Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(dia.dia @ 2011 05 22, 16:41)
Ar nieko negirdėjote apie Bosh įrankius? Nejaugi jų nebeatveš?


Manau, kad Bosch irankiu nebebus, nes IKI puslapyje apie juos jau neraso ne zodzio. O ir akcijos pavadinime jau nera Bosch vardo, beliko tik Tefal, Moulinex, Rowenta...
Atsakyti
Tėvai pagaliau rado duonkepę, tai, grįžusi namo, visą savaitgalį kepiau duonas biggrin.gif
Pradėjom, aišku, nuo mišinio iš parduotuvės, tuomet kepėm baltą duoną su džiūgu keletą kartų. Nesuprantu ką darom blogai. Visus kartus bekepdama ji kokį 1 cm sukrenta. Viską sveriam svarstyklėmis, kažin kas galėtų būti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2011 05 22, 21:31)
Tėvai pagaliau rado duonkepę, tai, grįžusi namo, visą savaitgalį kepiau duonas  biggrin.gif
Pradėjom, aišku, nuo mišinio iš parduotuvės, tuomet kepėm baltą duoną su džiūgu keletą kartų. Nesuprantu ką darom blogai. Visus kartus bekepdama ji kokį 1 cm sukrenta. Viską sveriam svarstyklėmis, kažin kas galėtų būti  unsure.gif


Aš ir su šia problemėle susiduriu, galvojau, kad gal su mielėm, ką nors ne taip darau, visaip aš jas matavau. Laukčiau ir aš patarimų, bet gal šia tema diskutuot reiktų duonos kepimo temoje.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 22 gegužės 2011 - 20:34
Sveiki.
Užvakar gavau iš IKI receptų "knygelę" lietuvių kalba, atspausdintą ant lapų rolleyes.gif . Ta pati, kaip 22peliukas22 siuntė. Pagaliau šiandien išbandžiau savo pirkinį thumbup.gif , su MB esam labai patenkinti, kepėm matyt pačią paprasčiausią "Greitai paruošiamą duoną". Liko tik galiukas hihihi.gif, vyras jau liepė antrą kepti hihihi.gif . Va kokia gavosi (tik nuotraukos kokybė ne kokia, o perfotografuoti jau nebebuvo ką doh.gif hihihi.gif)user posted image
Tik klausimėlis, pagal receptą nurodyta, kad reikia kepti su 5 programa. Bet kai nustačiau, užmačiau, kad laiką ne tokį rodo, kaip recepte. Pagal instrukciją greitai paruošiamai duonai skirta 8 programa, tai ją ir nustačiau, laikas atitiko recepte nurodytą. Tai gal ši knygelė yra ne ow503100 modeliui skirta g.gif Kaip tuomet atsirinkti, su kuria programa reikia kepti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolike: 22 gegužės 2011 - 22:21
QUOTE(bolike @ 2011 05 22, 23:18)
...Kaip tuomet atsirinkti, su kuria programa reikia kepti  cool.gif

Pagal instrukciją ir programų pavadinimus 4u.gif
Kaip suprantu, čia ta trečioji duonkepė, ar ten yra lietuviški programų lipdukai?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 22, 23:33)
Pagal instrukciją ir programų pavadinimus  4u.gif
Kaip suprantu, čia ta trečioji duonkepė, ar ten yra lietuviški programų lipdukai?

Aha, trečioji. Jokių lipdukų nėra doh.gif O receptuose tai nenurodyti programų pavadinimai doh.gif Reiks kažkaip bandyt atsirinkt. Po truputį ir įprasiu ax.gif
Atsakyti
As turiu pirmaja duonkepe be bageciu priedo ir pagalvojau, kazin ar joje butu galimybe issikepti sias bagetes is kur nors gavus toki prieda? g.gif ax.gif
Atsakyti
Labas, aš su klausimėliu. Ta trečioji duonkepė, tai koks modelis? Ar yra priedas bagetėms kepti? Ar Vilniuje yra dar kur duonkepių, gal kas matėt. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2011 05 23, 10:37)
Labas, aš su klausimėliu. Ta trečioji duonkepė, tai koks modelis? Ar yra priedas bagetėms kepti? Ar Vilniuje yra dar kur duonkepių, gal kas matėt. Ačiū  4u.gif

Aš turiu trečią - ow503100. Yra priedas ne tik bagetėms, bet ir bandelėms/mini picoms kepti.
Atsakyti
QUOTE(bolike @ 2011 05 23, 12:57)
Aš turiu trečią - ow503100. Yra priedas ne tik bagetėms, bet ir bandelėms/mini picoms kepti.

Ačiū 4u.gif Bet spėju gauti jau be šansų, miestas Vilnius g.gif
Senoji mūsų vis genda, bet sugalvojom vėlokai doh.gif
Atsakyti
Man iskilo dar toks, sakyciau kvailokas, klausimas - ar produktus turiu pirma sudeti i forma ir tada forma ideti i duonkepe, ar forma turi buti jau ideta ir maisytis, kai desiu produktus viena paskui kita g.gif Jei ijungsiu programa, tai ar galiu darineti dangti ir delioti produktus?
Tik nesijuokit, skaitau aprasyma, bet ne velnio nesuprantu rolleyes.gif
Ir dar.... pas mane paskutinio modelio duonkepe, bet tu kabliuku nuimti maisytuvams, kaip nurodyta prie apraso, tai nera, gal as neteisingai ir maisytuvus uzmaunu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2011 05 23, 13:02)
Ačiū  4u.gif  Bet spėju gauti jau be šansų, miestas Vilnius  g.gif
Senoji mūsų vis genda, bet sugalvojom vėlokai  doh.gif

Na dėl šansų, tai kažin kaip čia yra g.gif , pabandykit pasiskambinėt į IKIus, gal kas kur turi užslėpęs, arba gal dar atveš, nes aną savaitę man sakė, kad dar turi atvežti. Bet šiaip už savaitės akcija jau kaip ir baigiasi 4u.gif
Atsakyti