Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Nusiųsiu savo praeitos laidos klasės renginuką ir horoskopą vaikams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 03 gegužės 2011 - 17:48
Gal kartais žinot kada bus Kalbų kengūros rezultatai? Prieš pora metų buvo tik rudenį, gal ir dabar taip bus...?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 03, 18:50)
Gal kartais žinot kada bus Kalbų kengūros rezultatai? Prieš pora metų buvo tik rudenį, gal ir dabar taip bus...?


Manau,kad tik rudenį....
Papildyta:
Merginos, kvailas klausimas- bet kodėl pradinukių pašte šiukšliadėžėjė yra tiek daug laiškų?
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2011 05 03, 20:24)
Manau,kad tik rudenį....
Papildyta:
Merginos, kvailas klausimas- bet kodėl pradinukių pašte šiukšliadėžėjė yra tiek daug laiškų?


Aš ir tą pastebėjau g.gif
Atsakyti
Labas vakaras

Užuojauta audito kankinamoms. Tikrai jau netinkamas laikas.


QUOTE(pusele30 @ 2011 05 03, 16:03)
Aš kaip širšė, prilipau prie medaus biggrin.gif Mergaitės, atsiųskit ko įdomaus ketvirtokų paskutiniam skambučiui. Išsisėmiau visai doh.gif  Labai prašau  blink.gif

Aš pernai ketvirtokams dariau ne paskutinį skambutį, o šauniausio ketvirtoko viktoriną 4u.gif . Pabeždžionavau tūkstantmečio vaikus. Gegužės vidury buvo atrankos klasėse, o paskutinę dieną - finalas. Ir tėvai ir vaikai buvo labai patenkinti. Ir pavaduotoja džiaugės, kad tokio renginio mokykloj dar nemačius thumbup.gif .

O man tai šiemet reiktų kokių gražių eilių ar linkėjimų dvyliktokams, kai pirmokai išveda juos iš klasės. bigsmile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Ačiū mergaitėms už scenarijus, gražius sveikinimus, žodžius.

Labai gražios gulbės, kiaušiniai. Vaikai tikrai labai pasistengė. Šaunuoliai ir daug kantrybės turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 05 03, 19:35)
Labas vakaras

Užuojauta audito kankinamoms. Tikrai jau netinkamas laikas. 

Aš pernai ketvirtokams dariau ne paskutinį skambutį, o šauniausio ketvirtoko viktoriną 4u.gif . Pabeždžionavau tūkstantmečio vaikus. Gegužės vidury buvo atrankos klasėse, o paskutinę dieną - finalas. Ir tėvai ir vaikai buvo labai patenkinti. Ir pavaduotoja džiaugės, kad tokio renginio mokykloj dar nemačius thumbup.gif

O man tai šiemet reiktų kokių gražių eilių ar linkėjimų dvyliktokams, kai pirmokai išveda juos iš klasės.  bigsmile.gif

idomi mintis thumbup.gif Galturit koki scenarijaus aprasa?
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2011 05 03, 18:53)
idomi mintis thumbup.gif Galturit koki scenarijaus aprasa?

Specialiai scenarijaus ir nerašėm. Su PowerPointu padarėm ruošinius klausimų ir atsakymų. Pasistatėm projektorių ir vedėm.
Atsakyti
Gal ką įdomaus sugalvoję Saulės dienai ar florijono dienai?
Atsakyti
Sveikutės. Tik dabar radau laiko prisėsti prie kompiuterio. Sudarinėjau trečiokų baigiamuosius testus. Mes su ketvirtokais išleistuvių nedarydavome, o važiuodavome į kelionę. Nežinau kaip bus kitais metais. Manęs dar laukia spalio mėnesį auditas bei akriditacija, tai irgi blogas laikas, mokslo metų pradžia. Tai jau dabar baisu darosi, o dar jūs pasakojate kaip ten būna verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Labai reikia dainelės "Nai nai nai " fonogramos. Kur atsiųsta į paštą, kai įsirašau į diską, negroja verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 gegužės 2011 - 17:05
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 04, 18:50)
Sveikutės 4u.gif
Labai reikia dainelės "Nai nai nai " fonogramos. Atsiųsta į paštą negroja verysad.gif

Paspauskit yes, tada iššoks kitą lentelė( rusų arba anglų k.) ir aiškiai matosi kur reikia paspausti lotuliukas.gif
Atsakyti