Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(22peliukas22 @ 2011 04 18, 20:59)
Teko pameluot, kad jas gauti  blush2.gif , tikiuosi i pragara neisiu. Bet vis tas mokytojiskas noras viska tureti  lotuliukas.gif , neatsispyriau, jau maciau, kaip as jas muzika papildau, pasitobulinu ir naudoju ateityje ne viena karta biggrin.gif .
Papildyta:
Mergaites, gal kuri ruosiates treciadieni i Panevezyje organizuojama konferencija?

Papsakokit kokia čia konferencija? blush2.gif
Pas mus Dzūkijoj labai mažai būna žinių apie konferencijas. Jei kas kada žinot, kad kur nors vyksta paisdalinkit informacija. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos. Gal kas ryt Panoramos viešbutyje seminare bus
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 04 19, 07:18)
4u.gif sveikos. Gal kas ryt Panoramos viešbutyje seminare bus

Mes ryt varom i Vytes Nemunelio pradine mokykla, bus metodines priemones "Dainuojancioji abecele" pristatymas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2011 04 19, 10:56)
Mes ryt varom i Vytes Nemunelio pradine mokykla, bus metodines priemones "Dainuojancioji abecele" pristatymas. 4u.gif

Kaip įdomu bigsmile.gif Lauksiu atsiliepimų ir pasakojimų
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 18, 22:22)
Papsakokit kokia čia konferencija? blush2.gif
Pas mus Dzūkijoj labai mažai būna žinių apie konferencijas. Jei kas kada žinot, kad kur nors vyksta paisdalinkit informacija. 4u.gif  4u.gif  4u.gif


IV respublikinė konferencija "Inovatyvus mokyma(sis) pradinėse klasėse taikant IKT". Age - melage, važiuoji kaip klausytoja ar dar ir pasisakyt ketini? Aš su kolege važiuosiu pamoka vesta pristatyti. Papuoliau į pirmą grupę blush2.gif

Dainuojanti abėsėlė ir mane labai sudomino, prašau parašyti kas ir kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 19 balandžio 2011 - 14:41
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 04 19, 14:40)
IV respublikinė konferencija "Inovatyvus mokyma(sis) pradinėse klasėse taikant IKT". Age - melage, važiuoji kaip klausytoja ar dar ir pasisakyt ketini? Aš su kolege važiuosiu pamoka vesta pristatyti. Papuoliau į pirmą grupę  blush2.gif

Dainuojanti abėsėlė ir mane labai sudomino, prašau parašyti kas ir kaip?


Abėsėlė lotuliukas.gif jau rašyt nemoku
Atsakyti
Aš į Panevėžį nevažiuosiu, nes pati pasisakymą rytdienai rengiu. Važiuos 3 mano kolegės, tai paklausysim, ką papasakos biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas i MTC ketvirtadieni? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 04 19, 15:40)
IV respublikinė konferencija "Inovatyvus mokyma(sis) pradinėse klasėse taikant IKT". Age - melage, važiuoji kaip klausytoja ar dar ir pasisakyt ketini? Aš su kolege važiuosiu pamoka vesta pristatyti. Papuoliau į pirmą grupę  blush2.gif


ir aš pristatinėsiu. priemonę. 3 grupė. o šiandien buvau šalies konferencijoje Tiltagaliuose. irgi šnekėjau. Labai patiko konferencija, jos organizacija, patys pranešimai. Moterų nuoširdumas.
pažiūrėjus į programą supratau, kad jūs tos kur trys kalbėti užsirašę. Tiesa?. Aš pas jus buvau gal vasarį su rokiškio metodinės grupės mokytojais. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 04 19, 19:45)
ir aš pristatinėsiu. priemonę. 3 grupė. o šiandien buvau šalies konferencijoje Tiltagaliuose. irgi šnekėjau. Labai patiko konferencija, jos organizacija, patys pranešimai. Moterų nuoširdumas.
pažiūrėjus į programą supratau, kad jūs tos kur trys kalbėti užsirašę. Tiesa?. Aš pas jus buvau gal vasarį su rokiškio metodinės grupės mokytojais. biggrin.gif

Taip tos trys smile.gif, bet busim tik dvi, nes viena nestuke.gif . Buvo buvo sveciu pas mus, tik, kad taip dazana buna, jog ir atsiminti visu neina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 04 19, 21:05)
Buvo buvo sveciu pas mus, tik, kad taip dazana buna, jog ir atsiminti visu neina  doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Stai ką netyčia atradau: http://www.sesioszasys.lt/ Gal kam bus naudinga. Klausykit, mergaitės, reikia pagalbos: turiu penktadienį metodinėj grupėj pranešimą skaityt "Pradinukų individuali pažanga" Gal kuriai kžką panašaus yra tekę ir galėtumėt pasidalinti?
Atsakyti