Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikos 4u.gif
Mano trečiokai irgi ne ką prastesni su savo žiniom doh.gif
Mokėmės giminiškus žodžius. Vienas klausia:
- Ar kėdė ir taburetė giminiški žodžiai?
Nespėjus man atsakyti, kitas mokinys atsako:
-Ne. Nes kėdė turi atlošą, o taburetė ne.

Dar vienas užklausė:
-O karvė, žolė ir pienas giminiški žodžiai?
- Ne,- sakau.
-O kodėl? Juk karvė ėdą žolę, paskui duoda pieną, vadinaisi giminiški... doh.gif

QUOTE(Irma.r @ 2011 04 12, 21:33)
Aciu uz palaikyma.  smile.gif Tik gryzus namo apgalvojau ir apmasciau, ka galejau pasakyti, bet tuo metu, kai aprasymo lape pamaciau vien minusus ir tik viena pliusa, tai apsigynimo zodziai isgaravo.


Nepergyvenk. Visos stengiamės. O pamokai pravesti yra šimtai būdų. Tu pasirinkai vieną iš jų mirksiukas.gif Matyt, jūsų pavaduotoja, žino tik vieną pamokos vedimo būdą biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, matau apie vaikų žinias diskutuojat smile.gif . Maniškiai ir mane pradžiugino, rašėm pasaulio pažinimo testą: tai sužinojau, kad Lietuvos krantus skalauja Ramusis vandenynas, Himno autorius - Vytautas, Vaisius turintis vieną did. sėklą - braškė, upė tekanti per Kauną - Kauno marios arba Kuršių marios. Pasijaučiau lyg nieko jų nebūčiau mokius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 13, 16:16)
Sveikos 4u.gif
Mano trečiokai irgi ne ką prastesni su savo žiniom doh.gif
Mokėmės giminiškus žodžius. Vienas klausia:
- Ar kėdė ir taburetė giminiški žodžiai?
Nespėjus man atsakyti, kitas mokinys atsako:
-Ne. Nes kėdė turi atlošą, o taburetė ne.

Dar vienas užklausė:
-O karvė, žolė ir pienas giminiški žodžiai?
- Ne,- sakau.
-O kodėl? Juk karvė ėdą žolę, paskui duoda pieną, vadinaisi giminiški... doh.gif
Nepergyvenk. Visos stengiamės. O pamokai pravesti yra šimtai būdų. Tu pasirinkai vieną iš jų mirksiukas.gif Matyt, jūsų pavaduotoja, žino tik vieną pamokos vedimo būdą biggrin.gif



QUOTE(22peliukas22 @ 2011 04 13, 16:35)
Sveikos, matau apie vaikų žinias diskutuojat  smile.gif . Maniškiai ir mane pradžiugino, rašėm pasaulio pažinimo testą: tai sužinojau, kad Lietuvos krantus skalauja Ramusis vandenynas, Himno autorius - Vytautas, Vaisius turintis vieną did. sėklą - braškė, upė tekanti per Kauną - Kauno marios arba Kuršių marios. Pasijaučiau lyg nieko jų nebūčiau mokius smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif Perliukai thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nors nuotaiką pataisė lotuliukas.gif

aš dažnai grįžtu su tokia nuotaika lyg nieko būčiau nemokinus. Dabar pradėjom dalybą kampu, doh.gif o ten tai irgi vyksta įvairovės - aukštasis pilotažas. Kaip jiems sunku. doh.gif Ir gaila man jų, ir supyksti, ir juokas. Šiandien matematika ėjo laisva vaga. Ateitų auditas, tai būtų buvus tokia pamoka kokia neturi būti. Bet aš juk privalau juos išmokyt.
Šiandien su vaikais darėm Oliziukus. Bus vietoj Velykinio atviruko dovanėlė tėvams. tongue.gif Kai bus papuošti puodeliai nufotkinsiu. Svarbu užaugtų plaukai. Tikėkimės, kad sudigs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 13 balandžio 2011 - 16:42
Labas 4u.gif

Va kaip linksmai pasisuko tema- galima vadinti "Kalba pradinukai:)

Tai ir as papasakosiu.

