Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikutės 4u.gif Su Mamyčių diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gal kartais turite dainelės ,,Nai nai nai" (Laura Remeikienė Eikš pašoksim kartu) karaokę?Būčiau labai dėkinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 05 01, 15:36)
Sveikutės 4u.gif  Su Mamyčių diena 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Gal kartais turite dainelės ,,Nai nai nai" (Laura Remeikienė Eikš pašoksim kartu) karaokę?Būčiau labai dėkinga bigsmile.gif



Į paštą išsiunčiau sveikinimo žodžius( kokius turėjau, nes šiemet dar nesugalvojau)
Atsakyti
Fui... koks briedas... Bet ir naglų žmonių yra. Sugeba tik prisiregistravus tą pačią dieną "apdergt" 7 temas su savo pasakom iš fantastikos srities. Labai tikiuosi, kad niekas iš mūsų neužkibs.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif .. Aš, žiūriu, visai su jumis nebespėju sad.gif Džiaugiuosi, jog jūs visos pilnos idėjų ir entuziazmo:) thumbup.gif
QUOTE(kara117 @ 2011 05 01, 14:36)
Sveikutės 4u.gif  Su Mamyčių diena 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Gal kartais turite dainelės ,,Nai nai nai" (Laura Remeikienė Eikš pašoksim kartu) karaokę?Būčiau labai dėkinga bigsmile.gif

Turiu mokykloje. Galėsiu ryt prikabinti, jei dar reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 05 02, 01:30)
Sveikos merginos  smile.gif .. Aš, žiūriu, visai su jumis nebespėju sad.gif Džiaugiuosi, jog jūs visos pilnos idėjų ir entuziazmo:)  thumbup.gif

Turiu mokykloje. Galėsiu ryt prikabinti, jei dar reikia  unsure.gif

Labai labai reikia, laukiu ir iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. As su jumis jau nespeju doh.gif Ateinu, paskaitau ir taip tingisi kazka daryti. Mane sis pavasaris neigiamai veikia verysad.gif verysad.gif verysad.gif As jau noriu atooooostooooogu blush2.gif
Atsakyti
Tikriausiai visos pamiršom, kad smilga1972 šventė gimtadienį. Kuo nuoširdžiausi linkėjimai, kolege.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 02 gegužės 2011 - 14:40
QUOTE(b.s @ 2011 05 02, 15:35)
Tikriausiai visos pamiršom, kad smilga1972 šventė gimtadienį. Kuo nuoširdžiausi linkėjimai, kolege.


Ačiū labai 4u.gif . Kažkaip šiemet gimtadininiai sveikinimai tęsiasi nuo pektadienio iki šiandienos lotuliukas.gif . Smagu, nes nuotaika kasdien gimtadieninė thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 02 gegužės 2011 - 15:29
Taigi i sena pasta nusiunciau doh.gif ,siandien pasitaisau ax.gif
Atsakyti
[Didesnių nesąmonių negirdėjau, čia ne vieta schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2011 05 02, 17:28)
Ačiū  labai 4u.gif . Kažkaip šiemet gimtadininiai sveikinimai tęsiasi nuo pektadienio iki šiandienos  lotuliukas.gif . Smagu, nes nuotaika kasdien gimtadieninė  thumbup.gif .

Nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(elimak7 @ 2011 05 02, 15:54)
Sveikos mergaites. As su jumis jau nespeju doh.gif Ateinu, paskaitau ir taip tingisi kazka daryti. Mane sis pavasaris neigiamai veikia verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif As jau noriu atooooostooooogu blush2.gif

Man tas pats, nežinau kaip trauksiu iki birželio vidurio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 05 02, 15:54)
Sveikos mergaites. As su jumis jau nespeju doh.gif Ateinu, paskaitau ir taip tingisi kazka daryti. Mane sis pavasaris neigiamai veikia verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif As jau noriu atooooostooooogu blush2.gif


Ir aš labai labai noriu atostogų drinks_cheers.gif Nuo birželio 6 atostogauju thumbup.gif
Atsakyti
na va pirma diena po audito.stebejo dvi pamokas. lyg ir neblogos auditores,bet vis vien itampa. tai kuriu stebejo siandien ir tris pamokas,kitu ne vienos.ziuresim kaip bus rytoj doh.gif
Atsakyti