Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

as isigijau garpuodi, isbandziau-visai nieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ervina @ 2011 05 27, 15:27)
Siandien ir as nusipirkau kavos aparata

Sakykit, mergaitės, o kaip jūs valot tuos kavos aparatus? Pas mane jis jau toks apkalkėjęs. Bijau, kad visai neužaktų skylutės nuo kalkių. Ką daryt?
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 10 27, 08:01)
Sakykit, mergaitės, o kaip jūs valot tuos kavos aparatus? Pas mane jis jau toks apkalkėjęs. Bijau, kad visai neužaktų skylutės nuo kalkių. Ką daryt?

as valiau pagal instrukcija, pripyliau vandens ir idejau citrinos rugsties. Ir visa ta vandeni praleidau per aparata. smile.gif ar issivale nezinau smile.gif Arbatiniui tai tinka, manau turejo tikt ir aparatui. Paskui zinoma dar su svariu vandeniu praleist.
Atsakyti
Gal galite atsiliepti kas pirko svarstykles. Geriausia, kad būtų iš Kauno.
Atsakyti
Nu ka, nepraejo ir metai ir musu duonkepe sudege verysad.gif verysad.gif verysad.gif Daugiau nepirksiu per akcijas
Atsakyti
QUOTE(Ingulik @ 2012 01 19, 09:22)
Nu ka, nepraejo ir metai ir musu duonkepe sudege  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Daugiau nepirksiu per akcijas


bet juk garantinis yra. man buvo užstrigusi mentelė - sakė, čia ne vien Moulinexų, bet bendrai duonkepių liga, tai pakeitė be problemų į naują kubiliuką.
Atsakyti
O as, pakepusi gal 3 menesius, grazinau atgal, nes sugedo maisymas, turbut varikliukas. Nenorejau taisyti, nes kas zino kaip butu buve vel po keliu menesiu. Kam man reikia naujos, bet jau taisytos duonkepes.
Uztat akcijiniu prekiu atsizadejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2012 01 19, 12:31)
O as, pakepusi gal 3 menesius, grazinau atgal, nes sugedo maisymas, turbut varikliukas. Nenorejau taisyti, nes kas zino kaip butu buve vel po keliu menesiu. Kam man reikia naujos, bet jau taisytos duonkepes.
Uztat akcijiniu prekiu atsizadejau  ax.gif


nu vat pas mus maisymas ir sugedo doh.gif ir pazystamas technikas pasake, kad ko gero variklis. Tai dabar reikia tempti i garantini verysad.gif

Atsakyti
Ačiū Die, kad yra garantinis taisymas, grąžinimas ir pan. Bent jau mes džiaugiamės akcijiniu kavos aparatu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulik @ 2012 01 20, 21:59)
nu vat pas mus maisymas ir sugedo  doh.gif  ir pazystamas technikas pasake, kad ko gero variklis. Tai dabar reikia tempti i garantini  verysad.gif

Nelabai suprantu, tai sudegė ar sugedo ? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti