. Sakė kad turi padėti unsure.gif

ačiūkas, bandysiu smile.gif
Atsakyti