Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(Iruciukass @ 2011 04 29, 22:05)
Pamoka-kartojimas: reikia pakartoti natų grupavimą pagal metrą, atlikti ritminių pratimų, įtraukti grojimą dūdele. Dar tiksliai neapsisprendžiau, kiek ir kokių veiklų bus. Norėtųsi kažko įdomaus pamokos pradžiai. Ir kaip su vertinimu bei įsivertinimu?
Ačiū, kad norite padėti. Lauksiu bet kokių patarimų. Žinau, kad dviračio neišrasim, bet vis tik kitų žmonių patirtis, idėja gali paįvairinti veiklą. Pirmą kartą stebės muzikos pamoką, nesinori bet kaip pasirodyti.
Papildyta:
Patarles ritminiams pratimams naudojame. Vistiek ačiū už pagalbą.

Žaiskit "Papūgėles" arba "Beždžionėles" - jei pirmąsias, tai, kaip rašė Zuzanėlė, vienas padainuoja, kitas atkartoja tą patį, jei antrąsias, tai vienas atlieka kokį ritminį pratimą, kitas atkartoja, arba vienas ką padūduoja, kiti pakartoja.
Mes pradžioje visada atliekam kvėpavimo pratimus (žaislas ir pompa, pučiam pūką nuo delno), paskui dainuojam gamą, kokią dainelę. Būtinai skelbdama pamokos uždavinį pabrėžk, ką turi vaikai atlikti (pvz. bent vienai dainelei nustatyti metrą), paskui tuo remsiesi vertindama vaikus (pakartokit, ko šiandien mokotės kelis kartus per pamoką). O dar geriau, kai jie vertina vieni kitus ir pasako, kodėl taip.
Metrui nustatyti užrašyk pratimą lentoje, o paskui kitą pratimą tegul atlieka paruoštuose lapeliuose (leisk jiems patiems išsitraukti užduotis). Tegul vieną darbą atlieka grupelėse, su suolo draugu, o kitą savarankiškai. Poras galima sudaryti ir davus išsitraukti po vieną saldainį (jie turi būti skirtingų rūšių pvz. po du, jei nori, kad sudarytų poras). Naudok kuo įvairesnius metodus, žaidybines formas. Dūdelėm grokit grupėmis, vieni vieną eilutę, kiti - kitą. Gerai būtų, kad kol vieni dūduoja, kiti pritaria kokiu barškučiu, po to keičiasi. Dūdelėm pratimą irgi užrašyk lentoje. Tuo pačiu galit ir metrą tam pratimui nustatyt, ir taktus sudėliot.
Nieko naujo neparašiau, bet gal kokia mintis bus tinkama ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ateinu su prašymu. Gal kartais kas turit Pagal NEO "Tau, mano mamyte" karaoke versiją ir Rugiagėlių berniukų "Turiu laivelį mažą" karaoke versiją? g.gif
Ruošiu scenarijų šeimos dienai ir norisi paįvairinti dainas ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Mergaitės, matau, kad ruošiatės šeimos šventėms. Aš irgi pabaigoje mėnesio tokią darysiu, bet išsikvėpiau nuo minčių. Ankstesnių metų scenarijų turiu (jei kas norėtų, galėčiau įmesti į paštą), bet yra mokinių, kurių giminaičiai anksčiau pas mane mokėsi ir norisi kažko naujo, nematyto. Gal kuri galit į paštą įdėti savo scenarijų? Pradžioje vaidinsim, o paskui reikia eilėraščių (daineles ir visa kita prisitaikysiu) ax.gif . Ačiū iš aksto 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 04 30, 18:43)
Sveikutės  4u.gif . Mergaitės, matau, kad ruošiatės šeimos šventėms. Aš irgi pabaigoje mėnesio tokią darysiu, bet išsikvėpiau nuo minčių. Ankstesnių metų scenarijų turiu (jei kas norėtų, galėčiau įmesti į paštą), bet yra mokinių, kurių giminaičiai anksčiau pas mane mokėsi ir norisi kažko naujo, nematyto. Gal kuri galit į paštą įdėti savo scenarijų? Pradžioje vaidinsim, o paskui reikia eilėraščių (daineles ir visa kita prisitaikysiu)  ax.gif . Ačiū iš aksto  4u.gif .

