Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(elimak7 @ 2011 04 15, 22:05)
Zinai net nesigilinau g.gif Atejo pavaduotoja ir pasake kad reikia rasyti:ax:

pirmmą kartą girdžiu, kas taip ir sugalvoja? g.gif Jei duotume dešimtokams ketvirtokų užduotis, tai 2/3 jų neįveiktų lotuliukas.gif , o iš mažių kažin ko reiikalauja. Ketvirtokų kontrolinį parodžiau matematikei, tai ji pakraupo. kad labai sunku, o ten viso labo ketvirtos klasės kursas doh.gif
Atsakyti
Su artėjanąiom Velykom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir prasidėjusiom atostogom drinks_cheers.gif ,kurių metu tikros mokytojos:))))))),ruošiasi pamokoms:)))))).Tiesą sakant,aš dėl pirmokų diktantų.Iš kur imate tekstus?Gal turit kokius ypatingus diktantų tekstų šaltinius:)?Kiek žodelių pirmokui reikėtų parašyti?Mes rašom tekstukus iš ,,Pupos " mokytojo knygos,na, ir iš visų senų diktantų knygelių,bet mane vis kankina klausimas ar atitinka mano pirmokų lygis tą reikalaujamą standartą ir kokia užduotis man tai turėtų parodyti?
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 04 17, 19:43)
O kokiam portale e-dienynas?
Aš pernai turėjau tamo.lt  tai ten kas dien kai kam rašydavau. O kai koks nors atsiskaitomasisi darbas - tada visiems.
Mano skaitydavo. Vienas kitas tik rečiau. Tai ir stengdavaus ką nors parašyt. Kai kompiuteris po ranka, tai nesunku.

tamo.lt mirksiukas.gif
Aišku, rašysiu pagal reikalą ax.gif Mes raides tai tik pusmečio gale žadame rašyti g.gif
drinks_cheers.gif

QUOTE(studija @ 2011 04 18, 07:00)
Su artėjanąiom Velykom 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ir prasidėjusiom atostogom drinks_cheers.gif ,kurių metu tikros mokytojos:))))))),ruošiasi pamokoms:)))))).Tiesą sakant,aš dėl pirmokų diktantų.Iš kur imate tekstus?Gal turit kokius ypatingus diktantų tekstų šaltinius:)?Kiek žodelių pirmokui reikėtų parašyti?Mes rašom tekstukus iš ,,Pupos " mokytojo knygos,na, ir iš visų senų diktantų knygelių,bet mane vis kankina klausimas ar atitinka mano pirmokų lygis tą reikalaujamą standartą ir kokia užduotis man tai turėtų parodyti?

Aš irgi iš pupos mokyt. knygos, iš Diktantai pradinukams . Va šiandien rašėm 24 žodžių diktantą. Vieni parašė puikiai, kitas 12 klaidų padarė doh.gif O va su viena mergaite to pačio diktanto net nerašom. Jai duodu atskirą, dar tik žodelių pvz. Alė, Molė, mala ir t.t... Ir tai be proto džiaugiuos, kai tokius gerai parašo. Apie sūnkesnius žodelius, dar neee... O kai pažiūriu, kokius pernai rašė mano pirmokė dukra, tai plaukai šiaušiasi, kas ten per vunderkindų klasė - sunkiausius ir ilgiausius jau diktantus rašė tokiu laiku unsure.gif Čia nuo vaikų manau dar labai priklauso, nuo klasės pajėgumo mirksiukas.gif


Sveikutės 4u.gif
Atsakyti
[quote=studija,2011 04 18, 08:00]
Su artėjanąiom Velykom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir prasidėjusiom atostogom drinks_cheers.gif ,kurių metu tikros mokytojos:))))))),ruošiasi pamokoms:)))))).Tiesą sakant,aš dėl pirmokų diktantų.Iš kur imate tekstus?Gal turit kokius ypatingus diktantų tekstų šaltinius:)?Kiek žodelių pirmokui reikėtų parašyti?Mes rašom tekstukus iš ,,Pupos " mokytojo knygos,na, ir iš visų senų diktantų knygelių,bet mane vis kankina klausimas ar atitinka mano pirmokų lygis tą reikalaujamą standartą ir kokia užduotis man tai turėtų parodyti?


Aš irgi esu pirmokė. Diktantus rašome iš "Diktantai I-IV" klasei ir "Nuo raidės iki teksto" I-II klasei. Vaikai labai skirtingi - vieni bevei neklysta, o kiti iki 20 klaidų padaro. Bet juk taip būna beveik visada ax.gif
Atsakyti
Tikra tiesa:),tik norejau pasitikrinti,gal kas kokiu stebuklų žino:)
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 04 18, 15:54)
Tikra tiesa:),tik norejau pasitikrinti,gal kas kokiu stebuklų žino:)

biggrin.gif Ujujuj...bet jei netyčia išrastų kas dviratį naujai - praneškit biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 18 balandžio 2011 - 17:41
Bando gi Didieji Protai mums tą naują dviratį išradinėti,bet kaip aš sakau,daugybos lentelė,kokias reformas bedarytum, vistiek ta pati 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, siandien su mokinukais buvome Kauno svaroje, pavyko gauti ju paruostas skaidres apie atlieku rusiavima, gal kam pravers, siunciu i pasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 04 18, 20:25)
Sveikos, siandien su mokinukais buvome Kauno svaroje, pavyko gauti ju paruostas skaidres apie atlieku rusiavima, gal kam pravers, siunciu i pasta smile.gif

Puikios skaidrės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 18, 20:53)
Puikios skaidrės wub.gif

Teko pameluot, kad jas gauti blush2.gif , tikiuosi i pragara neisiu. Bet vis tas mokytojiskas noras viska tureti lotuliukas.gif , neatsispyriau, jau maciau, kaip as jas muzika papildau, pasitobulinu ir naudoju ateityje ne viena karta biggrin.gif .
Papildyta:
Mergaites, gal kuri ruosiates treciadieni i Panevezyje organizuojama konferencija?
Atsakyti
Sveikutės. Mes per atostogas prakaituojame prie audito verysad.gif spalio mėnesį bus akreditacija, išorinis auditas, tai dabar mus kankina. Na, o į konferenciją ruošiausi važiuoti, bet taip jau atsitiko, kad vietoj konferencijos turėsiu būti Panevėžyje laidotuvėse. Labai gaila, bet ką jau padarysi.
Na, o visoms linksmų šv, Velykų, stiprių margučių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 04 18, 21:59)
Teko pameluot, kad jas gauti  blush2.gif , tikiuosi i pragara neisiu. Bet vis tas mokytojiskas noras viska tureti  lotuliukas.gif , neatsispyriau, jau maciau, kaip as jas muzika papildau, pasitobulinu ir naudoju ateityje ne viena karta biggrin.gif .
Papildyta:
Mergaites, gal kuri ruosiates treciadieni i Panevezyje organizuojama konferencija?

clap.gif aš važiuosiu
Atsakyti