Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Jei kas užmatysit duonkepių, duokit žinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2011 05 23, 13:41)
Man iskilo dar toks, sakyciau kvailokas, klausimas - ar produktus turiu pirma sudeti i forma ir tada forma ideti i duonkepe, ar forma turi buti jau ideta ir maisytis, kai desiu produktus viena paskui kita  g.gif Jei ijungsiu programa, tai ar galiu darineti dangti ir delioti produktus?
Tik nesijuokit, skaitau aprasyma, bet ne velnio nesuprantu  rolleyes.gif
Ir dar.... pas mane paskutinio modelio duonkepe, bet tu kabliuku nuimti maisytuvams, kaip nurodyta prie apraso, tai nera, gal as neteisingai ir maisytuvus uzmaunu  g.gif

Na aš pagal aprašymą bent jau supratau, kad produktus reikia dėti tokia tvarka, kaip surašyta recepte, po to formą dėti į duonkepę ir tik tada jungti programą. Iš esmės, manau, gi galima ir iš pradžių formą įdėti į duonkepę, o tada produktus, bet kyla grėsmė, kad nubyrės kas už formos ribų, o tada įsijungus duonkepei pradės svilti, degti, tai čia tik dėl to, man rodos. O jungti reikia tik tada, kai produktai sudėti. Tik pagal tam tikras programas yra vėliau (po signalo) sudedami priedai (džiovinti vaisiai, sėklos ir t.t.)
O kabliukas turėtų būti vienas, toks metalinis, tik aš jo kabliuku nelabai pavadinčiau doh.gif lotuliukas.gif Net nežinau, į ką jis man panašus mastau.gif gal į kokį išraitytą virbalą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolike: 23 gegužės 2011 - 12:54
QUOTE(bolike @ 2011 05 23, 12:51)
Na aš pagal aprašymą bent jau supratau, kad produktus reikia dėti tokia tvarka, kaip surašyta recepte, po to forma dėti į duonkepę ir tik tada jungti programą. Iš esmės manau gi galima ir iš pradžių formą įdėti į duonkepę, o tada produktus, bet kyla grėsmė, kad nubyrės kas už formos ribų, o tada įsijungus duonkepei pradės svilti, degti, tai čia tik dėl to, man rodos. O jungti reikia tik tada, kai produktai sudėti. Tik pagal tam tikras programas yra vėliau (po signalo) sudedami priedai (džiovinti vaisiai, sėklos ir t.t.)
O kabliukas turėtų būti vienas, toks metalinis, tik aš jo kabliuku nelabai pavadinčiau  doh.gif  lotuliukas.gif Net nežinau, į ką jis man panašus  mastau.gif gal į kokį išraitytą virbalą  lotuliukas.gif

Bet, jei as pirma sudesiu produktus, tai jie bus nemaisomi, vadinasi, sausos mieles susilies su skysciais ar druska, kas yra negerai. Tai gal tada juos paciai pamaisyti reikia?
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2011 05 23, 13:53)
Bet, jei as pirma sudesiu produktus, tai jie bus nemaisomi, vadinasi, sausos mieles susilies su skysciais ar druska, kas yra negerai. Tai gal tada juos paciai pamaisyti reikia?

Nieko nereikia pačiai maišyti. Dėk produktus tokia tvarka, kaip nurodyta recepte ir nieks nesusilies, kam nereikia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bolike @ 2011 05 23, 12:57)
Nieko nereikia pačiai maišyti. Dėk produktus tokia tvarka, kaip nurodyta recepte ir nieks nesusilies, kam nereikia  mirksiukas.gif  4u.gif

Aciu uz pagalba 4u.gif Einu raitotis rankoviu biggrin.gif
P.S. o kabliuka radau, buvo nukrites ant kilimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bolike @ 2011 05 23, 13:45)
Na dėl šansų, tai kažin kaip čia yra  g.gif , pabandykit pasiskambinėt į IKIus, gal kas kur turi užslėpęs, arba gal dar atveš, nes aną savaitę man sakė, kad dar turi atvežti. Bet šiaip už savaitės akcija jau kaip ir baigiasi  4u.gif
Paskambinėjau per didesnes sakė neturi ir jau negaus g.gif Esmė tame, kad kortelė su lipdukais, kitam mieste, nesinori ilgam paimti. Naiviai tikėjausi šiandien surasti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2011 05 23, 13:59)
Paskambinėjau per didesnes sakė neturi ir jau negaus  g.gif  Esmė tame, kad kortelė su lipdukais, kitam mieste, nesinori ilgam paimti. Naiviai tikėjausi šiandien surasti  blush2.gif

Jei išeina, ieškokit mažesniuose miestuose, nes ten kaip suprantu ši prekė dažniau randama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bolike @ 2011 05 23, 14:27)
Jei išeina, ieškokit mažesniuose miestuose, nes ten kaip suprantu ši prekė dažniau randama  4u.gif
Tam mažesniam mieste 3 iki nei viena neturi.

Atsakyti
Kazkaip nerimtai cia ta akcija. As visai neskubejau pirkti, kol cia nepaskaiciau, kad nera tu duonkepiu... Rimi niekada taip su lipdukais nebudavo.
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 23, 14:34)
Kazkaip nerimtai cia ta akcija. As visai neskubejau pirkti, kol cia nepaskaiciau, kad nera tu duonkepiu... Rimi niekada taip su lipdukais nebudavo.
Bergof puodai kai buvo, tai buvo galima užsakyti, tai susipirkom per ilgą laiką biggrin.gif Bet čia negirdėt dar tokio dalyko.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2011 05 23, 14:39)
Bergof puodai kai buvo, tai buvo galima užsakyti, tai susipirkom per ilgą laiką  biggrin.gif Bet čia negirdėt dar tokio dalyko.

Aš klausiau, ar galima kaip Berghof užsisakyti duonkepę, sakė, kad ne. Jie turbūt nesitikėjo, kad tokia paklausa bus, visdėlto pinigai ne tokie jau ir maži.
Atsakyti
Dabar uzsimaniau tos duonepes net labiau nei anksciau mirksiukas.gif
Atsakyti