Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Oi kiek gražių darbelių darot mamyčių šventei. Mes jau ketvirtokai,tai darysim atvirutes įdomesnes,jei bus įdomu įkelsiu nuotraukėles.
19d. vedu seminarą ,,ikt ir inovatyvūs metodai''. Gal kuri turite praktinių pavydžių apie gerą pavykusį panaudoti inovatyvų metodą pamokoje. Pasidalinkit idėjo,,būsiu be galo dėkinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 10, 17:58)
thumbup.gif
Nors kas siųsis, tai nelabai ir suseksim, nes kai pradėsim tikrinti, tai siųsis sau tiesiai į kompiuterį. Bet gal tada išliks pašte g.gif
Papildyta:
Radau šį darbelį internete, tai patiko. Tik apklijuosim kraštelius popieriaus juostelėm.

vai2, kiek servetėlių sluoksnių klijavot? g.gif

Gal kokius 4 g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 10, 17:54)
Mes ir tą patį darėm bigsmile.gif
Bet darėm nelabai didelius. Darysim dėžutes. Bus mamytėms dovanų wub.gif
user posted image

Kaip gražu! O aš dar nesugalvojau ką daryti, vaikai darbštūs, nori vis įdomesnių darbelių. Pernai visi padarė po didelę baltą gulbę, lankstėm gal du mėnesius, buvo įspūdinga. Jas ir spektakliui panaudojom, o po spektaklio padovanojo. Tai sudėtingas buvo darbas, todėl dabar vėl nori įdomesnio darbelio. O kai jį sugalvoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 10, 18:46)
Mergaitės, gal turit karaoke kokią dainelę mamyčių dienai (3-4kl)?

]

drinks_cheers.gif



gal tiks ,,Mamos suknelė"?
Buvau įdėjus į paštą. Tebėra ten...
Papildyta:
QUOTE(NOKIA @ 2011 04 10, 19:05)
19d. vedu seminarą ,,ikt ir inovatyvūs metodai''. Gal kuri turite praktinių pavydžių apie gerą pavykusį panaudoti inovatyvų metodą pamokoje. Pasidalinkit idėjo,,būsiu be galo dėkinga. smile.gif


Aš neseniai dalyvavau tokiame panašiame seminare, tai skaičiau pranešimą apie interaktyvią lentą, jos panaudojimą pamokoje.
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2011 04 10, 15:28)


As manau, kad laiskai dingsta del to, kad „skrynia“ naudojasi daug zmoniu nedalyvaujanciu forume. Na tiesiog priejima gauna is kolegiu ar panasiai. Kazkuri buvo minejusi koleges is Klaipedos, kurios dalijo duomenis laisvai. Gink Dieve nieko nekaltinu, tiesiog garsiai dalinuosi savo pamastymais. Nieko nenoriu izeist...
Manau laiskus persiuncia i savo kompa, o kai uzsimirsta - netycia siunciasi i savo pasta - taip islieka duomenys. Kaip kitaip tuos duomenis panaikinsi? O gi tenka istrinti laiska. Laiskas istrinamas ir is siuksliadezes, kad „nesuciokintu“. Gal Jums ir atrodo keistai, bet as kito paaiskinimo jau neberandu.
Gyvenkime draugiskai... 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aš taip pat neberandu paaiškinimo tokiam poelgiui. g.gif Nesinori galvoti, kad tai tyčia, bet .... verysad.gif Kai tai kartojasi nuolat, paaiškinimą sugalvoti sunku. Visokios nedoros mintys pradeda kirbėti galvoje. ax.gif ax.gif Apmaudu. unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2011 04 10, 20:52)
Kaip gražu! O aš dar nesugalvojau ką daryti, vaikai darbštūs, nori vis įdomesnių darbelių. Pernai visi padarė po didelę baltą gulbę, lankstėm gal du mėnesius, buvo įspūdinga. Jas ir spektakliui panaudojom, o po spektaklio padovanojo. Tai sudėtingas buvo darbas, todėl dabar vėl nori įdomesnio darbelio. O kai jį sugalvoti? g.gif


