Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(domassss @ 2011 04 20, 23:21)
Mes irgi nenorim: nei vaikai, nei mokytojos... Kažkoks prievartinis tas konkursas... Galėtų kažkokią kitokią formą sugalvoti, gal užtektų mokyklinio turo...Kažkada dalyvavom, grįžtam iš rajoninio turo, visi dalyviai patenkinti, išlipa iš autobuso... ir ... pasileido per gatvę nieko nežiūrėdami... schmoll.gif ir išmokyti  mokiniai taisyklių...


O mes jau labai daug metų nedalyvaujam, nes jokių šansų gerai pasirodyti. Visada laimi ta pati mokykla, tai koks tikslas dalyvauti? O ir prizinės vietos atitenka beveik visada toms pačioms. Tai jei anksčiau dalyvaudavo daugiau nei 10 mokyklų, dabar vos penkios. Puikiai suprantu kodėl cool.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos.

Del "Sviesoforo". Menines dalies neruosiam, nes nuostatuose nepraso........ gal galit kas paprotinti, kur ziureti, is ko mokytis ir ko mokytis del video uzduoties ir kas vyksta per Kapitonu rungti. Buciau baisiai baisiai dekinga. Pagelbekiteeeeeee blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 04 20, 22:21)
Dar Mamyčių šventė laukia <...>Pradėjau scenarijų kurt, bet niekaip ,,nesiklijuoja", gal kokių minčių kas turit?


O pas mus mamyčių šventė bus kartu su atvelykio švente... Man irgi niekaip niekas nesiklijuoja....

Visi mokyklos mokiniai- mažiukai ir didžiokai traukė burtus ir pateko pas skirtingus vadovus, su kuriais jie turi paruošti prisistatymą ir ale namų darbą-pasveikinimą su mamų diena.... Tai irs suku galvą, kaip kažką padaryti įdomaus, nes kai kurių mokinių aš net nepažįstu... Turiu pusę grupės pradinukų ir pusę didžiųjų....

Gal esat ruošę kokius nors komandos prisistatymus? blush2.gif Ar gal šiaip kokių minčių turite? Iš anksto dėkoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 04 21, 14:52)
Sveikos gyvos.

Del "Sviesoforo". Menines dalies neruosiam, nes nuostatuose nepraso........ gal galit kas paprotinti, kur ziureti, is ko mokytis ir ko mokytis del video uzduoties ir kas vyksta per Kapitonu rungti. Buciau baisiai baisiai dekinga. Pagelbekiteeeeeee  blink.gif

Aš taip pat nežinau verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Pas mus irgi nuolat prikaišioja, kad nedalyvaujam šiam konkurse doh.gif unsure.gif O jūs gal valaną papildomą turite ruošimui? unsure.gif Mums neduoda schmoll.gif


Aš jau šiandien atšvenčiau su vaikais Mamyčių dieną. Labai šauni jauki šventė gavosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 21, 19:42)
O jūs gal valaną papildomą turite ruošimui?  unsure.gif  Mums neduoda schmoll.gif




Pas mus duoda vienai mokytojai saugaus eismo būrelį.... 4u.gif Tai jinai ir paruošia...
Atsakyti
Sveikutės. Noriu parašyti labai šiltų atsiliepimų apie Menų valtis. Buvau šiandien su kolege ir savo mokinukais ekskursijoje Vilniuje. Pagal internete atsitiktinai surastą informaciją "užsikabinome" už Menų valčių edukacinių programų ir su truputėliu abejonių nuvažiavom. Pasirinkome programą "Knygos kelias" (visų vedamų edukacinių programų aprašymus galite paskaityti jų tinklapyje http://www.niekorimt...t/menu-valtys/). Likome be galo sužavėtos programėle, rekomenduojam, rekomenduojam ir dar kartelį rekomenduojam. O Sigutei Ach nuoširdžiausi linkėjimai savyje turėti neišsemiamą, neišsenkantį, jaukų Šiltuką.
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2011 04 21, 18:44)
Pas mus duoda vienai mokytojai saugaus eismo būrelį....  4u.gif Tai jinai ir paruošia...

Nieko neduoda verysad.gif , kažkaip reikės rasti laiko paruošti g.gif Aš net būrelio neturiu.
Papildyta:
QUOTE(nengute @ 2011 04 21, 19:15)
Sveikutės. Noriu parašyti labai šiltų atsiliepimų apie Menų valtis. Buvau šiandien su kolege ir savo mokinukais ekskursijoje Vilniuje. Pagal internete atsitiktinai surastą informaciją "užsikabinome" už Menų valčių edukacinių programų ir su truputėliu abejonių nuvažiavom. Pasirinkome programą "Knygos kelias" (visų vedamų edukacinių programų aprašymus galite paskaityti jų tinklapyje http://www.niekorimt...t/menu-valtys/). Likome be galo sužavėtos programėle, rekomenduojam, rekomenduojam ir dar kartelį rekomenduojam. O Sigutei Ach nuoširdžiausi linkėjimai savyje turėti neišsemiamą, neišsenkantį, jaukų Šiltuką.

Kiek mokėjot? bigsmile.gif
Atsakyti
Mes po atostogų irgi dalyvausim šviesofore, o penktadienį kitą bus abėcėlės šventė. Ryt turim išeiginę thumbup.gif
Atsakyti

Kiek mokėjot? bigsmile.gif
[/quote]

Kaina mokiniui 25 Lt. Bet dovanų gavo po knygą ir dar pasigamino patys po knygelę, kurių gamybai viską davė. Žodžiu, programa tikrai verta pinigėlių. Nes tikrai būna dažnai, kad sumoki ir po to graužiesi, o čia nė kiek. wub.gif
Atsakyti
Dėl Šviesoforo konkurso, tai kiek suprantu visur vienodos bėdos. Mes neturime jokios papildomos valandos, todėl ruošiame ir po pamokų ir pertraukų metu ir t.t. Dėl užduočių tai viskas yra internete, visi pavyzdžiai, tiek kapitonams užduotys ir video užduotys. www.atsvaitas.lt. Pas mus rajone video užduočių nebus. Sėkmės ruošiantis. Gerų švenčių!
Atsakyti
Laba diena,

ninkute, labai labai Jums dekoju uz svetaines nuoroda. Labai smagu sulaukti tokios reikalingos geranoriskos pagalbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Visoms - puikiu svenciu. Kas Jums sventes padaro geras, tai to ir sulaukite gathering.gif vacation4.gif tourist5.gif
Atsakyti