Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Tikslūs klausimai, Bazile. Ir mane kamuoja šio aparato "rezultatai"
Atsakyti
Mane taip pat labai domina kavos virimo aparatas 4u.gif ar verta ji isvis isigyt.. ar imanoma su situo kavos aparatu isgauti padoria cappuccino ar latte kavyte? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazojiR @ 2011 03 31, 08:36)
As turiu ta lygintuva - iprasta kaina kazkur 100 lt

taip taip, mes ir pirkom gal pries 5 metus toki ir mokejom lyg 120 lt. lotuliukas.gif o iki raso 250 lt kaina lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas jau nusipirkot lyginimo sistemą? Kaip veikia? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Kavos aparatas Opio dar žinomas kaip ES3200
http://www.senukai.l...66113614_4.html
Reali kaina 384Lt+20transportas
Už panašia kainą (249), iš ten pat, nusipirkome SENCOR kavos paratą. Tai galiu pasakyti, kad tokie aparatai gaminant skleidžia tokį garsą, kad miegai išlaksto dar net neišgėrus kavos puodelio.
Gamintojo vietoje, kelčiau kainą už aparatą "Du viename"
Atsakyti
Laba, gal kas pirkot duonkepe ? Labai domintu ar kaina normali, ir kaip pati duonkepe? Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2011 04 06, 07:34)
Laba, gal kas pirkot duonkepe ? Labai domintu ar kaina normali, ir kaip pati duonkepe? Labai aciu  4u.gif


Duonkepe thumbup.gif . Puikiai maiso, puikiai kepa. biggrin.gif Ismaiso net 100 proc. rugine tesla su naturaliu ruginiu raugu, tik cia labai svarbu, kaip sudesime produktus i duonkepe. Rauga ir puse recepte nurodyto vandens kiekio as pilu ant miltu, tada gerai ismaiso ir nelieka ant sieneliu neismaisytu miltu. Kai ismaiso siuos produktus, tada tik sudedu plikytus kmynus, saulegrazas, linu semenis. Ir viskas, belieka kildinti ir kepti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buhalteris @ 2011 04 05, 20:45)
... tokie aparatai gaminant skleidžia tokį garsą, kad miegai išlaksto dar net neišgėrus kavos puodelio.

Gal ir gerai- kavos maziau reiks det, jei jau beveik prabundi nuo garso thumbup.gif hihihi.gif
Atsakyti
nu ne i tema bet.. jei per nakt duonkepe uzpragramuoji kepima rytui, tai sakykit ji pastoviai ten kazkokiam rezime , o tai ar daug elektros energijos ji sunaudoja? sorry jei klausimas kvailas
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 04 06, 14:39)
nu ne i tema bet.. jei per nakt duonkepe uzpragramuoji kepima  rytui, tai sakykit ji pastoviai ten kazkokiam rezime , o tai ar daug elektros energijos ji sunaudoja? sorry jei klausimas kvailas


sunaudoja tiek pat kiek jei ir be atidejimo keptumete ax.gif programos trukme nesikeicia, tiesiog ji uzsiprogramuoja, kad pradetu dirbti po tam tikro laiko, kaip kad buna indaploves ar skalbiankes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buhalteris @ 2011 04 05, 20:45)
Tai galiu pasakyti, kad tokie aparatai gaminant skleidžia tokį garsą, kad miegai išlaksto dar net neišgėrus kavos puodelio.
Gamintojo vietoje, kelčiau kainą už aparatą "Du viename"

lotuliukas.gif Oi, prisijuokiau, negaliu.

Skleidžia garsą, pritariu. Bet man kava skani. Manau, gal ir verta pirkt. (Na, aš jau neiškentusi nusipirkau). 4u.gif

Dabar mąstau apie duonkepę. Parašykit dar kas turit apie ją. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 04 06, 21:56)
man kava skani. Manau, gal ir verta pirkt. (Na, aš jau neiškentusi nusipirkau).  4u.gif

Dabar mąstau apie duonkepę. Parašykit dar kas turit apie ją.  mirksiukas.gif


O kiek kavos susinaudoja vienam kartui? Ar lengva plauti? Ar greit paruošiama kava?

Aš turiu duonkepę iš TopShopo, tai labai džiaugiuosi. Manau, čia ji daugmaž panaši.
Atsakyti