Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Perfect @ 2011 04 06, 20:56)
Dabar mąstau apie duonkepę. Parašykit dar kas turit apie ją.  mirksiukas.gif


mes pirkome duonkepę, tiesa kepėm dar tik porą kartų, bet viskas gavosi puikiai ir skaniai thumbup.gif žodžiu esam patenkinti thumbup.gif belieka toliau sėkmingai kepti ir eksperimentuoti su tešlų kildinimo ir kitom programom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 04 06, 22:03)
O kiek kavos susinaudoja vienam kartui? Ar lengva plauti? Ar greit paruošiama kava?


Na, čia individualiai, manau, su tuo kavos kiekiu. Kadangi mėgstu tikrai labai stiprią kavą, tai puodeliui dedu ,,dvigubą porciją". Vandens kiekį reguliuojat pati pagal poreikį mirksiukas.gif .
Plauti labai lengva, tikrai. O kava paruošiama greit, nepaisant to garsaus veikimo biggrin.gif Na, žodžiu, kol kas patenkinta.

Labiausiai man patinka, kad ta kava gaunasi su tokia puta - mmmmmmmmm, visai kaip kavinėj 4u.gif

Tiesa, dar dėl duonkepės - labai norėčiau sužinot, kaip ten su ta rugine duona - ar šitoji ,,įveiks" tokią ,,sunkią" duoną? Parašykit, prašom, kas turit kokios patirties rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 04 06, 22:09)
Tiesa, dar dėl duonkepės - labai norėčiau sužinot, kaip ten su ta rugine duona - ar šitoji ,,įveiks" tokią ,,sunkią" duoną? Parašykit, prašom, kas turit kokios patirties rolleyes.gif


paskaitinėkit šiame skyrelyje esančioj temoj "duonos kepimo mašinos-2", ten merginos diskutavo ta tema, tai buvo rašyta, kad iškepa ir ruginę duoną, ir duona su raugu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 04 06, 22:09)
Labiausiai man patinka, kad ta kava gaunasi su tokia puta - mmmmmmmmm, visai kaip kavinėj 4u.gif


Aciu Perfect... dar labiau pakelete nora isigyt kavavire... taip noriu tos skanios kavos smile.gif biggrin.gif
ir dar klausimas- ar kapucino gerai gaunasi? ar isplaka pienuka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 07 balandžio 2011 - 07:19
QUOTE(Bazile @ 2011 04 07, 08:19)
ir dar klausimas- ar kapucino gerai gaunasi? ar isplaka pienuka?

Na, kadangi nesu kapucino mėgėja, nesu ,,specas" kiek gera ji gaunasi. Čia mano vyro reiktų klaust, jis mėgsta mirksiukas.gif biggrin.gif O įdomumo dėlei vakar bandžiau daryt pieno putas. Nu, gavosi.
Atsakyti

QUOTE(Perfect @ 2011 04 06, 22:09)
Tiesa, dar dėl duonkepės - labai norėčiau sužinot, kaip ten su ta rugine duona - ar šitoji ,,įveiks" tokią ,,sunkią" duoną? Parašykit, prašom, kas turit kokios patirties rolleyes.gif


įveikė be vargo smile.gif kol kas baisiai apsipatenkinus esu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2011 04 07, 09:38)
įveikė be vargo smile.gif kol kas baisiai apsipatenkinus esu biggrin.gif

Rimtai? g.gif O kokia čia buvo duona - su kokiom sėklom, raugu, mielėm? unsure.gif
Ką dar gudraus daro ta duonkepė? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Bazile @ 2011 04 03, 19:37)
ar garsa dideli skleidzia...  biggrin.gif

Na, dėl garso, tai galima, manau, ir pakentėt cool.gif Šiaip tai vakar įjungusi išsigandau - sakau, gal koks sugedęs rolleyes.gif Šiandien ausys jau apsiprato laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 04 07, 08:59)
Na, dėl garso, tai galima, manau, ir pakentėt cool.gif Šiaip tai vakar įjungusi išsigandau - sakau, gal koks sugedęs rolleyes.gif Šiandien ausys jau apsiprato  laugh.gif

O kaista ilgai? ir ar pakankamai karsta kava gaunasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 04 07, 10:26)
O kaista ilgai? ir ar pakankamai karsta kava gaunasi? smile.gif

Na, dėl karštumo tai nėra ji verdanti, tikrai. Ne tokia, kaip darom nuo ruso laikų ,,in cup" - su verdančiu vandeniu laugh.gif

O įkaista tikrai greit.

Bazile, neapsisprendžiat? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 04 07, 09:59)
Rimtai? g.gif O kokia čia buvo duona - su kokiom sėklom, raugu, mielėm?  unsure.gif
Ką dar gudraus daro ta duonkepė? blush2.gif

isminko tesla koldunams, picoms makaronams. arba siaip galit tik kepti jei neturit orkaites tesla minkausi gana daznai nes tingiu zaisti o ten per 10 min isminko iki norimos konsistensijos. arba yra geras koldunu teslos receptas su plikytais miltais gi karsta su nagais verdanti vandeni minkyt. o va duonekepe nesiskundzia biggrin.gif esu minkiusi ir lavasui tesla su mielem tai ir pakildino ir isminke zodziu smagu tik mano paprastesnis modelis ir jau senokai is prekybos issimtas. ale koks skirtumas esme gi ta pati
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 04 07, 09:42)
Na, dėl karštumo tai nėra ji verdanti, tikrai. Ne tokia, kaip darom nuo ruso laikų ,,in cup" - su verdančiu vandeniu  laugh.gif

O įkaista tikrai greit.

Bazile, neapsisprendžiat? mirksiukas.gif

na jau beveik apsisprendziau... bet vis dar renku + ir - hihihi.gif
Atsakyti
Kažini tas kavos aparatas latė kavą daro?
Atsakyti