Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(tigruole @ 2011 04 27, 18:13)
Sveikutės. Tokios dienos mes neminime. O būtų įdomu sužinoti, kaip ją švenčiate blush2.gif


būtų įdomu g.gif
Atsakyti


Labas mergaitės 4u.gif Kur jūs dingot? Ar visos taip užsiėmę, ar kur kitur persikraustėt? smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Aš tai dar gyva bigsmile.gif Tik labai jau pavargus grįžtu iš darbo. Vaikai pasidarė sunkiai suvaldomi, o dar reikia programėlę Šeimos dienai paruošti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 28, 19:48)
Aš tai dar gyva bigsmile.gif Tik labai jau pavargus grįžtu iš darbo. Vaikai pasidarė sunkiai suvaldomi, o dar reikia programėlę Šeimos dienai paruošti g.gif



O aš galvojau, kad aš tik viena nusikalus: įlendu vis, pasižiūriu, nei vienos nėra ir taip visa para - galvoju jau kažkas negerai g.gif Gal tas pavasaris toks sausas - nenuplauna pernykščių nešvarumų, kad tos sveikatos taip nėra, darbų daugybė - visa tai ir sekina jėgas schmoll.gif
Atsakyti
NESPĖJAM GYVENTI - RENGINYS PO RENGINIO. MAMŲ DIENA, BŪSIMŲ PIRMOKŲ SUTIKTUVĖS, KETVIRTOKŲ PATIKRINAMIEJI, IŠLEISTUVĖS IR TT.T NENORIU NET GALVOT. GAL TURIT KOKIŲ MINČIŲ IR PASIŪLYMŲ KĄ DOVANOT KETVIRTOKAMS ATSISVEIKINANT. PASIDALINKIT IDĖJOM. JUK JŪS TOKIOS IŠRADINGOS! 4u.gif
Atsakyti
Atsiliepiu ir as... mirksiukas.gif
Matyt pavasaris visas veikia - saulyte, siluma, saslykai...
Sian turejom Mamyciu svente, iteikem dovaneles. Keleta nuotrauku imeciau pastan, tikiuosi patiks, susigundysit ir su vaikais padarysit.
Atsakyti
QUOTE(smilga99 @ 2011 04 28, 21:29)
NESPĖJAM GYVENTI - RENGINYS PO RENGINIO. MAMŲ DIENA, BŪSIMŲ PIRMOKŲ SUTIKTUVĖS, KETVIRTOKŲ PATIKRINAMIEJI, IŠLEISTUVĖS IR TT.T NENORIU NET GALVOT. GAL TURIT KOKIŲ MINČIŲ IR PASIŪLYMŲ KĄ DOVANOT KETVIRTOKAMS ATSISVEIKINANT. PASIDALINKIT IDĖJOM. JUK JŪS TOKIOS IŠRADINGOS! 4u.gif


Ir man tas labai aktualu, nesugalvoju nieko originalaus... g.gif Neskaitant , kad dovanosiu į diskus sukeltas keturių metų nuotraukas...

Atsakyti
Tai jau tikrai nebespėjam gyvent, apie paštą nėra net kada pagalvot blink.gif Ryt turim Abėcėlės šventę, buvo dainorėlių diena, kitą savaitę knygos šventė. Kažkaip man jau nebepatinka, kad visos šventės į pavasarį sukeltos verysad.gif Mergaitės pirmokės, ką galvojat apie dvyliktokų paskutinę pamoką? Šiemet vesim... aš pirmą kartą ax.gif Ketvirtokams tai vesdavom, o ką sumąstyt dvyliktokams? Gal turit idėjų? g.gif
Atsakyti
Sveikutės, visoms begalės rūpesčių. Čia jau taip kiekvienais metais gegužės mėnesį tik spėk suktis. Ketvirtokams esu dovanojusi varpelius(na tuos, kur būna iš metalinių vamzdelių ir papuošti) tai taip smagu, nes visa salė skambėjo nuo jų. Dar esu dariusi nuotraukas rėmelyje pirmos klasės. Dyliktokams esu vedusi pamoką, tai kiek atsimenu skaitėme iš Šaltinėlių, bet kiekvienam mokiniui buvo įklijuotas jų rašinėlis pradinių klasių, po to žiūrėjome filmuotą medžiagą ketvirtokų išleistuvių, tai labai jiems patiko.
Atsakyti
Labukas visoms,

Tikrai darbas veja darba smile.gif Norejau paklausti, gal turite kuri patirti apie mokslo metu uzbaigima su vaikais ir tevais neoficialioje aplinkoje( sodyboje ir pan.). Ka su jais veikti visais ir pan.? Net neisivaizduoju, nes tai mano gyvenime pirma klase, jie yra antrokai smile.gif Tikrai buciau dekinga 4u.gif
Visoms linkiu stiprybes ir kantrybes, ne tiek daug jau liko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2011 04 28, 21:21)
Labukas visoms,

Tikrai darbas veja darba smile.gif  Norejau paklausti, gal turite kuri patirti apie mokslo metu uzbaigima su vaikais ir tevais neoficialioje aplinkoje( sodyboje ir pan.). Ka su jais veikti visais ir pan.? Net neisivaizduoju, nes tai mano gyvenime pirma klase, jie yra antrokai  smile.gif  Tikrai buciau dekinga 4u.gif
Visoms linkiu stiprybes ir kantrybes, ne tiek daug jau liko smile.gif

Sveikutės. Tikrai, kad labai sunku šiuo metu. Mes su vaikais ir tėvais buvome sodyboje, tai su vaikais užsiiminėjo tėveliai. Aš buvau kaip svečias. Tėvai organizavo žaidimus su kamuoliu, varžybas tarp tėvų ir vaikų. Aš tiesiog dalyvavau kartu su visais. Buvo linksma, dabar vėl nori tėveliai tokios išvykos. Bet organizavo išvyką patys tėveliai, mane tik pakvietė. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga99 @ 2011 04 28, 21:29)
PASIDALINKIT IDĖJOM. JUK JŪS TOKIOS IŠRADINGOS! 4u.gif

Mes tai visada is molio uzsakom varpelius su uzrasu.
Atsakyti