Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Gal kartais turit eilėraščių apie sesę ar brolį? Reikia šeimos dienos scenarijui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 02, 18:58)
Gal kartais turit eilėraščių apie sesę ar brolį? Reikia šeimos dienos scenarijui ax.gif

Porą radau, įmesiu į paštą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 05 02, 20:28)
Porą radau, įmesiu į paštą  mirksiukas.gif


Labai gražūs. Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rutagra @ 2011 05 02, 01:30)
Turiu mokykloje. Galėsiu ryt prikabinti, jei dar reikia  unsure.gif


Labai reikia. Ir aš jos norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 02, 17:58)
Gal kartais turit eilėraščių apie sesę ar brolį? Reikia šeimos dienos scenarijui ax.gif

Kątik radau ir apsidžiaugiau

Eilėraštis „Noriu brolio ar sesutės“
Noriu sesės aš gražutės,
Draugiškos, mielos, mažutės.
Na, ir brolis neblogai –
Būtume su juo draugai.


Pagalvokit, juk puiku,
Kai namuose daug vaikų.
Ir tas linksmas šurmulys
Gera nuotaika valdys.

Žaislai išmėtyti kampuos,
Didžiulė netvarka namuos.
Gražutė šypsena sesers
Kiekvieną sukikent privers
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 05 01, 06:27)
Sveikutes, matau intensyviai ruosiates Seimos sventei. O as siemet nusprendziau nedaryt, nei Mamyciu sventes, nei Seimos. Padarem mamytem dovaneles, o Seimos svente pernai labai idomiai sventem (darem tarpklasines seimu sporto rungtynes).
Ruosiames Busimojo pirmoko sventei, po jos 12oku isleistuves. Reiks man kalba rezt unsure.gif Labai bijau, o dar ir minciu 0.  cool.gif Busiu matyt neoriginali ir paprasciauisa pasveikinima paskaitysiu, be jokiu prisiminimu ax.gif  ax.gif Jei , kuriai teks ir toks "dziaugsmas", gal pasidalinsist savo sveikinimo zodeliais? ax.gif
Tiesa, sveikinu visas su Mamyciu dienele 4u.gif

user posted image


Pakentėk jei dar gali, praeis auditas, tai paieškosiu savo žodžių ir įmesiu paštan.
QUOTE(elimak7 @ 2011 05 02, 13:54)
Sveikos mergaites. As su jumis jau nespeju doh.gif Ateinu, paskaitau ir taip tingisi kazka daryti. Mane sis pavasaris neigiamai veikia verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif As jau noriu atooooostooooogu blush2.gif


Ne tu viena tokia. unsure.gif
QUOTE(ingredb @ 2011 05 02, 17:42)
na va pirma diena po audito.stebejo dvi pamokas. lyg ir neblogos auditores,bet vis vien itampa. tai kuriu stebejo siandien ir tris pamokas,kitu ne vienos.ziuresim kaip bus rytoj doh.gif

Man ir pirma diena audito praėjo. doh.gif Stebėjo vieną pamoką. Auditorės irgi visai nieko. Bet įtampa, tai irgi juoda. Greičiau penktadienis. doh.gif Iš kurios Lietuvos dalies tu esi?
Atsakyti


Turiu mokykloje. Galėsiu ryt prikabinti, jei dar reikia unsure.gif
[/quote]
Labas vakaras.Noriu priminti ir dar kartą paprašyti dainelės ,,Nai nai nai" karaokę 4u.gif Labai pagelbėsit bigsmile.gif
Atsakyti
skaičiau kažkurios scenarijų skirtą šeimos šventei ir perskaičiau, kad esat iš Vilniaus Ryto vid., man lyg viena mūsų auditorė yra iš šitos mokyklos, ar aš ką maišau.
Atsakyti


Užjaučiu mergaites, kurias dar auditas kankina doh.gif Jau taip išsunktos esam, įvairiausi renginiai, patikrinimai, dar pavasaris veikia - auditoriai gegužę galėtų irgi "poilsiaut" ax.gif
Mes šiandien prasivedėm mamyčių šventę - labai neblogai pavyko: vaidinom "Stebuklinga šalis". Dėkoju už scenarijų smile.gif
Dabar vėl prašyčiau pagalbos: pradėsim ruoštis paskutinio skambučio šventei. Gal galėtumėt atsiųst kokių scenarijų: jūs ten tokių grožybių turite tongue.gif Aš jau kelis metus vedu panašiai, nieko naujesnio nebesugalvoju, nebeįdomu ir pačiai, ir vaikai vyresni jau matę. Dainelių mes turim, muzikos mokytoja paruošia; kokių žodelių ar scenarijų. Būčiau labai dėkinga bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=kara117,2011 05 02, 21:46]
Turiu mokykloje. Galėsiu ryt prikabinti, jei dar reikia unsure.gif
[/quote]
Labas vakaras.Noriu priminti ir dar kartą paprašyti dainelės ,,Nai nai nai" karaokę 4u.gif Labai pagelbėsit bigsmile.gif
[/quote]
4u.gif blush2.gif 4u.gif blush2.gif - taip, prisimenu. Namuose teisingiau prisiminiau. O mokykloje pamiršau 4u.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Ar ryt vakare būtų gerai? Anksti išvažiuojam į ekskursiją. Taigi iš ryto niekaip nespėsiu prikabinti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 05 02, 21:45)
Pakentėk jei dar gali, praeis auditas, tai paieškosiu savo žodžių ir įmesiu paštan.


Aciu, lauksiu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 05 02, 23:08)

4u.gif  blush2.gif  4u.gif  blush2.gif  - taip, prisimenu. Namuose teisingiau prisiminiau. O mokykloje pamiršau  4u.gif  blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif . Ar ryt vakare būtų gerai? Anksti išvažiuojam į ekskursiją. Taigi iš ryto niekaip nespėsiu prikabinti.  4u.gif

drinks_cheers.gif Nuoširdžiai dėkoju už pagalbą, bet tos dainelės man neatidaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2011 05 02, 18:42)
na va pirma diena po audito.stebejo dvi pamokas. lyg ir neblogos auditores,bet vis vien itampa. tai kuriu stebejo siandien ir tris pamokas,kitu ne vienos.ziuresim kaip bus rytoj doh.gif

4u.gif laikykis 4u.gif nera juk jau taip baisu.
pas mus buvo tokiu, kuriuos aplanke ir penkis kartus.Netgi klases valandelese. Bet pas kai ka buvo tik viena karta. Kokiu principu rinkosi, taip ir nesupratome.
Papildyta:
[Man ir pirma diena audito praėjo. doh.gif Stebėjo vieną pamoką. Auditorės irgi visai nieko. Bet įtampa, tai irgi juoda. Greičiau penktadienis. doh.gif Iš kurios Lietuvos dalies tu esi?
Patikek, jis tikrai ateis. 4u.gif O kaip po to bus geeeraaa ir laiko daaauuug thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linastri: 03 gegužės 2011 - 12:41