Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(smilga1972 @ 2011 04 14, 19:15)
O pas mus jau kvepia atleidimais iš darbo, prasideda bauginimai, nieko konkretaus nesako, bet faktas, kad mažiausiai vienai klasės kitais metais nebus... Kažkaip neramu, nes atėjau kaip ir paskutinė, bet turiu du vaikus, kurių vienam nėra 14m. ... Tai nuotaikos nekokios  verysad.gif ...

Man atrodo kad dabar visur tokios nuotaikos. Bet atleidimas nepriklauso nuo to pirma ar paskutine atejai dirbti ax.gif Priklauso kiek turi svogeriu gerai "stovinciu" ir kaip sugebi islaizyti viena vieta administracijai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 04 14, 18:26)
Man atrodo kad dabar visur tokios nuotaikos. Bet atleidimas nepriklauso nuo to pirma ar paskutine atejai dirbti ax.gif Priklauso kiek turi svogeriu gerai "stovinciu" ir kaip sugebi islaizyti viena vieta administracijai mirksiukas.gif

Mūsų direktorius labai bijo ir begalo vengia teisėsaugos institucijų, todėl kiekvienais metais pats tariasi su teisininkais, leidžia mums pačioms aiškintis darbo kodeksą ir negaliu sakyti, kad neteisingai atleidinėja darbuotojus. Tik neramu, kad ir aš nebūčiau užkabinta. Aš perskaičiusi darbo kodeksą suprantu, kad turiu "saugiklį" - vaikus, o kita supranta, kad tas "saugiklis" veikia tik iki 3m. Tai vartyk kaip nori...
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 14, 14:35)
Kaip Jūs ją gaminot?


Rytoj nufotografuosiu.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Nu ir dienelės prieš atostogas... Tiek darbų darbelių... Pagalbos Jūsų reikia: gal kuri turit pasiruošusi kompiuteriu pakvietimų Mamytėms į Motinos dienos šventę. Pasidalintumėt šabloniuku. Iš karto dėkoju.
Dar noriu paklausti, ypač vilniečių, gal kas lankėtėe edukacinėse leidyklos "Nieko rimto" pamokėlėse su Sigute Ach? Kokie atsiliepimai? Ruošiamės važiuoti, nors toli, tai nesinori, jei nelabai...
Atsakyti
Labas,

nengute, idedu i pasta kvietimuka, tiesa, superelementaru.Gal tiks.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 04 14, 18:15)
O pas mus jau kvepia atleidimais iš darbo, prasideda bauginimai, nieko konkretaus nesako, bet faktas, kad mažiausiai vienai klasės kitais metais nebus... Kažkaip neramu, nes atėjau kaip ir paskutinė, bet turiu du vaikus, kurių vienam nėra 14m. ... Tai nuotaikos nekokios  verysad.gif ...

O istatymas gina mamas auginancias vaikus iki 14 metu? Nebent augini viena g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 14 balandžio 2011 - 19:39
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 14, 17:04)
Norėjau paklausti gal kartais kas turit kokių trečiokams užduotėlių skaičiavimo, kad reiktų nuspalvinti plotelius ir gautųsi kiaušinis. Kažką panašaus. Arba kažkas kitas nupiešta, bet susiję su Velykom rolleyes.gif


Nuskenavau keletą, bet ne kiaušinis, su pavasariu labiau...

Atsakyti
ikeliau i pasta kvietima mamytems, bet ir toks labai paprastutis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 04 14, 20:39)
O istatymas gina mamas auginancias vaikus iki 14 metu? Nebent augini viena g.gif

Darbo kodekse 129 str. yra parasyta "4. Darbo sutartis su darbuotojais, kuriems iki teisės gauti
visą senatvės pensiją liko ne daugiau kaip penkeri metai,
asmenimis iki aštuoniolikos metų, invalidais, darbuotojais,
auginančiais vaikų iki keturiolikos metų, gali būti nutraukta tik
ypatingais atvejais, jeigu darbuotojo palikimas darbe iš esmės
pažeistų darbdavio interesus." Bet nevisi randa šitą straipsnio dalį (kam aktualu, tas randa, kas tam prieštarauja, tai sako, kad nėra lotuliukas.gif ). Jeigu tai negaliotų, tai aš būčiau jau prieš kelis metus atleista, o dabar dar dirbu, tuo tarpu kelios perkeltos į kitas pareigas dėl klasių mažėjimo.
Atsakyti

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 15 balandžio 2011 - 06:42
QUOTE(linius @ 2011 04 14, 19:47)
Labas,

nengute, idedu i pasta kvietimuka, tiesa, superelementaru.Gal tiks.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(leliuko_mama @ 2011 04 14, 23:41)
ikeliau i pasta kvietima mamytems, bet ir toks labai paprastutis... 4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 04 14, 18:15)
O pas mus jau kvepia atleidimais iš darbo, prasideda bauginimai, nieko konkretaus nesako, bet faktas, kad mažiausiai vienai klasės kitais metais nebus... Kažkaip neramu, nes atėjau kaip ir paskutinė, bet turiu du vaikus, kurių vienam nėra 14m. ... Tai nuotaikos nekokios  verysad.gif ...

nemalonu verysad.gif Siaip tai mano aplinkoje kai vyko etatu mazinimai, tai pirmiausia garantijas turejo tos, kuriu aukstesne kategorija.o po to jau vaikai, isdirbti metai ir t.t.
Siaip pries keleta metu tuo kai domejausi, lyg "Dialoge" irgi skaiciau apie tai.Zodziu, jei dvieju zmoniu visi rodikliai vienodi, tai pirmenybe islikti tam, kurio kategorija aukstesne.Bet visiskai tikra tuo nesu g.gif
Atsakyti