Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Labai gaila dėl septintoko. Tiesiog šiurpu. Kokios turi būti bėdos, kad iki to privestų?
Dėl spec. poreikių anketos, tai ji neatsidaro, bent jau man.
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2011 04 01, 12:00)
Aciu mergaites uz sia informacija, mano teta dirba pieno zvaigzdese, tai jau sutvarkem ir dukra ir musu mokykla jau nuo kitos savaites gaus pienuka thumbup.gif




Sveikutės,
Labai sudomino informacija apie pieną, ar dar gali mokyklos rašyti paraiškas?
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 04 05, 19:51)
Sveikutės biggrin.gif Sudomino, kaip tai daroma?

didelių darbų neapsiimam, nes vaikai labai ne kruopštūs, už visus tikrai nepadarysiu, tai imu paprastus, svarbiausia, kad patys bus padarę smile.gif
su siūlais
gėlytės
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 04 05, 19:26)
didelių darbų neapsiimam, nes vaikai labai ne kruopštūs, už visus tikrai nepadarysiu, tai imu  paprastus, svarbiausia, kad patys bus padarę  smile.gif
su siūlais
gėlytės


Labai mielos gėlytes 4u.gif Reiks ir man kažką panašaus pagalvot biggrin.gif Pernai darėm sudėtingesnius darbelius, bet pačiai teko ir padaryt - vaikams greit nusibodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 04 05, 19:52)
Labai gaila dėl septintoko. Tiesiog šiurpu. Kokios turi būti bėdos, kad iki to privestų?


tikrai gaila...
bėdelių jis turėjo daug.ir šeimoj , ir prigimtinių (jei taip galima išsireikšt). turėjo ir draugų. turėjo puikią, artimą jam ir kitiems vaikams auklėtoją. tokią paprastą kaip pinigas. ji daug dėmesio skyrė jų klasės santykių ugdymui. jau pati į gyvenimą išleidus savo vaikus, turėjo ir noro, ir energijos rūpintis auklėtiniais. o va atsitiko kaip atsitiko...
jis jau kelis kartus visus gąsdino, kad taip padarys. tikrai kreipėm į jį dėmesį.
o kai taip atsitinka pradedi viską vertint, ką žinai apie tą vaiką. prisimeni ir senus senus šiurpius įvykius. net tai, kad jis buvo iki keturių metų ..(parašiau ir ištryniau, sunku tai išleist į eterį). atėjo į pirmą klasę laukinukas.
miršta mūsų vaikai...
ypač kai jų vaikystė dėl pačių artimiausiųjų būna "kitokia"

O SAVE AŠ MOKINU NIEKO NEKALTINT NET IR DIDŽIAUSIOS BĖDOS AKIVAIZDOJ
Atsakyti
Sveikutės. Labai gaila berniuko.
Aš turiu modifikuotas programas, bet nežinau ar pas jus tokios, nes jos būna skirtingos mokyklose. Jeigu dar reikia, galiu atsiųsti.
Kaip ten su tuo pienu? Girdėjau, kad reikia labai daug popierių pildyti. Ar vaikai geria? schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2011 04 05, 18:52)
Labai gaila dėl septintoko. Tiesiog šiurpu. Kokios turi būti bėdos, kad iki to privestų?
Dėl spec. poreikių anketos, tai ji neatsidaro, bent jau man.

Man taip pat neatsidaro anketa.
Atsakyti
QUOTE(egzotika23 @ 2011 04 05, 15:25)
sveikos merginos, prašau visų galinčių padėti. Užpildykite anketą apie specialiųjų poreikių mokinių integraciją Jūsų mokykloje. Dėkoju iš anksto
http://www.e-######/apklausa/4016
Papildyta:
http://www.e-######/apklausa/4016


Užpildyčiau, bet negaliu atidaryt schmoll.gif





Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2011 04 05, 20:06)
Sveikutės. Labai gaila berniuko.
Aš turiu modifikuotas programas, bet nežinau ar pas jus tokios, nes jos būna skirtingos mokyklose. Jeigu dar reikia, galiu atsiųsti.
Kaip ten su tuo pienu? Girdėjau, kad reikia labai daug popierių pildyti. Ar vaikai geria? schmoll.gif
Papildyta:

Man taip pat neatsidaro anketa.

Reikia reikia clap.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika23 @ 2011 04 05, 15:25)
sveikos merginos, prašau visų galinčių padėti. Užpildykite anketą apie specialiųjų poreikių mokinių integraciją Jūsų mokykloje. Dėkoju iš anksto
http://www.e-######/apklausa/4016
Papildyta:
http://www.e-######/apklausa/4016

Padėčiau, bet neatsidaro.

QUOTE(vai2 @ 2011 04 05, 16:56)
FREE TRIAL DOWNLOAD.
Šitą paspaudžiau, išmetė daug angliško teksto, tai ir nebežinau ką daryt toliau:geda2:


Papildyta:
Labai atsiprašau sukalidinau.
Kai atsidarai šį psl yra užrašas STEP1 browse, tai spaudi BROWSE ir susirandi kompe išsaugotą dokumentą docx formatu. Tada eini į 2-ą STEP. Spaudi DOWNLOAD
Žinai TUNDRA aiškina 4u.gif Klausk jei nepavyks. Man vakar tai pavyko.
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2011 04 04, 21:26)
Labai ačiū, mielosios, už eilėraščius, nes šiemet daug reikės kalbėti. Ir ketvirtokai išeina, ir dvyliktokai mano buvę, ir pirmokus reiks pasitikti. lotuliukas.gif  Ką daryčiau be jūsų, labai ačiū 4u.gif  4u.gif  4u.gif



drinks_cheers.gif Ir man tie patys rūpestėliai. Jau taip greitai viskas. Pradėjau jau šį bei tą ruoštis. Esu išsaugojus dvyliktokų piešinius, kai jie buvao pradinukai. Nupirkau tokius stiklinius rėmelius, įdėsiu po piešinį ir kiekvienam padovanosiu. Jau dariau tai su praėjusia laida. Dvyliktokai buvo sužavėti. O juoko kiek buvo, kai savo šedevrus prisiminė ir vieni kitiems rodė... biggrin.gif Tuose piešiniuose piešė, kuo bus užaugę... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2011 04 05, 16:28)
Labuks  mirksiukas.gif  Su grazia sauleta diena...  biggrin.gif
Labai aciu uz grazius zodzius dvyliktokams. ir norejau paklaust: ar kas naudojat el.dienyna pradinese klasese? Jei taip - tai ar pasitesina...

4u.gif Taip, jau naudojam.
Atsakyti
Laba diena.

Prasau pagalbos. Reiketu taisykliu, kaip tvarkingai skaityti ir laikyti knygutes. Cia elementariai, pirmokams. Gal kuri turite? Dekociau dekociau 4u.gif
Atsakyti