Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Vienas mano mokinukas pirmoje klasėje, kai kalbėjome apie kiaušinius, čia grįžę po Velykų, išsiaiškinęs, kad stručio didžiausias kiaušinis, klausia:
- O kokio dydžio kiaušinius deda drambliai? thumbup.gif

Iki šių dienų, tai mūsų klasės anekdotas.....
Atsakyti
[quote=zuzanele,2011 04 13, 16:16]
Sveikos 4u.gif
Mano trečiokai irgi ne ką prastesni su savo žiniom doh.gif
Mokėmės giminiškus žodžius. Vienas klausia:
- Ar kėdė ir taburetė giminiški žodžiai?
Nespėjus man atsakyti, kitas mokinys atsako:
-Ne. Nes kėdė turi atlošą, o taburetė ne.

Dar vienas užklausė:
-O karvė, žolė ir pienas giminiški žodžiai?
- Ne,- sakau.
-O kodėl? Juk karvė ėdą žolę, paskui duoda pieną, vadinaisi giminiški... doh.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir maniškiai taip pasakytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 04 13, 18:04)
Taip, reikia persikvalifikuoti, gauti ankstyvosios anglų kalbos mokytojo  diplomą. Aš mokiausi Šiaulių Tęstinių studijų institute.



Tai jau nekas. Labai jau rimtas mokslas ir turbūt stojamieji yra....Mums aiškino, kad dar galima lankyti kursus ir išklausius kiek tai valandų galima dėstyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nonele: 13 balandžio 2011 - 19:32
QUOTE(nonele @ 2011 04 13, 20:27)
Tai jau nekas. Labai jau rimtas mokslas ir turbūt stojamieji yra....Mums aiškino, kad dar galima lankyti kursus ir išklausius kiek tai valandų galima dėstyti.


Gal dar yra ir kokie kursai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 13, 16:16)
Vienas klausia:
- Ar kėdė ir taburetė giminiški žodžiai?
Nespėjus man atsakyti, kitas mokinys atsako:
-Ne. Nes kėdė turi atlošą, o taburetė ne.

Dar vienas užklausė:
-O karvė, žolė ir pienas giminiški žodžiai?
- Ne,- sakau.
-O kodėl? Juk karvė ėdą žolę, paskui duoda pieną, vadinaisi giminiški... doh.gif

QUOTE(linius @ 2011 04 13, 17:08)
Taigi:"Lietuva, Tevyne musu" ir ranka duodu zenkla testi. Isgirstu plona plona balsiuka "kuris esi danguje"  lotuliukas.gif

Nu ir gudručiai... thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(simba3 @ 2011 04 13, 17:32)
O mano vaikis vienas pareiske, kad Amerika atrado Jonas Magelaitis thumbup.gif  lithuania.gif

Na va... dar vienas garsus lietuvis... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 04 13, 19:04)
Taip, reikia persikvalifikuoti, gauti ankstyvosios anglų kalbos mokytojo  diplomą. Aš mokiausi Šiaulių Tęstinių studijų institute.

As ir pernai baigiau Siaulius, dabar destau mokykloj pradinukams anglu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2011 04 13, 19:27)
Tai jau nekas. Labai jau rimtas mokslas ir turbūt stojamieji yra....Mums aiškino, kad dar galima lankyti kursus ir išklausius kiek tai valandų galima dėstyti.


Įmečiau informaciją į paštą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 13 balandžio 2011 - 21:34
QUOTE(INEXS @ 2011 04 13, 21:16)
As ir pernai baigiau Siaulius, dabar destau mokykloj pradinukams anglu. 4u.gif


drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 12, 21:41)
Tai aš ir konvertavau šitą (radau pašte). Bet jį gali žiūrėti jei turi internetą. Gal kurios neturi galimybės prisijungti prie interneto, o turi tik multimediją, tai įsikėlę į kompą naudosis. rolleyes.gif Vie žodžiu padariau ir tiek. Gal kam pravers. cool.gif

Labukas, Mergele, iš youtube galima atsisiųsti į savo komoą filmukus. nieko konvertuot nereikia. Tik atsisiųst man rodos iš čia http://www.youtubedownloaderhd.com/ . ir tada išsaugai normaliai savo kompe

O pamokos uždavinių atsiųsiu į paštą.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 04 13, 21:14)
Labukas, Mergele, iš youtube galima atsisiųsti į savo komoą filmukus. nieko konvertuot nereikia. Tik atsisiųst man rodos iš čia http://www.youtubedownloaderhd.com/ . ir tada išsaugai normaliai savo kompe

O pamokos uždavinių atsiųsiu į paštą.


Ačiū už info.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 04 13, 21:14)
Labukas, Mergele, iš youtube galima atsisiųsti į savo komoą filmukus. nieko konvertuot nereikia. Tik atsisiųst man rodos iš čia http://www.youtubedownloaderhd.com/ . ir tada išsaugai normaliai savo kompe

O pamokos uždavinių atsiųsiu į paštą.

Labai ačiū už uždavinius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 13, 17:38)

Šiandien su vaikais darėm Oliziukus. Bus vietoj Velykinio atviruko dovanėlė tėvams. tongue.gif Kai bus papuošti puodeliai nufotkinsiu. Svarbu užaugtų plaukai. Tikėkimės, kad sudigs.


Labukas,
mes taip pat turime "augintinę". Mūsų kirmėlė jau "pasipuošė" žaliais plaukeliais. Visą savaitę nekantriai laukėm pirmųjų daigelių. Net agroplėvele užklojome, kad augimo procesas vyktų greičiau. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Age-melage, ačiū už uždavinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auglina: 13 balandžio 2011 - 22:22