Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

[quote=agė-melagė,2011 04 07, 16:47]
...pagaliau aš vaiką sugebėjau atskirti nuo jo poelgio...


Suvokiu tai kaip besalygiska meile. Duok Dieve mums to ismokti be sitokiu skaudziu pamoku...
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 07, 16:03)
Permeskit į paštą, kurie dokumentai neatsidaro bandysiu aš.  unsure.gif Nu man gaunas.

verysad.gif verysad.gif Lūdna, bet jau neleidžia. Ko tai neprisijungia prie serverio. unsure.gif Į paštą įmečiau nuorodą iš čia vyras parsiuntė programą, tai bandžiau su ja, kol kas veikia.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 04 06, 20:51)
Dėl palinkėjimų dvyliktokams, manau, kad tiktų istorija apie 4 žvakes, ją tikrai visos žinote.

As nezinau, bet noreciau suzinoti ax.gif
Atsakyti
Musu gamintas gelytes- sages mamytems siunciu i el pasta
Atsakyti
Merginos, kaip su tais vaisiais kuriuos gauna pradinukai. Kaip ir kas turi pildyt paraišką, šiemet gal jau nespėsim, tai nors kitiems metams pabandytumėm.
Papildyta:
QUOTE(simba3 @ 2011 04 08, 12:18)
Musu gamintas gelytes- sages mamytems siunciu i el pasta


Šaunios sagės, pgl ką gaminot?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 08, 14:03)
Merginos, kaip su tais vaisiais kuriuos gauna pradinukai. Kaip ir kas turi pildyt paraišką, šiemet gal jau nespėsim, tai nors kitiems metams pabandytumėm.
Papildyta:
Šaunios sagės, pgl ką gaminot?

Pas mus viska socialine sutvarko.

O sages gaminom taip, be jokios nuorodos. Velem , velem ir suvelem rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 04 08, 13:18)
Musu gamintas gelytes- sages mamytems siunciu i el pasta

Labai nuotaikingos sagės. Mamom turi patikti. Šaunuolė mokytoja 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir vaikai.

Nusiunčiau į paštą nuorodą, iš kurios galite parsisiųsti užduočių gabiesiems. Man patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 04 08, 14:30)
Labai nuotaikingos sagės. Mamom turi patikti. Šaunuolė mokytoja  4u.gif  4u.gif  4u.gif ir vaikai.

Nusiunčiau į paštą nuorodą, iš kurios galite parsisiųsti užduočių gabiesiems. Man patiko  ax.gif

Sveikutės. Gal galite atsiųsti į mano paštą nuorodas gabiesiems ir sagas pasižiūrėti. Dar vis negaliu prieiti prie pašto. Siunčiu savo adresą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 04 08, 05:38)
As nezinau, bet noreciau suzinoti ax.gif



Jau paste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2011 04 08, 15:40)
Sveikutės. Gal galite atsiųsti į mano paštą nuorodas gabiesiems ir sagas pasižiūrėti. Dar vis negaliu prieiti prie pašto. Siunčiu savo adresą. blush2.gif

Tuoj 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ar yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 08 balandžio 2011 - 15:25
QUOTE(b.s @ 2011 04 08, 15:22)
Tuoj  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ar yra?



Labutis, 4u.gif aš irgi noreciau sagiu ir uzduočių gabiesiems, net nebepatogu prašyt, bet pas jus taip viskas gražu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Atsiųskit į mano elektroninį, jei galit. Busiu dėkinga tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 04 08, 13:18)
Musu gamintas gelytes- sages mamytems siunciu i el pasta

Laaabai gražios sagės thumbup.gif

QUOTE(b.s @ 2011 04 08, 15:30)
Nusiunčiau į paštą nuorodą, iš kurios galite parsisiųsti užduočių gabiesiems.

Šios užduotys ir puslapis iš gabumų ugdymo akademijos ax.gif mes pernai su vaikais ten dalyvavome, tačiau šiemet atsisakėme blush2.gif
**Gal žinote kokį puslapiuką, kuriame būtų užduotėlių skirtų penkiamečiams lavinti rankelei? 4u.gif
Atsakyti