Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(linius @ 2011 04 06, 15:56)
Laba diena.

Prasau pagalbos. Reiketu taisykliu, kaip tvarkingai skaityti ir laikyti knygutes. Cia elementariai, pirmokams. Gal kuri turite? Dekociau dekociau  4u.gif



Turiu paruošusi lankstinuką apie knygas. Tik skirta ketvirtokams. Bet ten yra ir taisyklės, kaip elgtis su knygomis. Gal kažką galima pritaikyti. Jei reikia, atsiųsiu.
Atsakyti
Iruciukass, labai reikia, pasikoreguociau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 04 06, 16:27)
Iruciukass, labai reikia, pasikoreguociau  4u.gif  4u.gif



Jau pašte. Sėkmės.
Atsakyti
Iruciukass, jau radau, labai man tiks. Aciu Jums uz operatyvia pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2011 04 05, 19:57)
Sveikutės,
Labai sudomino informacija apie pieną, ar dar gali mokyklos rašyti paraiškas?

Visada gali rasyt. As galiu jums duot tiesiogini telefona tiekeju ir per juos piena gausit po dvieju dienu.
O gal kas turit tiesiogini vaisiu ir darzoviu telefona?
Atsakyti
Sveikutės. Vakar negalėjau išsiųsti modifikuotų programų, tai šiandien išsiunčiau. Gal jau pavėlavau? Vakar dingo internetas, nebegalėjau prisijungti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2011 04 05, 00:03)
Aš pernai išleidau savo dviliktokus, tai turiu ir kalbą. Rytoj paieškosiu, galėsiu įkelti i paštą. bigsmile.gif
Papildyta:

Na štai ir radau. Išsiunčiau į paštą. Rytoj dar eilėraštukų įkelsiu. bigsmile.gif

Labai dėkinga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(domassss @ 2011 04 05, 23:05)
drinks_cheers.gif Ir man tie patys rūpestėliai. Jau taip greitai viskas. Pradėjau jau šį bei tą ruoštis. Esu  išsaugojus dvyliktokų piešinius, kai jie buvao pradinukai. Nupirkau tokius  stiklinius rėmelius, įdėsiu po piešinį ir kiekvienam padovanosiu. Jau dariau tai su praėjusia laida. Dvyliktokai buvo sužavėti. O juoko kiek buvo, kai savo šedevrus prisiminė ir vieni kitiems rodė... biggrin.gif Tuose piešiniuose piešė, kuo bus užaugę... smile.gif

Aš panašiai dariau per šimtadienį, tai dabar reiks vėl sukti galvelę, kad būtų įdomu, bent jau ne prasčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2011 04 06, 17:59)
Sveikutės. Vakar negalėjau išsiųsti modifikuotų programų, tai šiandien išsiunčiau. Gal jau pavėlavau? Vakar dingo internetas, nebegalėjau prisijungti. schmoll.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Kažkuri žadėjot nuskenuoti knygelę mokytis groti dūdele. Ar aš nerandu pašte, ar dar neįkėlėt? Laba reiktų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 06, 19:01)
Sveikutės 4u.gif
Kažkuri žadėjot nuskenuoti knygelę mokytis groti dūdele. Ar aš nerandu pašte, ar dar neįkėlėt? Laba reiktų rolleyes.gif



Ir aš labai laukiu, bet stengiuosi būti kantri ir neįkyrėti blush2.gif
Atsakyti
Dėl palinkėjimų dvyliktokams, manau, kad tiktų istorija apie 4 žvakes, ją tikrai visos žinote.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 06, 21:01)
Sveikutės 4u.gif
Kažkuri žadėjot nuskenuoti knygelę mokytis groti dūdele. Ar aš nerandu pašte, ar dar neįkėlėt? Laba reiktų rolleyes.gif

Cai as turbut zadejau blush2.gif tuoj prisesiu ir nuskenuosiu
Atsakyti