Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Pas mus mokykloje vaikai kiekvieną dieną geria tik pieną. Nesuprantu nuo ko priklauso tas pieniškų produktų pasirinkimas.
Visai faina būtų dalyvauti ir vaisių programoje, bet mūsų valgyklos šefai tai tokie apsileidę, kad ne tas žodis. O jei imtųsi mokytojas iniciatyvos ar įmanoma ką nors pakeisti? g.gif Jei paraišką parašyčiau aš.
Papildyta:
QUOTE(b.s @ 2011 04 01, 10:22)
Me esame darę seniai labai, bet atrodo taip: Į pėdkelnę (jeigu ji plona, tai dvigubą)  kimšom drėgnas pjuvenas. Sumaišėm miežius arba žolės sėklas - maždaug kur bus plaukai. Padarėm kamuoliuką. Tada šonuose surišom ausis kokiu siūlu, o per vidurį – nosis. Vaikai atsinešė gražias 2 vienodas sagas ir  prisiuvom akis. Burną galima taip pat iš pailgos sagos arba kokio kaspinėlio.
Reikia tą burbulą įdėti į kokią nors vazą, nuolat palaistyti ir laukti, kada pradės dygti "plaukai". Kai plaukai užauga pakankamai ilgi, mergaitės rišo kaspinėlius arba kirpo ir darė įvairias šukuosenas.

gal daugiau info rasi:
http://www.supermama...php/t22328.html


Ačiū už nuorodą. Nusipirksiu kraigo ir bandysiu, nes pjuvenų neturiu iš kur gauti. Aš labai seniai darius su mokiniais, bet visai nieko neatsimenu. Vaikams tada buvo labai įdomu su tais Oliziukais.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 01, 15:12)
Pas mus mokykloje vaikai kiekvieną dieną geria tik pieną. Nesuprantu nuo ko priklauso tas pieniškų produktų pasirinkimas.
Visai faina būtų dalyvauti ir vaisių programoje, bet mūsų valgyklos šefai tai tokie apsileidę, kad ne tas žodis. O jei imtųsi mokytojas iniciatyvos ar įmanoma ką nors pakeisti? g.gif Jei paraišką parašyčiau aš.
Papildyta:
Ačiū už nuorodą. Nusipirksiu kraigo ir bandysiu, nes pjuvenų neturiu iš kur gauti. Aš labai seniai darius su mokiniais, bet visai nieko neatsimenu. Vaikams tada buvo labai įdomu su tais Oliziukais.

Sveikutės. Noriu pakalusti, tai su kraigu irgi galima daryti, ir kokiu? Aš esu dariusi su pjuvenomis, bet labai senai. Dabar nėra iš kur jų gauti, o visiškai būtų įdomu vėl padaryti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Pasidalinkite savo patirtimi dėl užklasinio skaitymo. Kiek turi perskaityti trečiokas ir ketvirtokas per mėnesį užklasinio skaitymo? Gal yra kur užfiksuota. Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2011 04 01, 17:25)
Sveikutės. Noriu pakalusti, tai su kraigu irgi galima daryti, ir kokiu? Aš esu dariusi su pjuvenomis, bet labai senai. Dabar nėra iš kur jų gauti, o visiškai būtų įdomu vėl padaryti bigsmile.gif

Skaičiau b.s. nurodytoj temoj, kad naudoja. Tai sakau, gal pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 04 01, 18:48)
Sveikutės. Pasidalinkite savo patirtimi dėl užklasinio skaitymo. Kiek turi perskaityti trečiokas ir ketvirtokas per mėnesį užklasinio skaitymo? Gal yra kur užfiksuota. Ačiū!

