Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

[quote=zuzanele,2011 04 04, 18:15]
Pataisiau. Pažiūrėk dabar ar gerai g.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti

Prašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 balandžio 2011 - 18:20
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 04, 19:15)

Va ką radau 4u.gif



Aciukas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labai ačiū, mielosios, už eilėraščius, nes šiemet daug reikės kalbėti. Ir ketvirtokai išeina, ir dvyliktokai mano buvę, ir pirmokus reiks pasitikti. lotuliukas.gif Ką daryčiau be jūsų, labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2011 04 04, 20:26)
Labai ačiū, mielosios, už eilėraščius, nes šiemet daug reikės kalbėti. Ir ketvirtokai išeina, ir dvyliktokai mano buvę, ir pirmokus reiks pasitikti. lotuliukas.gif  Ką daryčiau be jūsų, labai ačiū 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš pernai išleidau savo dviliktokus, tai turiu ir kalbą. Rytoj paieškosiu, galėsiu įkelti i paštą. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(tigruole @ 2011 04 04, 21:56)
Aš pernai išleidau savo dviliktokus, tai turiu ir kalbą. Rytoj paieškosiu, galėsiu įkelti i paštą. bigsmile.gif

Na štai ir radau. Išsiunčiau į paštą. Rytoj dar eilėraštukų įkelsiu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 04, 18:08)
Mergaitės, gal galit į paštą persiųsti šauniausios mamos rinkimų scenarijų kitu formatu. man netinka docx  help.gif



Pasidalinsiu patirtimi kaip atsidarinėti dokumentus:
1. Išsisaugai kompe dokumentą docx formatus.
2. Atsidarai šį psl.
http://www.doc.investintech.com/
3. Ten spaudi mėlyną užrašą FREE TRIAL DOWNLOAD.
4. Žingsniuoji STEP BY STEP
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 04 04, 22:22)
Pasidalinsiu patirtimi kaip atsidarinėti dokumentus:
1. Išsisaugai kompe dokumentą docx formatus.
2. Atsidarai šį psl.
http://www.doc.investintech.com/
3. Ten spaudi  mėlyną užrašą FREE TRIAL DOWNLOAD.
4. Žingsniuoji STEP BY STEP

Nusikopinau viską. Ačiū 4u.gif Tūndra aš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 04 04, 20:51)
Aciukas  biggrin.gif  biggrin.gif


Aišku tuos eilėraščius reiktų perfrazuoti, kad skiri dvyliktokams, kelis žodžius pakeisti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 04, 22:32)
Nusikopinau viską. Ačiū 4u.gif Tūndra aš blush2.gif

Ne tu viena čia tokia. Ir aš tik vakar išmokau. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 04 04, 22:32)
Nusikopinau viską. Ačiū 4u.gif Tūndra aš blush2.gif

Ir aš tundra doh.gif biggrin.gif Galvoju, kur prapuolė mano kolegės, neberašo...O , kad tema seniai uždaryta , nedašunta doh.gif blush2.gif Suradau pagaliau jus 4u.gif lotuliukas.gif


Sveikutės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 04 05, 15:39)
Ir aš tundra  doh.gif  biggrin.gif  Galvoju, kur prapuolė mano kolegės, neberašo...O , kad tema seniai uždaryta , nedašunta  doh.gif  blush2.gif  Suradau pagaliau jus  4u.gif  lotuliukas.gif
Sveikutės  4u.gif

OI PRAJUOKINAI lotuliukas.gif
NET ŠVIESIAU PASIDARĖ

mūsų mokykloj nelaimė. vienas mokinukas septintokas užbaigė savo gyvenimą.... labai liūdna ir sunku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 04 05, 15:11)
OI PRAJUOKINAI lotuliukas.gif
NET ŠVIESIAU PASIDARĖ

mūsų mokykloj nelaimė. vienas mokinukas septintokas užbaigė savo gyvenimą.... labai liūdna ir sunku verysad.gif

blush2.gif

O siaubeli, kaip baisu tokie dalykai verysad.gif ...O kas baisiausia, kad tai jau ima darytis norma ... Pati dabar lankausi seminarų cikle tėvams, apie vaikų auklėjimą, problemas ir pan. Taip baisu, kad nepražiūrėt ko...Atrodo teoriją žinome, reikia daryt taip, nedaryt taip ir pan...bet kartais išeina visai kitaip, o pasėkmės gali būti tragiškos verysad.gif
Atsakyti