Gulbes mes ką tik baigėm lankstyti rolleyes.gif thumbup.gif
Vieni išlankstė per pora savaičių, kitiems prireikė ir pora mėnesių doh.gif Bet vaikams labai patiko. Dabar sužinojau, kad galima išlankstyti kiaušinį. Vaikams parodžiau, tai tik vienas užsinorėjo jį padaryti. Daug darbo įdėjo lankstydami gulbes, tai kiaušiniu nesusigundė biggrin.gif
Atsakyti
As manau, kad tos kurios siunciame i pasta iv. medziaga tikrai netrinsime schmoll.gif Yra kazkas tarp musu kas tik naudojasi pastu ir krecia tokias isdaigas verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 04 10, 20:27)
As manau, kad tos kurios siunciame i pasta iv. medziaga tikrai netrinsime schmoll.gif Yra kazkas tarp musu kas tik naudojasi  pastu ir krecia tokias isdaigas verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Ir vėl... Niežti tie nagai....


Ir aš pritariu, kad yra tokių, kurie tik naudojasi ir nieko neatsiunčia... Tai gal ir prikrečia tokių šunybių.... unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Oho, kokios jūs auksarankės, o ir vaikučius tokius pačius auksarankiukus turite wub.gif thumbup.gif Su mano pirmokais kažką sudėtingesnio padaryti be šansų, na nebent aš padaryčiau. O kai ruošiamės Mamytėms, tai taip norisi, kad jie patys viską padarytų ax.gif Penktadienį darėme irgi gėlytes, tokias kelių sluoksnių iš sp. popieriaus, į viduriukus idėsime po Ferero Roche saldainį - ir gražu, ir skanu biggrin.gif Dar galvojame pakabukus kokius iš sūrios tešlos, ar modelino padaryti wub.gif

Dėl pašto, tikrai nesmagu. Neprisėdu, taip dažnai čia, nebendrauju irgi taip aktyviai kaip kitos, bet tikrai laikausi susitarimo - nedalinu nei slaptažodžio nei dar ko niekam. schmoll.gif Jei keisite slaptažodį vėl - sutinku drinks_cheers.gif

O dainelių, t.y fonogramas pernai buvau įkėlusi gal 4 mamyčių dienai 4u.gif Sename pašte turėtų būti g.gif

Pas mus ryt seminaras dėl patyčių, tiksliau ne seminaras, o projektas kažkoks, reiks iki 8 džiūti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2011 04 10, 21:09)
Aš  taip pat neberandu paaiškinimo tokiam poelgiui. g.gif  Nesinori galvoti, kad tai tyčia, bet .... verysad.gif  Kai tai kartojasi  nuolat,  paaiškinimą sugalvoti sunku. Visokios nedoros mintys pradeda kirbėti galvoje. ax.gif  ax.gif  Apmaudu.  unsure.gif  unsure.gif

LABAS VISOMS
Aš manau, kad reikėtų paštui naujo slaptažodžio ir jį išsiųsti tik toms, kurios atsiųsim savo paštus, kad gautumėm naują slaptažodį. Nors kuriam laikui, manau, sustabdysim tokius vandališkus poelgius. Juk matosi, kad draugiškas pasibarimas ir sąžinės budinimas tikrai nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2011 04 10, 18:52)
Kaip gražu! O aš dar nesugalvojau ką daryti, vaikai darbštūs, nori vis įdomesnių darbelių. Pernai visi padarė po didelę baltą gulbę, lankstėm gal du mėnesius, buvo įspūdinga. Jas ir spektakliui panaudojom, o po spektaklio padovanojo. Tai sudėtingas buvo darbas, todėl dabar vėl nori įdomesnio darbelio. O kai jį sugalvoti? g.gif



Man ši visai įdomi mintis...

http://justsweetthin...nius-tipus.html

Galės mamytės ant šaldytuvo pasikabinti... ax.gif
Atsakyti
Mergaites as 21d vaziuoju i seminara MTC "Tarpdalykinė integracija ir bandymai pasaulio pažinimo pamokose'' Gal dar kuri busite? Butu smagiau ax.gif
Atsakyti