Aš tai niekur nesu mačiusi, kad būtų nurodyta, kiek turi per mėnesį perskaityti.
Labai individualiai vaikai skaito. Viena mokinė kelias neplonas knygas perskaito per mėnesį, kitus vos privečiu vieną perskaityti.
smile.gif
Gal ne priverčiu, reikalauju... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domassss: 01 balandžio 2011 - 21:07
QUOTE(domassss @ 2011 04 01, 21:06)
Aš tai niekur nesu mačiusi, kad būtų nurodyta, kiek turi per mėnesį perskaityti.
Labai individualiai vaikai skaito. Viena mokinė kelias neplonas knygas perskaito per mėnesį, kitus vos privečiu vieną perskaityti.
smile.gif
Gal ne priverčiu, reikalauju... mirksiukas.gif

Mes tai turime kiekvieną ketvirtadienį užklasinio skaitymo pamoką, turime vienodas knygas (tėveliai per Kalėdas padovanojo). Skaitome po skyrių, atlikinėjame gramatines užduotis. O kokias knygas perskaitė savarankiškai, tai turi pristatyti klasei ir parašyti į sąsiuvinuką pagal pateiktus klausimus. bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas turit ka nors apie misles?pasiskaiciavau pamokas auditui tai viena is temu man priklauso.buciau dekinga.turiu pirmokus,bet siaip tinka viskas.kartais tik idejos reik o poto viskas savaime issirutulioja
Papildyta:
QUOTE(INEXS @ 2011 04 01, 13:00)
Aciu mergaites uz sia informacija, mano teta dirba pieno zvaigzdese, tai jau sutvarkem ir dukra ir musu mokykla jau nuo kitos savaites gaus pienuka thumbup.gif


dziugu. manau, kad liksite patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2011 04 02, 10:50)
gal kas turit ka nors apie misles?pasiskaiciavau pamokas auditui tai viena is temu man priklauso.buciau dekinga.turiu pirmokus,bet siaip tinka viskas.kartais tik idejos reik o poto viskas savaime issirutulioja
Papildyta:
dziugu. manau, kad liksite patenkinti biggrin.gif


darykit kokia viktorina ar misliu konkursa. is patirties zinau, kad kuo daugiau pamokoje veiksmo ir darbinio bardako, tuo auditoriams geresne pamoka smile.gif
Atsakyti
Aš nusprendžiau, kad auditui spektaklių nerodysiu. Vesiu eilines pamokas, kokias vedu visada. Juk tai yra pasitikrinimas sau. Tegul išsako pastabas ką negerai darau. cool.gif Vieną žinau puikią pastaba: laiko vadyba. Ji man nuo instituto laikų išlikus ir niekaip nesusitvarkau, ypač kai dabar dar su tais įsivertinimais. verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Ar mokyklose jau daret Busimu pirmoku svente?? Mes planuojame geguzes pradzioje, gal kas turi koki scenariju ir galetu pasidalint??
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 04 03, 13:43)
Sveikutes 4u.gif

Ar mokyklose jau daret Busimu pirmoku svente?? Mes planuojame geguzes pradzioje, gal kas turi koki scenariju ir galetu pasidalint??

Va ir mums reik sugalvot kazkokia svente, pernai darem pirmoku inauguracija. Padetis ziauri kai nera kaime mokiniu, o salia dar lenkiska mokykla, jau net nezinau ko imtis, kad pritraukt vaikus doh.gif Lenkai nuvaziuoja su dovanom ir pinigeliais, nes juos remia Lenkija, o mums riesta, nes musu Lietuva biedna ir musu niekas neremia. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2011 04 03, 13:43)
Va ir mums reik sugalvot kazkokia svente, pernai darem pirmoku inauguracija. Padetis ziauri kai nera kaime mokiniu, o salia dar lenkiska mokykla, jau net nezinau ko imtis, kad pritraukt vaikus doh.gif Lenkai nuvaziuoja su dovanom ir pinigeliais, nes juos remia Lenkija, o mums riesta, nes musu Lietuva biedna  ir musu niekas neremia. verysad.gif


O tai lenkiškoj mokykloj mokosi ir lietuviai vaikai, ir lenkai kartu? Aš įsivaizduoju, kad lietuviai lietuviškoj, o lenkai - lenkiškoj?
Atsakyti