Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikos, mielosios 4u.gif

Mums atostogos nukeltos po Velykų, tad šią savaitę sėkmingai darbuosiuos dar.

Ar nieks man neatsakys, kaip pildyti el. dienyne prie konkrečios pamokos kur yra vaiko įvertinimas? Kaip ir ką ten rašote? Negi niekas dar nenaudojate el.dienyno? g.gif
Būčiau dėkinga laaaaabai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 17, 16:49)
Sveikos, mielosios  4u.gif

Mums atostogos nukeltos po Velykų, tad šią savaitę sėkmingai darbuosiuos dar.

Ar nieks man neatsakys, kaip pildyti el. dienyne prie konkrečios pamokos kur yra vaiko įvertinimas? Kaip ir ką ten rašote? Negi niekas dar nenaudojate el.dienyno?  g.gif
Būčiau dėkinga laaaaabai  4u.gif



sitas geris manes laukia nuo kitu metu, tai kol kas negaliu niekuo pagelbeti
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 17, 16:49)
Sveikos, mielosios  4u.gif

Mums atostogos nukeltos po Velykų, tad šią savaitę sėkmingai darbuosiuos dar.

Ar nieks man neatsakys, kaip pildyti el. dienyne prie konkrečios pamokos kur yra vaiko įvertinimas? Kaip ir ką ten rašote? Negi niekas dar nenaudojate el.dienyno?  g.gif
Būčiau dėkinga laaaaabai  4u.gif


Nusiunčiau keletą pvz. į paštą.
Gal turit kokių idėjų ar internetinių nuorodų ekologine tematika. Radau keletą žaidimukų mokinukuose.lt, bet dar trūksta. Reik apie šiūkšlių rūšiavimą.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 17, 17:49)
Ar nieks man neatsakys, kaip pildyti el. dienyne prie konkrečios pamokos kur yra vaiko įvertinimas? Kaip ir ką ten rašote? Negi niekas dar nenaudojate el.dienyno?  g.gif
Būčiau dėkinga laaaaabai  4u.gif

aš įrašau už ką vertinu; skaitymas, deklamavimas, savarankiškas darbas, diktantas. kartais nurodau kur klysta, ko nemoka. kadangi pas mus toks kontingentas, kad iš 21 mokinio pastoviai jungiasi 4 tėvai, tai jiems ir parašau, o kiti nežino net kaip kompiuteris atrodo, tai tik vertinimus surašau.

labutės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 17, 19:57)
Nusiunčiau keletą pvz. į paštą.
Gal turit kokių idėjų ar internetinių nuorodų ekologine tematika. Radau keletą žaidimukų mokinukuose.lt, bet dar trūksta. Reik apie šiūkšlių rūšiavimą.

čia neblogas
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 17, 18:57)
Nusiunčiau keletą pvz. į paštą.
Gal turit kokių idėjų ar internetinių nuorodų ekologine tematika. Radau keletą žaidimukų mokinukuose.lt, bet dar trūksta. Reik apie šiūkšlių rūšiavimą.


Ačiū, lekiu ieškoti 4u.gif
QUOTE(arden @ 2011 04 17, 19:11)
aš įrašau už ką vertinu; skaitymas, deklamavimas, savarankiškas darbas, diktantas. kartais nurodau kur klysta, ko nemoka. kadangi pas mus toks kontingentas, kad iš 21 mokinio pastoviai jungiasi 4 tėvai, tai jiems ir parašau, o kiti nežino net kaip kompiuteris atrodo, tai tik vertinimus surašau.

labutės  4u.gif
Papildyta:

čia neblogas

Ta prasme? g.gif
Bet nebūtinai reikia kiekvienai pamokai kiekvienam vaikui rašyti? unsure.gif Oj, kolkas man tamsus miškas dar doh.gif
Pas mane tas pats - iš 10 vaikų 2 mamos garantuotai paskaitys, daugiau abejoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 17, 17:49)
Sveikos, mielosios  4u.gif

Mums atostogos nukeltos po Velykų, tad šią savaitę sėkmingai darbuosiuos dar.

Ar nieks man neatsakys, kaip pildyti el. dienyne prie konkrečios pamokos kur yra vaiko įvertinimas? Kaip ir ką ten rašote? Negi niekas dar nenaudojate el.dienyno?  g.gif
Būčiau dėkinga laaaaabai  4u.gif

Labas. Betuk. Pildom, pildom. Dienyne į langelį vertiname rimtesnius darbus: k.d., testą, diktantą ir kt., ten, kur pažymim žalią varnelę.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 04 17, 19:33)
Labas. Betuk. Pildom, pildom. Dienyne į langelį vertiname rimtesnius darbus: k.d., testą, diktantą ir kt., ten, kur pažymim žalią varnelę.

Aišku, žodžiu, einu tinkama linkme...atrodo g.gif biggrin.gif Tamsus miškas jau šviesėja, medžių retėja biggrin.gif Ačiū dar kartą 4u.gif

Mergele, ačiuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 17, 16:49)
Ar nieks man neatsakys, kaip pildyti el. dienyne prie konkrečios pamokos kur yra vaiko įvertinimas? Kaip ir ką ten rašote? Negi niekas dar nenaudojate el.dienyno?  g.gif
Būčiau dėkinga laaaaabai  4u.gif

O kokiam portale e-dienynas?
Aš pernai turėjau tamo.lt tai ten kas dien kai kam rašydavau. O kai koks nors atsiskaitomasisi darbas - tada visiems.

QUOTE(Betukas @ 2011 04 17, 19:25)
Bet nebūtinai reikia kiekvienai pamokai kiekvienam vaikui rašyti?  unsure.gif  Oj, kolkas man tamsus miškas dar  doh.gif
Pas mane tas pats - iš 10 vaikų 2 mamos garantuotai paskaitys, daugiau abejoju  unsure.gif

Mano skaitydavo. Vienas kitas tik rečiau. Tai ir stengdavaus ką nors parašyt. Kai kompiuteris po ranka, tai nesunku.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 17, 19:57)
Nusiunčiau keletą pvz. į paštą.
Gal turit kokių idėjų ar internetinių nuorodų ekologine tematika. Radau keletą žaidimukų mokinukuose.lt, bet dar trūksta. Reik apie šiūkšlių rūšiavimą.

Pasižiūrėk, nusiunčiau nuorodą.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 04 17, 19:53)
Pasižiūrėk, nusiunčiau nuorodą.

Ačiū už puikią nuorodą.
Turėjau vieną fainą žaidimą, bet ko tai neleidžia.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 17, 20:25)
Ta prasme?  g.gif
Bet nebūtinai reikia kiekvienai pamokai kiekvienam vaikui rašyti?  unsure.gif  Oj, kolkas man tamsus miškas dar  doh.gif
Pas mane tas pats - iš 10 vaikų 2 mamos garantuotai paskaitys, daugiau abejoju  unsure.gif

lygį parašau: pagr, pat ir t.t. nekomentuoju.

nebūtinai.

tai va, kad tuos vertinimus sau rašom, tikrai negaila parašyt, kai žinai, kad mama skaito ir kompiuteris po ranka. netgi pastabą parašai, o mama pasijungus, tai gali tuoj pamatyt. man buvo atvejis, kad per antrą pamoką pastabą parašiau, o po 3 pamokų jau mama su bizūnu už durų laukė lotuliukas.gif va kai toks bendradarbiavimas, tai daiktas ir nauda thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi tik kitąmet pradėsim el.dienyną pildyt, dabar praktikuojasi dalykininkai biggrin.gif Kaip gera ryt eit darban, pamokų nereikia ruošt lotuliukas.gif
Atsakyti