Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

šiand vaikų (4kl)klausiu, kokiame žemyne yra LT?
Atsakymas: Latvijos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 12, 23:14)
šiand vaikų (4kl)klausiu, kokiame žemyne yra LT?
Atsakymas: Latvijos blink.gif


biggrin.gif prie bajerio tavo ketvirtokai
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Smagu matyti naujokę pirmokę biggrin.gif 4u.gif

Darbeliai nerealūs. Tortas blink.gif thumbup.gif

Aš esu šoke lengvam, mat pradedame treniruotis su el.dienynu doh.gif Košmaras, kiek ten darboooooooooooooooo. Kaip supratau, reikia rašyti kaip ir kasdieninius pamokos planus doh.gif Mergaitės, pasidalinkit savo patirtimi kaa dirbate, kaip rašote tas grafas "pamokos tema", "darbas pamokoje". Kokiu laiku rašote - būsimuoju, ar kaip nors bendratimis? Kaip??? unsure.gif

b.s. , kiek žinau jūs jau pildote, mes netgi žadam pas jus į svečius įsiprašyt blush2.gif

Mano pirmokai irgi prie bajerio doh.gif 16 lygu 61 ir baigta doh.gif Jetau jetau, vargstam cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 13, 14:54)
Aš esu šoke lengvam, mat  pradedame treniruotis su el.dienynu  doh.gif  Košmaras, kiek ten darboooooooooooooooo. Kaip supratau, reikia rašyti kaip ir kasdieninius pamokos planus  doh.gif  Mergaitės, pasidalinkit savo patirtimi kaa dirbate, kaip rašote tas grafas "pamokos tema", "darbas pamokoje". Kokiu laiku rašote - būsimuoju, ar kaip nors bendratimis? Kaip???  unsure.gif


Va ir mums rupi kaip bus nuo rugsejo... Dalykininkams kaip ir saunus dalykas, o kaip pradinem- tai nezinau. g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Gal kas žinok kokius kursus reikia baigti, norint dėstyti užsienio kalbą pradinėse klasėse, kad nepaimtų valandų? Kur tokie kursai vyksta ar tebevyksta. Gal kas mokėtės, lankėt? Labai jau rūpi:))
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2011 04 13, 15:24)
Sveikutes,
Gal kas žinok kokius kursus  reikia baigti, norint dėstyti užsienio kalbą pradinėse klasėse, kad nepaimtų valandų? Kur tokie kursai vyksta ar tebevyksta. Gal kas mokėtės, lankėt? Labai jau rūpi:))

Mums tai liepia persikvalifikuot (kaip suprantu 2m. mokytis). pas mus kitaip neleidzia destyt.
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2011 04 13, 15:33)
Mums tai liepia persikvalifikuot (kaip suprantu 2m. mokytis). pas mus kitaip neleidzia destyt.

tikrai taip, reikia tureti diploma anglu k.
Papildyta:
QUOTE(eda77 @ 2011 04 13, 15:22)
Va ir mums rupi kaip bus nuo rugsejo... Dalykininkams kaip ir saunus dalykas, o kaip pradinem- tai nezinau.  g.gif

manes irgi nuo rugsejo tas laukia.Kolkas nelabai isivaizduoju kaip tai bus
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 12, 22:14)
šiand vaikų (4kl)klausiu, kokiame žemyne yra LT?
Atsakymas: Latvijos blink.gif

Sveikutės 4u.gif . Mano viena trečiokė šiandien irgi "užlankstė":
- Mokytoja, ar Klaipėda tai Palanga?
blink.gif Ką atsakyti? Visi vaikai iš suolų krenta, o ji žiūri tokiom didelėm veršiuko akim ir nesupranta, ką ji čia negerai pasakė doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2011 04 13, 14:22)
Va ir mums rupi kaip bus nuo rugsejo... Dalykininkams kaip ir saunus dalykas, o kaip pradinem- tai nezinau.  g.gif

Ir mes rimtai nuo rugsėjo, bet va jau nuo šios savaitės pradėjom praktikuotis unsure.gif Viską pradedam pildyti "kaip iš tikrųjų", tik tiek, kad dar tėvai nematys tų peklų doh.gif

Sverbiausia, kad žurnaluose tai rašome ką veiksim visą savaitę, t.y ko sieksim, o va čia vėl reik kiekvienai pamokai atskirai. Čia vadinas popierizmo mažinimas doh.gif Tai kompiuterizmo kad drebtelėjo tai drebtelėjo doh.gif
Atsakyti
Radau žaidima apie saugų internetą. Grafika tai nekokia, bet panaudoti galima mokymosi tikslais žaidimas
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 12, 22:14)
šiand vaikų (4kl)klausiu, kokiame žemyne yra LT?
Atsakymas: Latvijos blink.gif


Taip, tobulėja mūsų vaikučiai... smile.gif Mane irgi kartais taip nustebina, kad nežinau, ar verkt, ar juoktis... Išmokom žemynus parodyt trečioj klasėj, šiemet kartojom, viena mergaitė taip parodė, kad rankas nuleidau ir tiek...
Kas su jais darosi, tiesiog nebepriima informacijos (tos kurios reikia), kažko prisidėję, ko nereikia... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 04 13, 15:44)
Taip, tobulėja mūsų vaikučiai... smile.gif  Mane irgi kartais taip nustebina, kad nežinau, ar verkt, ar juoktis... Išmokom žemynus parodyt trečioj klasėj, šiemet kartojom, viena mergaitė taip parodė, kad rankas nuleidau ir tiek...
Kas su jais darosi, tiesiog nebepriima informacijos (tos kurios reikia), kažko prisidėję, ko nereikia... schmoll.gif


Paprasčiausiai jie ten nieko "nebededa", kam apsisunkit biggrin.gif Dabar juk viska daro kompiuteriai, kam vaikui galvot: reiks - įlis į kompiuterį ir atras - pratinasi neapsisunkinti tongue.gif
Atsakyti