Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(editukasm @ 2011 05 25, 10:32)
Aha, as vakar taip pat apskambinejau beveik visas Iki Klaipedos mieste ir netycia vienoje rasti pataikiau duonkepe. Ir dar ne pavyzdine. Net galvojau, jog turbut pasigirdo smile.gif  Bet nuvaziavau ir pasirodo tikrai. Radau Kretingos g IKI. O siaip kur skambinau visur sake, jog nebeturi ir nebetures. As dar visiems pajuokaudama atkirsdavau, kur jau ne, dar ir akcija prates, bet kaip susitare visur atsake ta pati. Si karta jokiu pratesimu ir uzvezimu daugiau nebebus.....

Tai as prasiau peliuko receptuku. Nes taip pat CD neradau, tik knygute su receptais prancuzu kalba...



mano el pastas: editanew@delfi.lt

dar karteli ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editukasm @ 2011 05 25, 10:32)
Aha, as vakar taip pat apskambinejau beveik visas Iki Klaipedos mieste ir netycia vienoje rasti pataikiau duonkepe. Ir dar ne pavyzdine. Net galvojau, jog turbut pasigirdo smile.gif  Bet nuvaziavau ir pasirodo tikrai. Radau Kretingos g IKI. O siaip kur skambinau visur sake, jog nebeturi ir nebetures. As dar visiems pajuokaudama atkirsdavau, kur jau ne, dar ir akcija prates, bet kaip susitare visur atsake ta pati. Si karta jokiu pratesimu ir uzvezimu daugiau nebebus.....

Tai as prasiau peliuko receptuku. Nes taip pat CD neradau, tik knygute su receptais prancuzu kalba...



Ar atsiuntei man savo el pasta? As jau nebeatrenku smile.gif
Atsakyti
kazi ar naujesnes duonkepes receptai tiktu tai pirminei duonkepei?
Atsakyti
Manau tiktu, netiktu tik skirti bageciu kepimui. O bagetes galiam kept ir orkaiteje uzminkius tesla duonkepeje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 05 25, 17:31)
kazi ar naujesnes duonkepes receptai tiktu tai pirminei duonkepei?

Taip, tik programas reikia suderinti. O šiaip dalis receptų ir kartojasi 4u.gif
Atsakyti
Aš vis vargstu su savo tuo kavos aparatu doh.gif Nepavyksta išgauti pieno putos verysad.gif Jei ir šiek tiek pasipučia, tai labai greit vėl subliukšta.
Naudoju pieną Mū. Bandžiau ir riebesnį, ir liesesnį. Tada pamaniau, kad man ten vandenį leidžia, o ne garus... pasirodo ne, eina karštas garas.
Gal kas galėtumėt patarti, kaip teisingai reiktų daryti. Kiek jūs pilat pieno vienam kartui, kiek laiko plakat?
Nežinau, ar čia aš netvarkoj, ar kavos aparatas... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 05 25, 17:31)
kazi ar naujesnes duonkepes receptai tiktu tai pirminei duonkepei?

Tai kad ir senosios duonkepes receptuose yra bageciu receptas, o parodyta kepti orkaitej...vadinasi visi receptai visur vienodi irnesakyk.gif
Atsakyti
Gal kas turit išsivertę sausainių receptą, kuris toje prancūziškoje knygelėje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 05 25, 18:59)
Aš vis vargstu su savo tuo kavos aparatu  doh.gif  Nepavyksta išgauti pieno putos  verysad.gif  Jei ir šiek tiek pasipučia, tai labai greit vėl subliukšta.
Naudoju pieną Mū. Bandžiau ir riebesnį, ir liesesnį. Tada pamaniau, kad man ten vandenį leidžia, o ne garus... pasirodo ne, eina karštas garas.
Gal kas galėtumėt patarti, kaip teisingai reiktų daryti. Kiek jūs pilat pieno vienam kartui, kiek laiko plakat?
Nežinau, ar čia aš netvarkoj, ar kavos aparatas...  schmoll.gif


Man susiplaka thumbup.gif , bandziau net ir su liesesniu 2,5 proc. pienu. Plakimui naudoju aukstesni puodeli, i kuri pieno pilu apie 2-3 cm. Kaip teisingai plakti, parasyta instrukcijoje. Pieno putos subliuksta, jei panardinate vamzdeli i piena. Garu vamzdelis turi vos liesti pieno pavirsiu. O daugejant putu, reikia lenkti puodeli atsargiai zemyn. O plaku tiek, kol suputoja visas pienas, o garu vamzdelis atsiduria puodelio virsuje. Puodelis buna pilnas putu, kad beveik ir kavai nebelieka vietos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 26, 16:43)
Pieno putos subliuksta, jei panardinate vamzdeli i piena. Garu vamzdelis turi vos liesti pieno pavirsiu.

Ačiū! Tikrai jį panardindavau. Bandysiu 118 - ąjį kartą doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas mate Vilniuje kurioje IKI dar yra kavos aparatu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 05 26, 17:15)
Tikrai jį panardindavau. Bandysiu 118 - ąjį kartą  doh.gif


Pradedant gaminti pieno putas apie 15s vamzdelis turi but panardintas i piena (vyksta sildymas), po to jau tik vos liesti pieno pavirsiu smile.gif
Atsakyti