Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikos,

į paštą nusiunčiau nuorodą. Rasite daug patarimų, priemonių ir kitų labai naudingų dalykėlių.
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2011 04 19, 20:58)
Stai ką netyčia atradau: http://www.sesioszasys.lt/ Gal kam bus naudinga. Klausykit, mergaitės, reikia pagalbos: turiu penktadienį metodinėj grupėj pranešimą skaityt "Pradinukų individuali pažanga" Gal kuriai kžką panašaus yra tekę ir galėtumėt pasidalinti?


Man ryt reikia metodinėje grupėje skaityti pranešimą apie IKT panaudojimą pradiniame ugdyme. Gal kas galit pagelbėti?
Atsakyti
Sveikos mergickos mirksiukas.gif Pasirodo cia musu mokykla nori buti pirma su tais mokiniu ziniu patikrinimais, del to ir kuria nuostatas. Kolkas tas testas netures lemiamos itakos mokiniu galutiniam vertinimui. Bet sneka, kad greitu laiku vistiek bus privalomi visiems sitie ziniu patikrinimai g.gif Taip kad nepergyvenkit, dar galite ramiai gyventi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 20, 12:29)
Man ryt reikia metodinėje grupėje skaityti pranešimą apie IKT panaudojimą pradiniame ugdyme. Gal kas galit pagelbėti?


Ar galite sukonkretinti ?
Atsakyti
Mergaitės, ar kas dalyvaujat "Šviesafore"?
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 20, 21:00)
Mergaitės, ar kas dalyvaujat "Šviesafore"?


Pas mus šiandien vyko. Mes nedalyvavom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2011 04 20, 18:15)
Ar galite sukonkretinti ?

sveika. aš vakar kaip tik buvau seminare apie IKT. gavom labai daug medžiagos. jei domina rašyk į mano paštą, galiu atsiųst, kitoms gal neįdomeu. Aš keliuas nuorodas šmečiau į mūsų paštą.

Papildyta:
QUOTE(vai2 @ 2011 04 20, 19:00)
Mergaitės, ar kas dalyvaujat "Šviesafore"?

Taip dalyvavom. mokyklinis turas jau įvyko. 26 d. lėksim į rajoninį konkursą.
Atsakyti
QUOTE(smilga99 @ 2011 04 20, 19:36)
sveika. aš vakar kaip tik buvau seminare apie IKT. gavom labai daug medžiagos. jei domina rašyk į mano paštą, galiu atsiųst, kitoms gal neįdomeu. Aš keliuas nuorodas šmečiau į mūsų paštą.

Papildyta:

Taip dalyvavom. mokyklinis turas jau įvyko. 26 d. lėksim į rajoninį konkursą.

Šaunuoliai 4u.gif
Mes nenorėjom, bet buvom iškviestos ant kilimėlio ir teks dalyvauti verysad.gif
Nerandu, ar reikia kokio prisistatymo ar programėlės g.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 20, 21:00)
Mergaitės, ar kas dalyvaujat "Šviesafore"?

Labukas, mes dalyvausime 29d. , niekaip nesugalvojam meninės dalies, gal ką galit pasiūlyti?
Pernai nedalyvavom, tai nežinom tų pasikeitimų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 20, 21:41)
Šaunuoliai 4u.gif
Mes nenorėjom, bet buvom iškviestos ant kilimėlio ir teks dalyvauti verysad.gif
Nerandu, ar reikia kokio prisistatymo ar programėlės g.gif

Mes dalyvausim iš karto po atostogų,nuostatuose apie programėlę neradom, tai ir neruošiam.Dar Mamyčių šventė laukia ir paskutinis skambutis.Pradėjau scenarijų kurt, bet niekaip ,,nesiklijuoja", gal kokių minčių kas turit?Radau keletą dekoracijų(įmečiau į paštą).Tai sėdžiu paukščius darau,labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 20, 20:41)
Mes nenorėjom, bet buvom iškviestos ant kilimėlio ir teks dalyvauti verysad.gif

Mes irgi nenorim: nei vaikai, nei mokytojos... Kažkoks prievartinis tas konkursas... Galėtų kažkokią kitokią formą sugalvoti, gal užtektų mokyklinio turo...Kažkada dalyvavom, grįžtam iš rajoninio turo, visi dalyviai patenkinti, išlipa iš autobuso... ir ... pasileido per gatvę nieko nežiūrėdami... schmoll.gif ir išmokyti mokiniai taisyklių...
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2011 04 20, 18:15)
Ar galite sukonkretinti ?



QUOTE(smilga99 @ 2011 04 20, 19:36)
sveika. aš vakar kaip tik buvau seminare apie IKT. gavom labai daug medžiagos. jei domina rašyk į mano paštą, galiu atsiųst, kitoms gal neįdomeu. Aš keliuas nuorodas šmečiau į mūsų paštą.

Papildyta:

Taip dalyvavom. mokyklinis turas jau įvyko. 26 d. lėksim į rajoninį konkursą.


Ačiū už gerus ketinimus padėti. Kažką jau sukurpiau pati. cool.gif
Lauksiu seminaro medžiagos, adresą parašiau. ax.gif Ačiū už puikias nuorodas. 4u.gif
Atsakyti