Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Įlindau į paštą, mano atsiųsta nuoroda stebuklingu būdų atsirado juodraščiuose. Atstačiau į gautuosius ir neištryniau iš juodraščių, nes paskui visai nebeliks. Ir vėl kažkas pasidarbavo nevykusiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 05 03, 12:39)
drinks_cheers.gif  Nuoširdžiai dėkoju už pagalbą, bet tos dainelės man neatidaro verysad.gif


Man irgi g.gif

Į paštą nusiunčiau mano mokinių lankstytas gulbes ir kiaušinius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 03 gegužės 2011 - 14:37
Sveikos. Įdėsiu ir savo klasės vaikų darbelius mamom.
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 03, 15:24)
Man irgi g.gif

Į paštą nusiunčiau mano mokinių lankstytas gulbes ir kiaušinius 4u.gif

Nu kiaušiniai - super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man ir pirma diena audito praėjo. doh.gif Stebėjo vieną pamoką. Auditorės irgi visai nieko. Bet įtampa, tai irgi juoda. Greičiau penktadienis. doh.gif Iš kurios Lietuvos dalies tu esi?

as is vilniaus.snd kazkaip visai praslydau.neatejo, bet visvien su nerimu lauki.jauciu rytoj kaip uzpuls tai bus man biggrin.gif pas mus dvi auditores is kupiskio, viena is utenos ir kita is paberzes raj.
Atsakyti

Aš kaip širšė, prilipau prie medaus biggrin.gif Mergaitės, atsiųskit ko įdomaus ketvirtokų paskutiniam skambučiui. išsisėmiau visai doh.gif Labai prašau blink.gif
Atsakyti

Dabar vėl prašyčiau pagalbos: pradėsim ruoštis paskutinio skambučio šventei. Gal galėtumėt atsiųst kokių scenarijų: jūs ten tokių grožybių turite tongue.gif Aš jau kelis metus vedu panašiai, nieko naujesnio nebesugalvoju, nebeįdomu ir pačiai, ir vaikai vyresni jau matę. Dainelių mes turim, muzikos mokytoja paruošia; kokių žodelių ar scenarijų. Būčiau labai dėkinga bigsmile.gif
[/quote]
Išsiunčiau į paštą ką pati ,, surezgiau", bet ir aš noriu ko naujesnio.Gal ,KETVIRTOKĖS ,galėtumėm pasidalinti turima medžiaga? drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(pusele30 @ 2011 05 03, 18:03)
Aš kaip širšė, prilipau prie medaus biggrin.gif Mergaitės, atsiųskit ko įdomaus ketvirtokų paskutiniam skambučiui. išsisėmiau visai doh.gif  Labai prašau  blink.gif

Ir aš kaip širšė....Gal kokį vaidinimą turit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 05 03, 18:09)
Ir aš kaip širšė....Gal kokį vaidinimą turit? g.gif


Išsiunčiau ir aš pora scenarijų išleistuvėms, kuriuos turėjau.

Darbe turiu trumpą vaidinimą, kurį su ketvirtokais pastoviai vaidinam per išleistuves. "Dovana" vadinasi. (Kaip mokiniai sugalvojo padaryti staigmeną valytojai ir padovanoti saldainių, o paskui patys po vieną suvalgė biggrin.gif) Man tai jis thumbup.gif, nes pakelia nuotaiką biggrin.gif Jei reikia, šią savaitę parsineščiau iš darbo, bet nepažadu, kad rytoj, nes su mokine vykstam į zonos raiškaus skaitymo konkursą, tai bus daug reikalų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 03 gegužės 2011 - 16:22
Ačiūkas už scenarijus 4u.gif O vaidinimą turiu knygelėje, bet pernai ketvirtokai vaidino schmoll.gif Ar rašote trečiokams testamentą? Mes tai simbolinį raktą įteikiame ir testamentą.Šian pradėjom su vaikais eiliuoti, bet sunkiai sekėsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 05 03, 18:42)
Ačiūkas už scenarijus 4u.gif O vaidinimą turiu knygelėje, bet pernai ketvirtokai vaidino schmoll.gif Ar rašote trečiokams testamentą? Mes  tai simbolinį raktą įteikiame ir testamentą.Šian pradėjom su vaikais eiliuoti, bet sunkiai sekėsi lotuliukas.gif


Mes nerašom nieko trečiokams, tik trečiokai duris ketvirtokams papuošia paskutinio skambučio dienai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 03 gegužės 2011 - 17:13
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 03, 16:22)
Išsiunčiau ir aš pora scenarijų išleistuvėms, kuriuos turėjau.

Darbe turiu trumpą vaidinimą, kurį su ketvirtokais pastoviai vaidinam per išleistuves. "Dovana" vadinasi. (Kaip mokiniai sugalvojo padaryti staigmeną valytojai ir padovanoti saldainių, o paskui patys po vieną suvalgė biggrin.gif) Man tai jis thumbup.gif, nes pakelia nuotaiką biggrin.gif  Jei reikia, šią savaitę parsineščiau iš darbo, bet nepažadu, kad rytoj, nes su mokine vykstam į zonos raiškaus skaitymo konkursą, tai bus daug reikalų.


Zuzanėle ir kara117, būkit geros, atsiųskit į mano elektroninį paštą tuos scenarijus, nes aš dar negaliu prieit prie jūsų gėrybių.
Aš "Dovaną" irgi turiu, o savuosius ryt įmesiu, nes mokykloj yra ax.gif
Atsakyti
O koks el.adresas?
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 05 03, 17:30)
O koks el.adresas?


Nusiunciau, jei tik pataikiau nusiust smile.gif Didelis aciu smile.gif
Atsakyti