Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikos mergaites. Mes gauname tik pieno produktus t.y. pienas ir varske. As kaip suprantu cia is europos sajungos lesu g.gif nusibosta vaikams tas pats. Galetu ir paivairinti koki sureli ar surio lazdele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 03 29, 19:16)
ačiū  wub.gif  aš jau gegužės pirmom dienom išeinu kasmetinių atostogų, o nuo birželio pabaigos į dekretines  ax.gif

labos  4u.gif

Dideliausios sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif mes tai valgome sūrelius ir jogutus ar varškės kremą.Čia nemokami
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2011 03 29, 19:22)
Dideliausios sėkmės 4u.gif  4u.gif  4u.gif

ačiū ax.gif

mūsiškiems nemokamiems duoda vaisius, kartais sausainius, meduolius. išdalinu kai eina namo. kartais ir nubaudžiu tais skanumynais blush2.gif papiktnaudžiauju. jei neatlieka užduoties ir pasiteisinimas kasdien pamiršau, nepasiėmiau sąsiuvinio, neduodu tą dieną, sakau atsiskaitysi, gausi savo saldumyną.labai gerai veikia. gaučiau per kepurę už tokius darbus, bet kaip kitaip priverst prisiimt atsakomybę? nes įpratę viską gaut, o duot gali ir pamiršt, gali tingėt, nes žino, kad visvien nieko nebus.
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 03 29, 18:30)
ačiū  ax.gif

mūsiškiems nemokamiems duoda vaisius, kartais sausainius, meduolius. išdalinu kai eina namo. kartais ir nubaudžiu tais skanumynais  blush2.gif  papiktnaudžiauju. jei neatlieka užduoties ir pasiteisinimas kasdien pamiršau, nepasiėmiau sąsiuvinio, neduodu tą dieną, sakau atsiskaitysi, gausi savo saldumyną.labai gerai veikia. gaučiau per kepurę už tokius darbus, bet kaip kitaip priverst prisiimt atsakomybę? nes įpratę viską gaut, o duot gali ir pamiršt, gali tingėt, nes žino, kad visvien nieko nebus.


O tai čia už ką duoda tuos vaisius ir pieną? Jūs gal kokiam projekte dalyvavot? Pas mus nedalina, neteko girdėt ir aplinkinese mokyklose, kad dalintų? Gal cia tik miesto mokykloms?
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 03 29, 16:35)
Sveikutės! Pas mus vaikai negauna priedų schmoll.gif
Noriu paprašyti, gal turit kokius pavyzdžius kaip pildyti dokumentus į Pedagoginę-psichologinę tarnybą ? Būčiau labai dėkinga jei atsiųstumėt  adresu  kara.rapkeviciute@gmail.com

Sveikutės. Aš turiu pavyzdžius, tik mokykloje. Rytoj galėsiu atsinešti ir išsiųsti. Noriu dar kartą paprašyti, kad atsiųstumėt į mano paštą mamos dienos scenarijų. Adresą vakar išsiunčiau į paštą. Jeigu reikia, tai dar kartą galėsiu išsiųsti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 03 29, 19:57)
O tai čia už ką duoda tuos vaisius ir pieną? Jūs gal kokiam projekte dalyvavot? Pas mus nedalina, neteko girdėt ir aplinkinese mokyklose, kad dalintų? Gal cia tik miesto mokykloms?

Pas mus ir neduoda, mes kaimo mokykloj, isvis vaikai labai prastai valgo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2011 03 29, 18:58)
Sveikutės. Aš turiu pavyzdžius, tik mokykloje. Rytoj galėsiu atsinešti ir išsiųsti. Noriu dar kartą paprašyti, kad atsiųstumėt į mano paštą mamos dienos scenarijų. Adresą vakar išsiunčiau į paštą. Jeigu reikia, tai dar kartą galėsiu išsiųsti. ax.gif



Mergaites,aš irgi labai norėčiau gaut mamyčių dienos scenarijų rolleyes.gif Atsilyginsiu tuo paciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(INEXS @ 2011 03 29, 19:01)
Pas mus ir neduoda, mes kaimo mokykloj, isvis vaikai labai prastai valgo doh.gif



Pas mus iš pusfabrikačių gamina, tai maistas be skonio, su visais E, kartais vien nuo kvapo apetitas dingsta schmoll.gif Galetų tikrai vaisių duot, ir sveikiau, ir skaniau...
Atsakyti
4u.gif aš ir kaimo mažakomplekteje, bet mums veža iš gimnazijos valgyklos. Tai labai geras, karštas pilnas maistas, nes veža termosuose, ir sulciu gauname ir kakavos tik retkatčiais arbata valytoja verda
Atsakyti
SVEIKUTĖS biggrin.gif
Mūsų vaikai irgi pilna burna valgo lotuliukas.gif Po dviejų pamokų pieno produktai visiems. Dažniausiai sūrio lazdelės. po trijų nemokamiems daug įvairiausio maisto. jau dažnai vaikai ir nesuvalgo. tai to nemėgstu, tai ano..
Ačiū už siuntinukus ir nuorodas
Atsakyti
Mes irgi maitinamės . smile.gif jau pradeda vieni kitiems atidavinėti savo sūrelius. Bet vis tiek gerai, kad gauna, dauguma suvalgo su malonumu.
Atsakyti
Mūsų vaikai tai nieko negauna, nors ir Vilniuje esame. verysad.gif Labai ačiū už scenarijų, rytoj paieškosiu savo, gal rasiu. bigsmile.gif
Atsakyti