Liepiu atsinesti darbeliams siulu, vaizdziai paaiskinu "tokiu,kur mama kojines virbalais mezga". Skambina viena sutrikusi mama ir klausia, tai ka reikia ideti, nes vaikas reikalauja "kamuoliuko virbalu" biggrin.gif

Kitas. Isivaizduokite sita situacija, jei pamokoje sedetu svecias- tikrintojas. Matematika, kalbame apie pinigus. Kudirka ant banknoto. Sakau, prisiminkim, kuo jis zymus, sitas zmogus. As pradesiu sakyti zodzius, o jus atsimine prateskite ( as tikiuosi, kad atsimins himna). Taigi:"Lietuva, Tevyne musu" ir ranka duodu zenkla testi. Isgirstu plona plona balsiuka "kuris esi danguje" lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nius, prisijuokiau.

O mano vaikis vienas pareiske, kad Amerika atrado Jonas Magelaitis thumbup.gif lithuania.gif
Atsakyti
Vat kokius mes turim gudruolius thumbup.gif
Kas iš valdžios išgirstų, tai sakytų, kad mokytojas neišmokina doh.gif O kad vaikai informaciją priima skirtingai, tai net nepagalvoja rolleyes.gif
Atsakyti
biggrin.gif Pasijuoksiu ir aš. Vienas pirmokėlis vis į tualetą bėgioja. Duodu pastabą ar ne pr dažnai į begioja,o antrokas ir sako:
- Mokytoja, jam tikriausiai mėnesinės, kad taip dažnai laksto
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 13, 18:36)
Vat kokius mes turim gudruolius thumbup.gif
Kas iš valdžios išgirstų, tai sakytų, kad mokytojas neišmokina doh.gif  O kad vaikai informaciją priima skirtingai, tai net nepagalvoja rolleyes.gif

Bet gi negali sakyt, kad nemokinam, pvz mano atveju, tai vaikas sulietuvino, nu skambejo jam kazkur, skambejo, bet kas neaisku lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 04 13, 15:44)
Taip, tobulėja mūsų vaikučiai... smile.gif  Mane irgi kartais taip nustebina, kad nežinau, ar verkt, ar juoktis... Išmokom žemynus parodyt trečioj klasėj, šiemet kartojom, viena mergaitė taip parodė, kad rankas nuleidau ir tiek...
Kas su jais darosi, tiesiog nebepriima informacijos (tos kurios reikia), kažko prisidėję, ko nereikia... schmoll.gif

Sveikuės. Aš manau, kad tiesiog atėjo pavasaris, mūsų vaikai jau pervargo. man ir pačiai jau reikia atostogų. Visko būna, kartais atrodo, kad nieko ir nemokiau aš jų, o kartais-labai viskas gerai. Vat su tą daugyba kampu ir mes vargstame, ir juoko būna ir ašarų.O elektroninį dienyną mes irgi nuo rugsėjo pradėsime naudoti. Tai bus darbelio verysad.gif Na, nenusiminkit, jau atostogos po dviejų dienų, visi pailsėsime. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 04 13, 18:08)
Labas  4u.gif

As pradesiu sakyti zodzius, o jus atsimine prateskite ( as tikiuosi, kad atsimins himna). Taigi:"Lietuva, Tevyne musu" ir ranka duodu zenkla testi. Isgirstu plona plona balsiuka "kuris esi danguje"  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(janiku @ 2011 04 13, 18:38)
biggrin.gif Pasijuoksiu ir aš. Vienas pirmokėlis vis į tualetą bėgioja. Duodu pastabą ar ne pr dažnai į begioja,o antrokas ir sako:
- Mokytoja, jam tikriausiai mėnesinės, kad taip dažnai laksto


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Be žodžių...
Atsakyti
Aha, jums gerai. O pas mus atostogos nukeltos po Velykų doh.gif O ir tada ne kažinka - seminarai tris dienas iš eilės. Žodžiu, šiemet velykinių atostogų nerasta verysad.gif

Mano viena pirmokė irgi vakar suskėlė. Kalbam apie buitines atliekas, o ji sako, aš turiu tokių senų senų pinigų, juk tinka atliekoms??? doh.gif lotuliukas.gif Tai teko aiškint, kad čia jau visa vertybė gali būt, o ne atliekos biggrin.gif

Posakiai - nerealūs mūsų žiogelių lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 13 balandžio 2011 - 18:04
QUOTE(nonele @ 2011 04 13, 15:24)
Sveikutes,
Gal kas žinok kokius kursus  reikia baigti, norint dėstyti užsienio kalbą pradinėse klasėse, kad nepaimtų valandų? Kur tokie kursai vyksta ar tebevyksta. Gal kas mokėtės, lankėt? Labai jau rūpi:))


Taip, reikia persikvalifikuoti, gauti ankstyvosios anglų kalbos mokytojo diplomą. Aš mokiausi Šiaulių Tęstinių studijų institute.

Atsakyti