Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Labas vakaras, merginos 4u.gif

Dabar tik užmačiau, kad pradinukės susibūrę blush2.gif . Kokios jūs šaunuolės drinks_cheers.gif O ar priimsit naujokę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 10, 21:23)
Gulbes mes ką tik baigėm lankstyti rolleyes.gif  thumbup.gif
Vieni išlankstė per pora savaičių, kitiems prireikė ir pora mėnesių doh.gif Bet vaikams labai patiko. Dabar sužinojau, kad galima išlankstyti kiaušinį. Vaikams parodžiau, tai tik vienas užsinorėjo jį padaryti. Daug darbo įdėjo lankstydami gulbes, tai kiaušiniu nesusigundė biggrin.gif

Labas vakaras. Ir mes kovo mėn lankstėm gulbes. Tik mes lankstėme visi bendra. Kam patiko, tas ir namie lanksto.
Papildyta:
QUOTE(elimak7 @ 2011 04 10, 21:27)
As manau, kad tos kurios siunciame i pasta iv. medziaga tikrai netrinsime schmoll.gif Yra kazkas tarp musu kas tik naudojasi  pastu ir krecia tokias isdaigas verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Ir kaip gali tokia mintis šauti į galvą - taip daryti. Žmogiškai nesuvokiama.
Atsakyti
Radau senam pašte Mikutavičiaus fonogramą. O apie suknelę tai kažkaip nenoriu, atsibodusi man jinai blush2.gif Gal kokią turit mažiau girdėtą bigsmile.gif

O senam pašte ir fainų dalykų atkapsčiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2011 04 10, 15:28)
Kazkuri buvo minejusi koleges is Klaipedos, kurios dalijo duomenis laisvai. Gink Dieve nieko nekaltinu, tiesiog garsiai dalinuosi savo pamastymais. Nieko nenoriu izeist...


Sveikutes,
as esu minejusi ir tikrai zinau, kad klaipedietes pasidalina musu pasto slaptazodziu. O is kur zinau?....is savo koleges. Pasigyriau jai, kad mes cia sauniai bendraujam ir dalinames kas kuo turim. Taciau, sakau, tikrai nesakysiu, kaip i ta lobyna pakliuti, kol neuzsitarnausi. Ji pradejo juoktis ir sako - as ir taip zinau, nes drauge is Klaipedos pasake. Tad....jei pasake vienai, tai pasakys ir kitai. O ta dar kitai ir.... taip pasaka be galo.

Cia ne kaltinimai, o faktai nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2011 04 10, 21:25)
Sveikutes,
as esu minejusi ir tikrai zinau, kad klaipedietes pasidalina musu pasto slaptazodziu. O is kur zinau?....is savo koleges. Pasigyriau jai, kad mes cia sauniai bendraujam ir dalinames kas kuo turim. Taciau, sakau, tikrai nesakysiu, kaip i ta lobyna pakliuti, kol neuzsitarnausi. Ji pradejo juoktis ir sako - as ir taip zinau, nes drauge is Klaipedos pasake. Tad....jei pasake vienai, tai pasakys ir kitai. O ta dar kitai ir.... taip pasaka be galo.

Cia ne kaltinimai, o faktai nono.gif

gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Dideliam bliūde mėsos visada yra kiaulės uodega doh.gif
O aš kažkaip šį mūsų būrelį laikau paslaptyje ir tyliai sau džiaugiuosi, ir visai nenoriu dalintis, tegu užsitarnauja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2: 10 balandžio 2011 - 21:33
QUOTE(vai2 @ 2011 04 10, 23:33)
gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
Dideliam bliūde mėsos visada yra kiaulės uodega doh.gif
O aš kažkaip šį mūsų būrelį laikau paslaptyje ir tyliai sau džiaugiuosi, ir visai nenoriu dalintis, tegu užsitarnauja blush2.gif

