Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(ninkute @ 2011 04 11, 18:57)
Ar dalyvaujate kompiuterinio atviruko konkurse „Tau, Mamyte“?

O kur tą konkursą galima rasti? g.gif

QUOTE(b.s @ 2011 04 11, 19:29)
Būtų įdomu susipažinti su svetaine  ax.gif

Ir man parūpo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(VAMI @ 2011 04 11, 18:43)
kiausiniai  thumbup.gif  mes pernai bandem vyniot siulais, tai gal per mazai klijais aptepe, nes ne visiems isejo, tai taisem padeti plauku laku kad sutvirtetu smile.gif

Po savaitgalio vieną radom subliuškusį. Matyt balionas buvo nekokybiškas doh.gif
Šiaip vaikams labai patinka šis darbas. Mielai darbuojasi. Tikiuosi iki atostogų padarys, o man beliks per atostogas tik nudažyti laku.
Atsakyti

Ar dar kam reikia fonogramos mamyčių šventei? Turiu darbe neblogų, ryt įkelčiau???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nonele: 11 balandžio 2011 - 19:09
QUOTE(nonele @ 2011 04 11, 21:06)
Ar dar kam reikia fonogramos mamyčių šventei? Turiu darbe neblogų, ryt įkelčiau???

4u.gif reikia ir būtų didelis ačiūūūūū
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2011 04 11, 19:06)
Ar dar kam reikia fonogramos mamyčių šventei? Turiu darbe neblogų, ryt įkelčiau???


Ir man labai reikia biggrin.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 11, 19:00)
Ir man parūpo blush2.gif

Nieko ten stebuklingo nėra, bet galiu parodyt... blush2.gif tiesiog mums tai patogu ax.gif .
Atsakyti
turiu darbe ir aš fonogramų. dar šiandien 2 cd nusipirkau, dainelių ir choreografijai 1-4 kl rinkinį, bet ryt laiko tikrai neturėsiu, o poryt galiu pabandyt įkelt. tik kažin ar mokėsiu, kaip jūs keliat?
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2011 04 11, 19:24)



Visiškai pritariu kolegėms drinks_cheers.gif Slaptažodį reikia saugoti ir žinoma - užsitarnauti.

Į paštą nusiunčiau keletą drbelių iš spalvoto popieriaus, gal kas pritaikys sau, pakopijuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 04 11, 21:34)
turiu darbe ir aš fonogramų. dar šiandien 2 cd nusipirkau, dainelių ir choreografijai 1-4 kl rinkinį, bet ryt laiko tikrai neturėsiu, o poryt galiu pabandyt įkelt. tik kažin ar mokėsiu, kaip jūs keliat?


Aš tai keliu per čia
http://www.2shared.com/
Atsakyti
Išsiunčiau į paštą kompiuterinio atviruko konkurso nuostatus.
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 04 11, 19:19)
Ir man labai reikia biggrin.gif Ačiū 4u.gif

Laukiam 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2011 04 11, 19:06)
Ar dar kam reikia fonogramos mamyčių šventei? Turiu darbe neblogų, ryt įkelčiau???

Sveikutės. Niekaip negaliu dieną prisijuhgti, visokių darbų pilna. Labai norėčiau, kad į paštą įkeltumėt mamyčių šventei, nes dar vis negaliu prie pašto prisijungti, o ir su tuo paštu, kaip supratau, kažin kas darosi. Adresą nusiųsiu dar kartą, nors ten jau yra. labai prašau, ir torto norėčiau pasižiūrėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 04 11, 17:26)
O ta torta is popieriaus laikot klasej ir ant jo uzrasot vaiku gimtadienius?

Ne, ne taip supratote smile.gif mes kiekvienam vaikui padarome po tokį torčiuką gimtadienio proga (kiekvienas vaikas išlanksto po 14 trikampėlių ir kartu juos suklijuojame). Ant jo surašome klasės vaikų vardus ir sveikinimą, uždegame žvakutę ir pasveikiname smile.gif įkeliu čia mažą nuotraukytę iš interneto wink.gif http://stranamastero.../i/PICT6175.jpg
Atsakyti