Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

AČIŪ už svetingumą user posted image

Nežinau, ar čia reikia prisistatinėti g.gif . Aš "pirmokė" iš Klaipėdos user posted image .

QUOTE(simba3 @ 2011 04 11, 05:26)
Zinok, as kitoj temoj (sistemoj),kur bendravom, vis ziuredavau i tavo avatara ir kazkodel galvojau , kad tu man panasi i pradiniu klasiu mokytoja. Nu, taip ir yra, kaip fainai lotuliukas.gif  thumbup.gif

O aš nežinojau, kad tu pradinukė blush2.gif . Jei numanei, galėjai ir anksčiau čia pakviest. Mielai bendrauju su kolegėm drinks_cheers.gif .

QUOTE(zuzanele @ 2011 04 11, 14:04)
O dėl atvirukų, tai manau jie gana daug kruopštumo reikalaujantys. Vien tai, kad siūlas turi būt vienodai įtemptas.
Esu su mokiniais darius kažką panašaus. Ant kartono išsibadė skylutes ir siuvinėjo snaiges. Jos tokios paprastutės, nėra ką lyginti. Bet siūlą ne visiems pavyko vienodai įtempti ax.gif

Pernai su ketvirtokais dariau kažką panašaus. Yra kruopščių vaikų, kuriems pavyksta gražiai išsiuvinėt bigsmile.gif . Bet yra ir skubančių, darančių bet kaip doh.gif . Tai tiems paprastesnį piešinį duodi... Vis vien kažką padaro. Mamos vis vien džiaugiasi savo vaiko darbeliu smile.gif .
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai - gėlytės iš servetėlių 4u.gif

Ačiū už tortą. Pasinaudosiu šia idėja kitais metais 4u.gif

Mes darėm velykinius atvirukus iš to popieriaus, kur pasidarėm ridendami stiklinius kamuoliukus. Išsikirpo kiaušinius, perlenkė pusiau, iškarpė raštais vidų, priklijavo ant spalvoto popieriaus. Kiaušinį papuošė iš popieriaus išlankstytu kaspinėliu. Gavosi gražiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 11 balandžio 2011 - 14:35
QUOTE(b.s @ 2011 04 11, 15:18)
jeigu kalbi apie tortą iš popirieus dalelyčių, tai adresiuką įkėliau į paštą

Ups, nepasižiūrėjau ir nusiunčiau dar kartą biggrin.gif

QUOTE(nonele @ 20 11 04 11, 15:33)
IŠSIUNČIAU ŽADĖTUS DARBELIUS IŠ SERVETĖLIŲ.

Laaabai gražūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 04 11, 15:33)

O aš nežinojau, kad tu pradinukė  blush2.gif . Jei numanei, galėjai ir anksčiau čia pakviest.

Tai, kad sakau, man tu panasi i pradiniu klasiu mokytoja, nors aisku, galejau ir paklaust ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2011 04 11, 14:50)
Ups, nepasižiūrėjau ir nusiunčiau dar kartą biggrin.gif
Laaabai gražūs darbeliai  4u.gif


Sveikutės mergaitės, tikrai užjaučiu už tai kas vyksta pašte. Atrodo, pačios mokytojos, mokom vaikus elgtis dorai, bet pačios taip nerodom pavyzdžio. Kol nežinom, kas taip elgiasi, įtarimas krenta visoms doh.gif Tikrai liūdna, kad taip elgiasi pradinukų mokytojos doh.gif
Jūs čia kalbat apie tortą, iš kalbų suprantu, kad labai gražus darbelis smile.gif Gal galetumet man adresiuką atsiųst į mano elektroninį, labai prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 04 11, 15:12)
Tai, kad sakau, man tu panasi i pradiniu klasiu mokytoja, nors aisku, galejau ir paklaust ax.gif

