Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

http://stranamasterov.ru
siame puslapyje labai daug nerealiu darbeliu kur yra skyrelis texniki.
man tai super idejos darbeliams
Atsakyti
Pašte radau nuorodą apie taisyklingą sėdėjimą prie kompo, konvertavau tą filmuką į avi, galėsit išsisaugoti savo kompe. Bandžiau lyg veikia. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Jau man net gėda ką ir siųst, kiek siunčiu tiek neveikia. Bandykit jei neveiks sakykit. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma.r @ 2011 04 12, 16:04)
Seikos, stebejo pavaduotoja pamoka, ir kol kas neatsigaunu nuo kritikos.  verysad.gif Nezinau ar taip gali buti, vienoje pamokoje viskas negerai ar tik seip kas.....?, bet pamokoje vaikai buvo neaktyvus, pamokos tiksla skelbiau per velai, nebuvo grupinio darbo ir t.t. Aptariant pamoka, net apsiginti nesugebejau "ateme" kalba gerkleje sustojes guzas, vos nepratrukau verkti. O atrodo ir tiksla skelbiau ir lentoje uzrasiau, ir ruosiausi diferencijuotas uzduotis, o grupinio darbo net nebuvau suplanavus, vaikai dirbo porose. Na zodzi visai nusivyliau savo sarbu ir sugebejimais........ verysad.gif Bet ar teisingai, tai cia vel jau kitas klausimas

Nesuprantu, kaip galima per vieną pamoką viską padaryti. Juk grupiniam darbui reikia daug laiko. Pas mus taip pat ruošiasi ateiti šią savaitę, dar nebuvo, tai irgi neramu. Kurioms buvo auditas, tai buvo į paštą atsiuntę kaip kėlė uždavinius, bet aš nerandu. Gal galite dar kartą įkelti? Čia man sunkiausia vieta. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 12, 22:08)
Pašte radau nuorodą apie taisyklingą sėdėjimą prie kompo, konvertavau tą filmuką į avi,  galėsit išsisaugoti savo kompe. Bandžiau lyg veikia.  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Jau man net gėda ką ir siųst, kiek siunčiu tiek neveikia. Bandykit jei neveiks sakykit. blush2.gif


Man labiau patinka stai sis http://www.youtube.c...h?v=jbV5dGvJWyo
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 04 12, 18:53)
Kažkuri tikrai buvo atsiuntusi į paštą.  mirksiukas.gif

Aš radau pašte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 04 12, 19:36)
Sveikutės,
Gal galite padėti. labai reikia fonogramos „Aš širdyje labai myliu savo mamą“ su Marijonu Mikutavičiumi. Gal kas turite, bet tik fonogramos. Jei galite pagelbėkite. Ačiū!

ieskok senajame paste. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2011 04 12, 20:17)


Tai aš ir konvertavau šitą (radau pašte). Bet jį gali žiūrėti jei turi internetą. Gal kurios neturi galimybės prisijungti prie interneto, o turi tik multimediją, tai įsikėlę į kompą naudosis. rolleyes.gif Vie žodžiu padariau ir tiek. Gal kam pravers. cool.gif
Atsakyti
Labas visoms. Įdėjau į paštą fonogramas mamytėms, tik antrosios žodelius įkelsiu rytoj, nes knygelę palikau pas koleges, o muzika jau įkėliau. Sėkmės, dainuokit.
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2011 04 12, 18:36)
Sveikutės,
Gal galite padėti. labai reikia fonogramos „Aš širdyje labai myliu savo mamą“ su Marijonu Mikutavičiumi. Gal kas turite, bet tik fonogramos. Jei galite pagelbėkite. Ačiū!



Įdedu į paštą (naująjį)
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2011 04 12, 20:45)
Labas visoms. Įdėjau į paštą fonogramas mamytėms, tik antrosios žodelius įkelsiu rytoj, nes knygelę palikau pas koleges, o muzika jau įkėliau. Sėkmės, dainuokit.
Papildyta:
Įdedu į paštą (naująjį)

Ačiū, ačiū 4u.gif bandysim kažkaip dainuot 4u.gif
Muzikos mokytoja nelabai paruošia, tai bandysiu pati 4u.gif
Atsakyti
Nėr už ką. Mes muzikos pamokėlių jau nebeatiduodam, pačios vedam ir visai nieko nesiskiria kokybė.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2011 04 12, 20:59)
Nėr už ką. Mes muzikos pamokėlių jau nebeatiduodam, pačios vedam ir visai nieko nesiskiria kokybė.smile.gif

Aš grot nemoku blush2.gif
Atsakyti
Labai ačiū už fonogramą, padėjote.
Atsakyti