Labukas, ir aš niekam nė mur mur. O kam laiškus persisiunčiat? Juk atsisiunti ant darbalaukio, išsinagrinėji ir arba pasidedi, arba išmeti. Čia buvo rašyta apue užduotis gabiems, kažkodėl aš jų nemačiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 04 10, 21:47)
Labas vakaras, merginos   4u.gif

Dabar tik užmačiau, kad pradinukės susibūrę blush2.gif  . Kokios jūs  šaunuolės  drinks_cheers.gif   O ar priimsit naujokę?  4u.gif



Sveika ! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auglina: 10 balandžio 2011 - 22:25
QUOTE(vai2 @ 2011 04 10, 23:18)
Radau senam pašte Mikutavičiaus fonogramą. O apie suknelę tai kažkaip nenoriu, atsibodusi man jinai blush2.gif Gal kokią turit mažiau girdėtą bigsmile.gif

O senam pašte ir fainų dalykų atkapsčiau thumbup.gif


as kazka lyg ir turejau, bet viskas darbe like, o dabar atostogauju... soske.gif bet per sia savaite, gal pavyks nuvaziuot paieskot... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2011 04 10, 21:34)
Man ši visai įdomi mintis...

http://justsweetthin...nius-tipus.html

Galės mamytės ant šaldytuvo pasikabinti...  ax.gif



Labai dailūs magnetukai.
Atsakyti
Mes esame darę meškiukus, kuriuos vaikai slaptai priklijavo ant šaldytuvo. Buvo vaikams daug džiaugsmo, kad pavyko nustebinti savo mamas smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auglina: 11 balandžio 2011 - 01:10
QUOTE(Aurute @ 2011 04 10, 21:47)
Labas vakaras, merginos   4u.gif

Dabar tik užmačiau, kad pradinukės susibūrę blush2.gif  . Kokios jūs  šaunuolės  drinks_cheers.gif   O ar priimsit naujokę?  4u.gif

Priimsime, Aurut 4u.gif

Zinok, as kitoj temoj (sistemoj),kur bendravom, vis ziuredavau i tavo avatara ir kazkodel galvojau , kad tu man panasi i pradiniu klasiu mokytoja. Nu, taip ir yra, kaip fainai lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(viga @ 2011 04 10, 23:06)
Labukas, ir aš niekam nė mur mur. O kam laiškus persisiunčiat?

Man tai kazkaip patogiau, as iskart ir nepaziuriu, o tik veliau. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 11 balandžio 2011 - 05:23
QUOTE(Vildinga @ 2011 04 10, 22:25)
Sveikutes,
as esu minejusi ir tikrai zinau, kad klaipedietes pasidalina musu pasto slaptazodziu. O is kur zinau?....is savo koleges. Pasigyriau jai, kad mes cia sauniai bendraujam ir dalinames kas kuo turim. Taciau, sakau, tikrai nesakysiu, kaip i ta lobyna pakliuti, kol neuzsitarnausi. Ji pradejo juoktis ir sako - as ir taip zinau, nes drauge is Klaipedos pasake. Tad....jei pasake vienai, tai pasakys ir kitai. O ta dar kitai ir.... taip pasaka be galo.

Cia ne kaltinimai, o faktai nono.gif

Sveikutės 4u.gif . Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių doh.gif . Nu jau su tuo paštu tai tikros nesąmonės deasi g.gif . Aš, pvz. net pačiai artimiausiai kolegei nesakau, iš kur pas mane vienas ar kitas dalykas. Jei klausia, sakau "internete radau", o kur konkrečiai - tegul pati ieškosi, kodėl turėčiau išduoti paslaptis, jeigu toks susitarimas mirksiukas.gif . Keista, kad kai kas elgiasi kaip maži vaikai ir labai gaila, kad taip daro pradinių klasių mokytojos, kurios mažiukus moko pagrindinių dalykų ne tik mokslų, bet ir doros verysad.gif ...
Atsakyti