Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(viga @ 2011 04 10, 23:06)
Labukas, ir aš niekam nė mur mur. O kam laiškus persisiunčiat? Juk atsisiunti ant darbalaukio, išsinagrinėji ir arba pasidedi, arba išmeti. Čia buvo rašyta apue užduotis gabiems, kažkodėl aš jų nemačiau blink.gif

Labas rytas. Turiu klasėj netą, tai dabar thumbup.gif Į pašta pakartojau prašytą vigos adresiuką. Aš visada tik dikumentą ir siųsdavau, o ne laišką.
Papildyta:
QUOTE(Aurute @ 2011 04 10, 21:47)
Labas vakaras, merginos  4u.gif

Dabar tik užmačiau, kad pradinukės susibūrę blush2.gif  . Kokios jūs  šaunuolės  drinks_cheers.gif  O ar priimsit naujokę?  4u.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Aurute, sveika prisijungus 4u.gif

Vildinga, atsimenu, kad rašei apie klaipėdą. nesmagu tikrai, kad taip elgiasi pačių mažiausių mokytojos verysad.gif

Jei sutinkat su mano pasiūlymu, tai siųskit man į el. paštą reda.urb@gmail.com savo nicką ir el. pašto adresą. sudarysiu sąrašą čia bendraujančių pastoviai, kai bus sąrašas, tada spręsim ką darom su slaptažodžiu.
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 04 11, 09:42)
labas rytas  4u.gif

Aurute, sveika prisijungus  4u.gif

Vildinga, atsimenu, kad rašei apie klaipėdą. nesmagu tikrai, kad taip elgiasi pačių mažiausių mokytojos  verysad.gif

Jei sutinkat su mano pasiūlymu, tai siųskit man į el. paštą reda.urb@gmail.com savo nicką ir el. pašto adresą. sudarysiu sąrašą čia bendraujančių pastoviai, kai bus sąrašas, tada spręsim ką darom su slaptažodžiu.

Labas rytas!Turbūt kitos išeities nėra, kai tokie dalykai vėl kartojasi.Nesuprantu ir aš kam taip daryti.Visom kolegem sakau,,radau internete", tegu ir jos ieško g.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 04 11, 08:42)
labas rytas  4u.gif

Aurute, sveika prisijungus  4u.gif

Vildinga, atsimenu, kad rašei apie klaipėdą. nesmagu tikrai, kad taip elgiasi pačių mažiausių mokytojos  verysad.gif

Jei sutinkat su mano pasiūlymu, tai siųskit man į el. paštą reda.urb@gmail.com savo nicką ir el. pašto adresą. sudarysiu sąrašą čia bendraujančių pastoviai, kai bus sąrašas, tada spręsim ką darom su slaptažodžiu.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 04 11, 08:42)
labas rytas  4u.gif

Aurute, sveika prisijungus  4u.gif

Vildinga, atsimenu, kad rašei apie klaipėdą. nesmagu tikrai, kad taip elgiasi pačių mažiausių mokytojos  verysad.gif

Jei sutinkat su mano pasiūlymu, tai siųskit man į el. paštą reda.urb@gmail.com savo nicką ir el. pašto adresą. sudarysiu sąrašą čia bendraujančių pastoviai, kai bus sąrašas, tada spręsim ką darom su slaptažodžiu.

Gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Dėl pašto, tai manau reikia vis kas kažkiek laiko keisti slaptažodį. Taip bus geriau.

Šiandien nusinešiau per savaitgalį išlankstytą kiaušinį, vaikams parodžiau ir jie... "užsikabino" Pradėjo lankstyti, nes jau rankos įgudusios ir rezultatas greičiau pasimato. Prašė, kad visą dieną vyktų vien darbelių pamoka biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos mielosios kolegės. Kas liečia paštą aš patylėsiu, nes matyt ne mano amžiui suprasti tokius dalykus. Kiitoje temoje gal ir suprasčiau, bet čia ir dar mokytojos, ATLEISKITE, ne mano protui. O kas liečia slaptažodį, tai būtinai reikia keisti.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 11, 14:39)
Šiandien nusinešiau per savaitgalį išlankstytą kiaušinį, vaikams parodžiau ir jie... "užsikabino" Pradėjo lankstyti, nes jau rankos įgudusios ir rezultatas greičiau pasimato. Prašė, kad visą dieną vyktų vien darbelių pamoka biggrin.gif

sveikos 4u.gif
o kelintokai tavo vaikai? ax.gif mes gimtadieniams dovanojame po iš tokių pat popierinių detalių padarytą tortą, tad vaikai kas mėnesį daro po keletą detalių ir visi labai džiaugiasi bendru gaminiu 4u.gif (nuotraukytes buvau nusiuntusi į paštą, jeigu išliko... nes šio mėnesio laiškų su darbelių nuorodom tai jau nebeliko verysad.gif )
Štai kokių gražių radau velykinių atviručių, gal kas esate darę? įdomu per kiek laiko vaikai tokią padarytų? g.gif http://www.rukodelie...s/body/6460.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 11 balandžio 2011 - 13:58
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2011 04 11, 15:51)
sveikos 4u.gif
o kelintokai tavo vaikai?  ax.gif mes gimtadieniams dovanojame po iš tokių pat popierinių detalių padarytą tortą, tad vaikai kas mėnesį daro po keletą detalių ir visi labai džiaugiasi bendru gaminiu  4u.gif (nuotraukytes buvau nusiuntusi į paštą, jeigu išliko... nes šio mėnesio laiškų su darbelių nuorodom tai jau nebeliko verysad.gif )
Štai kokių gražių radau velykinių atviručių, gal kas esate darę? įdomu per kiek laiko vaikai tokią padarytų?  g.gif http://www.rukodelie...s/body/6460.jpg


Mano trečiokai rolleyes.gif
Suintrigavo tortas. Kaip jis daromas? Gal nuotrauką turi, nes aš turbūt nepastebėjau jo pašte ax.gif

O dėl atvirukų, tai manau jie gana daug kruopštumo reikalaujantys. Vien tai, kad siūlas turi būt vienodai įtemptas.
Esu su mokiniais darius kažką panašaus. Ant kartono išsibadė skylutes ir siuvinėjo snaiges. Jos tokios paprastutės, nėra ką lyginti. Bet siūlą ne visiems pavyko vienodai įtempti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 11, 15:04)
Mano trečiokai rolleyes.gif

Aišku, ačiū už atsakymą, vadinasi teks šio sumanymo atsisakyti ax.gif o tortą pakartotinai nusiųsiu į paštą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 11 balandžio 2011 - 14:15
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 11, 15:04)
Mano trečiokai rolleyes.gif
Suintrigavo tortas. Kaip jis daromas? Gal nuotrauką turi, nes aš turbūt nepastebėjau jo pašte ax.gif

O dėl atvirukų, tai manau jie gana daug kruopštumo reikalaujantys. Vien tai, kad siūlas turi būt vienodai įtemptas.
Esu su mokiniais darius kažką panašaus. Ant kartono išsibadė skylutes ir siuvinėjo snaiges. Jos tokios paprastutės, nėra ką lyginti. Bet siūlą ne visiems pavyko vienodai įtempti ax.gif

jeigu kalbi apie tortą iš popirieus dalelyčių, tai adresiuką įkėliau į paštą
Atsakyti
Sveikutės,
Labai jau nesmagu dėl to pašto, tiesiog nesąžiningumas pasiekė viršūnę...Aš kaip ir kitos kolegės čia rašiusios net savo artimiausiom kolegėm nieko nepasakoju. Juk rekia užsitarnauti.
Labai pritariu arden, siųskim jai į asm paštą duomenis ir sutarsim dėl naujo slaptažodžio. Tiesiog kitaip jau nebegalima:(((

IŠSIUNČIAU ŽADĖTUS DARBELIUS IŠ SERVETĖLIŲ.
Atsakyti