Ir man ta pati problema iškilo. Giminaičiai mokosi. Norisi ir trumpo vaidinimo. Bet nieko kol kas nerandu g.gif Eilėraščių radau pradinuko tinklalapy 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms už patarimus muzikos pamokai. Supratau, kad kelios galvos geriau negu viena. Ačiū.
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2011 04 30, 17:43)
Sveikutės  4u.gif . Mergaitės, matau, kad ruošiatės šeimos šventėms. Aš irgi pabaigoje mėnesio tokią darysiu, bet išsikvėpiau nuo minčių. Ankstesnių metų scenarijų turiu (jei kas norėtų, galėčiau įmesti į paštą), bet yra mokinių, kurių giminaičiai anksčiau pas mane mokėsi ir norisi kažko naujo, nematyto. Gal kuri galit į paštą įdėti savo scenarijų? Pradžioje vaidinsim, o paskui reikia eilėraščių (daineles ir visa kita prisitaikysiu)  ax.gif . Ačiū iš aksto  4u.gif .



Išsiunčiau į paštą tai, ką radau savo kompiuteryje. Gal iš kelių scenarijų sudėsit vieną.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 29, 13:48)
Turbūt nebeoriginalu, bet aš pernai padovanojau po rėmeliuose įrėmintą nuotrauką, kuri padaryta iš daug nuotraukėlių (iš visų 4 metų). Vaikai džiaugėsi  ax.gif

Sveikutės 4u.gif


Visai įdomu padaryt tokį variantą... Pasinaudosiu... smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Šeimos šventei scenarijus buvo mūsų pašte, tik gal ankstesniusoe puslapiuose. Pabandykit paieškoti.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 29, 12:48)
Turbūt nebeoriginalu, bet aš pernai padovanojau po rėmeliuose įrėmintą nuotrauką, kuri padaryta iš daug nuotraukėlių (iš visų 4 metų). Vaikai džiaugėsi  ax.gif

Sveikutės 4u.gif

Aš taip pat žadu daryti smile.gif

Šeimos šventė ir mūsų laukia. Gal turit įdėjų, kaip trumpai pasirodyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2: 30 balandžio 2011 - 22:34
Sveikutes, matau intensyviai ruosiates Seimos sventei. O as siemet nusprendziau nedaryt, nei Mamyciu sventes, nei Seimos. Padarem mamytem dovaneles, o Seimos svente pernai labai idomiai sventem (darem tarpklasines seimu sporto rungtynes).
Ruosiames Busimojo pirmoko sventei, po jos 12oku isleistuves. Reiks man kalba rezt unsure.gif Labai bijau, o dar ir minciu 0. cool.gif Busiu matyt neoriginali ir paprasciauisa pasveikinima paskaitysiu, be jokiu prisiminimu ax.gif ax.gif Jei , kuriai teks ir toks "dziaugsmas", gal pasidalinsist savo sveikinimo zodeliais? ax.gif


Tiesa, sveikinu visas su Mamyciu dienele 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 01 gegužės 2011 - 06:29
LABAS RYTAS, MERGAITĖS smile.gif
VISAS SU MAMYČIŲ DIENELE 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutės, savo dvyliktokams megstu sakyti toki eilėraštį, kurio nei autoriaus, nei kada jį išmokau nežinau:)),bet man patinka, o kartais adaptuoju ir ketvirtokams:),siunčiu į paštą, gal kuriai patiks
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 05 01, 12:38)
Sveikutės, savo dvyliktokams megstu sakyti toki eilėraštį, kurio nei autoriaus, nei kada jį išmokau nežinau:)),bet man patinka, o kartais adaptuoju ir ketvirtokams:),siunčiu į paštą, gal kuriai patiks

Aciu!!!! Lekiu pasiziuret 4u.gif
Atsakyti