Nu dabar jau žinosim mirksiukas.gif ... Ir bendrausim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Jau darbeliai mamytėms, tai nerealūs thumbup.gif . Mes šiemet su trečiokais darysim angelą sargą mamytei. Dar neturiu pavyzdžio, bet esmė tokia: kartoninis angeliukas aplipdomas servetėle, išpiešiamas veidukas, priklijuojami plaukučiai ir nugaroje priklijuojamos plunksnelės - sparneliai. Nežinau, kaip išeis, bet įsivaizduoju, kad turėtų būti gražu mirksiukas.gif . Dar kokį atviruką pagaminsim ir nudžiuginsim mamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 04 11, 15:12)
Tai, kad sakau, man tu panasi i pradiniu klasiu mokytoja, nors aisku, galejau ir paklaust ax.gif

Sėdžiu sau ir mąstau... g.gif Siaubas... blink.gif jau ant kaktos parašyta, kad aš mokytoja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 04 11, 18:05)
Sėdžiu sau ir mąstau... g.gif  Siaubas...  blink.gif jau ant kaktos parašyta, kad aš mokytoja...  doh.gif


Nepergyvenk, ne tu viena taip atpažįstama doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif Na ir orelis siandien... Valio, sian baigesi musu keliones i baseina, trukusios 3men. Vel rimtai kibsim i mokslus.
QUOTE(smilga1972 @ 2011 04 11, 07:01)
Aš, pvz. net pačiai artimiausiai kolegei nesakau, iš kur pas mane vienas ar kitas dalykas. Jei klausia, sakau "internete radau", o kur konkrečiai - tegul pati ieškosi, kodėl turėčiau išduoti paslaptis, jeigu toks susitarimas  mirksiukas.gif . Keista, kad kai kas elgiasi kaip maži vaikai ir labai gaila, kad taip daro pradinių klasių mokytojos, kurios mažiukus moko pagrindinių dalykų ne tik mokslų, bet ir doros  verysad.gif ...

Na gal as ir nedraugiska - bet darau lygiai taip pat kaip ir smilga... Vistiek gera visiems nebusi..

QUOTE(arden @ 2011 04 11, 08:42)
lJei sutinkat su mano pasiūlymu, tai siųskit man į el. paštą reda.urb@gmail.com savo nicką ir el. pašto adresą. sudarysiu sąrašą čia bendraujančių pastoviai, kai bus sąrašas, tada spręsim ką darom su slaptažodžiu.

OK. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 04 11, 17:05)
Sėdžiu sau ir mąstau... g.gif  Siaubas...  blink.gif jau ant kaktos parašyta, kad aš mokytoja...  doh.gif

Na taigi nera blogai 4u.gif
Nu man tu , Aurut, tokia is fotkes atviro, malonaus veido, atrodo tuoj prieisi ir paglostysi. Tu turbut nemoki pykti. Zodziu tikra maziuku mokytoja wub.gif


Paziurejau paste, aciu b.s uz uzduotis gabiems.
Dar patiko, kads mokytoja viena turi susikurusi savo klases svetaine, gera ideja 4u.gif
Ir darbeliai labai grazus thumbup.gif
O ta torta is popieriaus laikot klasej ir ant jo uzrasot vaiku gimtadienius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 11 balandžio 2011 - 16:29
QUOTE(simba3 @ 2011 04 11, 16:26)
Na taigi nera blogai  4u.gif
Nu man tu , Aurut, tokia is fotkes atviro, malonaus veido, atrodo tuoj prieisi ir paglostysi. Tu turbut nemoki pykti. Zodziu tikra maziuku mokytoja wub.gif
Paziurejau paste, aciu b.s uz uzduotis gabiems.
Dar patiko, kads mokytoja viena turi susikurusi savo klases svetaine, gera ideja 4u.gif
Ir darbeliai labai grazus thumbup.gif
O ta torta is popieriaus laikot klasej ir ant jo uzrasot vaiku gimtadienius?


Mergaitės, atsiųskit man į elektroninį paįtą apie tortą, labai norėčiau pažiūrėt, nes dar negaliu prieit prie jūsų gėrybių doh.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti