Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(kara117 @ 2011 05 04, 19:05)
Paspauskit yes, tada iššoks kitą lentelė( rusų arba anglų k.) ir aiškiai matosi kur reikia paspausti lotuliukas.gif


Į diską kai įrašau, negroja. O man reikia diske turėti. Kompiuterio į darbą juk nesinešiu kiekvieną dieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 05 03, 11:39)
drinks_cheers.gif  Nuoširdžiai dėkoju už pagalbą, bet tos dainelės man neatidaro verysad.gif

Sveikos smile.gif
Nu kažkokia nevykėlė blink.gif . Parsinešiau CD namo. Vargstu perkeldama į kompiuterį. Ar vis dar reikia tos dainelės? blush2.gif Tuomet vargčiau toliau ax.gif
O kompiuteryje groja? Jei taip, tada netinka plėtinys. Reikia performatuoti. Pabandysiu kelis variantus atsiųsti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutagra: 04 gegužės 2011 - 18:32
doh.gif - nu vienu žodžiu.. Prikabinau dainelę Nai nai nai mp3 plėtiniu. Jei reikia wav - tuomet problemos unsure.gif . Laiškui jis per didelis. Reikia galvoti tada kabinti kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 05 04, 20:58)
doh.gif  - nu vienu žodžiu.. Prikabinau dainelę Nai nai nai mp3 plėtiniu. Jei reikia wav - tuomet problemos unsure.gif . Laiškui jis per didelis. Reikia galvoti tada kabinti kitaip g.gif


Labai labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Groja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 04, 20:22)
Labai labai ačiū 4u.gif  4u.gif  4u.gif Groja  thumbup.gif

thumbup.gif
Reiktų kaip nors laiko surasti ir visas sukelti dainikes smile.gif Kas nors norėtų? blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
atleiskit, kad įsiterpsiu į pokalbius. Norėjau paprašyti gal kas turit 4 klasės matematikos diagnostinį testą? Ir gal kam negaila būtų atsiųsti. Turiu lietuvių, galėčiau pasidalinti. Bet labai reikia matematikos ax.gif blush2.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
Močiutė – tai pasakos ilgos,
Raudonos uogelės ant smilgos,
Gėlyčių žiedeliai sužėlę,
Lėlyčių margi drabužėliai.
Močiutė – mamytės mama.
Močiutė – namų šiluma.

smile.gif

Mergaitės, ar dalyvaujat "Aš policijos bičiulis"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2: 04 gegužės 2011 - 20:28
QUOTE(vai2 @ 2011 05 04, 21:27)

smile.gif

Mergaitės, ar dalyvaujat "Aš policijos bičiulis"?


Piešinių konkursas?
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 05 04, 21:42)
thumbup.gif
Reiktų kaip nors laiko surasti ir visas sukelti dainikes smile.gif Kas nors norėtų? blush2.gif


Aš norėčiau ax.gif

Buvau įlindus į mūsų paštą, tai parašyta, kad greitai bus pilnas paštas ir nebegalėsime ten siųsti laiškų. Manau greitu laiku teks kurti naują pašto dėžutę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 gegužės 2011 - 20:55
QUOTE(rutagra @ 2011 05 04, 20:42)
Reiktų kaip nors laiko surasti ir visas sukelti dainikes smile.gif Kas nors norėtų? blush2.gif

LABUTIS smile.gif
labai ačiū už daineles thumbup.gif bet gal dar galima būtų gaut ir jų žodžius? blush2.gif
Atsakyti
Gal žinot, ar yra Džimbos "pelėda" karaoke?
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 05 04, 22:32)
LABUTIS smile.gif
labai ačiū už daineles thumbup.gif bet gal dar galima būtų gaut ir jų žodžius? blush2.gif

Galima, bet ne šiandien ir ne ryt.. Neturiu skenerio, tad reiks galvą pasukt kap čia daryti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vai2 @ 2011 05 04, 22:59)
Gal žinot, ar yra Džimbos "pelėda" karaoke?

Vijo lizdą pelėda?
Atsakyti