Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Man irgi gaila, duoninės taip ir negavau. Ir jaučiuosi apgauta, niekas juk neperspėjo, jog prekių trūks...
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 30, 16:19)
Man irgi gaila, duoninės taip ir negavau. Ir jaučiuosi apgauta, niekas juk neperspėjo, jog prekių trūks...


juk buvo rasyta: prekiu kiekis ribotas... g.gif
Atsakyti
Tikrai? Tada aš neatkreipiau į tai dėmesio.

Bet gal nėra to blogo, dabar teks nusipirkti tokią duonkepę, kokios iš tikrųjų norėčiau
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2011 05 29, 11:27)
Gal kas Vilniuje matėte duonkepę ar kavos aparatą  4u.gif
Duonkepė svarbiau. Gal kas norite perleisti  rolleyes.gif  biggrin.gif


Taip pat ieskau duonkepes Vilniuje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(carinjo @ 2011 05 30, 16:42)
juk buvo rasyta: prekiu kiekis ribotas...  g.gif

Taip, teisingai, buvo parašyta, kad prekių kiekis ribotas...kas nespėjo - pats kaltas taip sakant... verysad.gif na ką padarysi, lauksim kitų akcijų ir tikėsimės kad pavysk greičiau lipdukus reikiamus surinkti.
Atsakyti
tikrai bus dar tu akciju smile.gif
Atsakyti
Gal kalipedoj, gargzduose ar palangoj kas matet duonkepe dar kas? g.gif smile.gif
Atsakyti
ar matėte, kad vėl pastatė stendą ir pratesė akcijas . biggrin.gif iki birželio 12d tiesa ne visos prekės yra, matyt kas pas ką liko, aš mačiau svarstyklių krūvą, lyguntuvus, virdulį, garpuodžius. Gal kitur ir duonkepes išstatys smile.gif
Svarstykles galvoju vėl kaip priedą dalins rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2011 06 05, 20:20)
ar matėte, kad vėl pastatė stendą ir pratesė akcijas .  biggrin.gif iki birželio 12d tiesa ne visos prekės yra, matyt kas pas ką liko, aš mačiau svarstyklių krūvą, lyguntuvus, virdulį, garpuodžius. Gal kitur ir duonkepes išstatys  smile.gif
Svarstykles galvoju vėl kaip priedą dalins  rolleyes.gif

O kokiame mieste čia matėte kad pratesė?..Nes Kaune aš šiandien trijose IKi buvau, nei vienoj stendo nemačiau unsure.gif
Jeigu kas nors kurioj nors IKI pamatysite netyčia gręžtuvų dar užsilikusių, praneškite, atsilyginsim nors šokoladu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2011 06 05, 20:20)
ar matėte, kad vėl pastatė stendą ir pratesė akcijas .  biggrin.gif iki birželio 12d tiesa ne visos prekės yra, matyt kas pas ką liko, aš mačiau svarstyklių krūvą, lyguntuvus, virdulį, garpuodžius. Gal kitur ir duonkepes išstatys  smile.gif
Svarstykles galvoju vėl kaip priedą dalins  rolleyes.gif

Kur yra lygintuvų?

Jeigu kam aktualu, Vilniaus Fabijoniškių IKI šiandien buvo garpuodis, kombainas, virduliai ir svarstyklės.
Atsakyti
o tai Kaune, net stendų nėra? ar tik nėra to ko jūs ieškote? Garpuodžiai net trys stovi Klaipėdoje 4u.gif lygintuvų irgi daug, na bet daugiausia svarstyklių blink.gif
nėra įrankių, duonkepių ir kavos aparatų schmoll.gif
Atsakyti
asmeniškai manęs ši akcija nesudomino,o va vyras nusipirko bosch šlifuoklį,nes jam jo labai reikėjo ax.gif
Atsakyti